sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
golasy na boisku he he he :-)

Już dawno w Łomży nie było tak ciekawego meczu :-)

http://www.dziennik.pl/multimedia/article250960/Wydarzenia_Polsatu_Golasy_na_boisku.html

Pozdrawiam.
grover

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

hehe nom w TV leciało;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

skurwysyny hahahaha

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

haha odje**li numer!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

ja wiem czy taki ciekawy... zeby to jakies ponętne samice latały a tu chopy ... bleee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

;-) pokazali naszą Polską piłkę od strony ''kuchni'' ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

heheh oj chłopaki po prostu naoglądali się reklamy snikersa a tu już fanatyczni kibice Łksu (13-16 lat ) zaczęli ich gonić...... Do prawdziwych Kibiców nic nie mam.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

Może to byli goście ze spółdzielni , by zrobić reklamę na całą Polskę klubowi Perspektywa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

X*X Ty buraku ! Bo nie wiem jak Cie okreslic czemu obrazasz ludzi których nie znasz i nie masz o nich pojecia ! Jestes denny coraz bardziej z kazdym swoim koleinym wpisem
i prosze nie odpisuj do mnie bo nie chce mi sie z Tobą gadac

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

Ta nie wiedział kto tam był a krzywy ryj otwiera. Znasz ich że tak mówisz?

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

znam..... pozrywaliście już wszystkie plakaty i szmaty po ostatnim plakatowaniu ???

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

jak nie to już was tu niema... burdel robicie a niema komu sprzątać później. Ta wasza szmata jeszcze do niedawna resztki jej wisiały na płocie koło stokrotki...

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

Te chlopak, skoro brzydko nazywasz tych chlopakow i nie uwazasz ich za prawdziwych kibicow ŁKSu, to powiedz mi kim ty jestes i gdzie sa ci prawdziwi wielcy kibice ŁKSu, ze na ostatnim meczu było na stadionie wszystkich ludzi tylko 300!
Prosze zastanowic sie na przyszlosc nad swoja wypowiedzia i do kogo kierowana ona jest.

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

są dwa rodzaje kibiców.. normalny kibic (kocha piłkę, jest spokojny, nie wyzywa innych na meczu zachowuje się kulturalnie tak jak u naszych zagranicznych sąsiadów po prostu kibicuje drużynie itd..) i jest drugi gatunek niby pseudo kibic (najgłośniej drze mordę , afiszuje się na każdym kroku faszystowskimi hasłami.. swastyki,ojki i inne dziadostwo wymalowuje na blokach, (pomijając ładne graffiti ŁKS ) niby to wszystko dla jego klubu, oczywiście ustawki nie są złe grunt aby się napierdalać, liczy sie tylko w większej grupie... akurat was nie oceniam bo was nie znam.. oceniam przypadki które znam i często widzę.. i jakoś te kibicowanie młodych ludzi idzie w ogóle w inna stronę.... i każda drużyna w Polsce ma ten sam problem

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

popie.rdolilo sie pod kopulami po "green street hooligans" i "footbal factory"
wkurwejebane durnie !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

"Na czele no są, tak: LEGIA, ARKA, LECH, LECHIA, ŚLĄSK, WISŁA. A tak poza tym tak inne kluby to tak są w mniejszej tak roli. Tylko bardzo liczące się, sześć klubów".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

Ja bym jeszcze Craxe dorzucił. A Ty *X*X* nie zupełnie masz rację. Wyobrażasz sobie mecz w ciszy bez dpingu dla drużyny. Może jeszcze różańce na stadion...

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golasy na boisku he he he :-)

no i oto mi właśnie chodzi ;) wzięli byście po różańcu hehehe

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org