niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KRADZIEZE W SKLEPACH

BEDAC OSTATNIO NA ZAKUPACH W ''GOŚKOWEJ STOKROTCE '' MIAŁEM OKAZJE UCZESTNICZYC W ZATRZYMANIU ZŁODZIEJA .OTÓZ GRUPA MŁODZIAKÓW OPATENTOWAŁA SOBIE SZYBKI I ŁATWY ROBEK ,KRADNA KOSMETYKI NA ZAMÓWIENIE WŁASCICIELI BUDEK NA RYNKU ...POTRZEBNA ODZYWKA DO WŁOSÓW ,ZADEN PROBLEM ,PIANKA DO GOLENIA ,FARBA ,JUZ SIE ROBI ...TAK TO MNIEJ WIECEJ WYGLADA

JAKO ZE NIE PRZEPADAM(TAKI ODRUCH BEZWARUNKOWY) ZA PANAMI W MUDURACH ,ZACZAŁEM SIE DOPYTYWAC(ZOSTALI WEZWANI DO KRADZIEZY) JAK TO JEST MOZLIWE ZEBY TAK W BIAŁY DZIEN ,JESLI W SKLEPIE TERAZ SA MONITORINGI ITP I ONI NIC Z TYM NIE ROBIA
OTÓZ PRAWO JEST TAK SKONSTRUOWANE ZE MOZNA DO 200ZŁ SOBIE UKRASC CO SIE CHCE ,JAK CIE ZŁAPIA BIERZE SIE MANDACIK I PO SPRAWIE BO TO MAŁA SZKODLIWOSC(POTRAFIA ZA JEDNYM RAZEM WYNIESC TOWAR NA 150 ZŁ,WIEC SZKODLIWOSC FAKTYCZNIE MAŁA ,TYLE ZE NIE DLA PRACOWNIC SKLEPÓW ,BO PODEJRZEWAM ZE MANKO ROZLICZAJA Z WŁASNYCH KIESZENI)

NA MÓJ IRONICZNY USMIECH PAN POLICJANT ZAZNACZYŁ, ZE MAJA JUZ SZAJKE NA OKU I PARU TYPÓW ODBIERAJACYCH TOWAR ,WIEC PROCEDER SIE NIEBAWEM UKRÓCI ,TYLE ZE JAK ZNAM ZYCIE POJAWIA SIE NASTEPNI

CHCIAŁEM PANSTWA UPRZEDZIC ZE MOZECIE BYC GŁEBOKO ZDZIWIENI PO ZAKUPACH NA RYNKU ,WEDRUJAC PÓZNIEJ PO MARKETACH MOZECIE BYC POSADZENI O KRADZEZ ,GDYZ NIESWIADOMIE UCZESTNICZYLISCIE W PRZESTEPSTWIE ,KUPUJAC TOWAR ,CHYBA NAJLEPSZYM WYJSCIEM JEST BRAC POTWIERDZENIE ZAKUPU

A MARKETY POWINNY WPROWADZIC ŁADNE TABLICE ZA ZDIECIAMI PANÓW I PAN NOTORYCZNIE WYKORZYSTUJACYCH TZ MAŁA SZKODLIWOSC ,
DLA MNIE ZŁODZIEJ GORSZY OD POLITYKA ,A JUZ W ZESTAWIENIU RAZEM TO TYLKO USPIENIE ZAŁATWIŁOBY SPRAWE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

wszystko ok tylko caps locka wyłącz..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

Temat na tyle dotyczy wszystkich mieszkanców ,ze postanowiłem WOŁAMI WYŁUSZCZYC ,zeby potem nie było ,ze nie wiedziałem ,nie czytałem ,to nie mój lakier do włosów ....jako ostrzezenie powinno byc jeszcze na czerwono

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

takie rzeczy dzieją sie nie od dzis a wiecej niz od stu lat. Nie odkryles dzis ameryki. Kazdy zchodzi na złą droge , ja 10 lat temu bylem taki sam i tez potrafilem cos chapnąc do kieszeni, puzniej sie z tego wyrasta

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

Się martwisz jak by to tobie ze sklepu kradli.
A udowodnić nikt nie udowodni,że kupiłem kradziony np. Szampon noo chyba,że jakiegoś gps -a wrzucą :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

Hehehe ...Jeślio widzicie taką sytuacje ,zę małolaty coś wynoszą i jest bez przypału to nie drzytjcie mordy wołając ochrone (jakiegoś zjeba) hehe he nie raz sie coś wynosilo (do dychy)

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

ta Dobromil a ta dycha się zamienia u Ciebie w dwie i tak dalej? hah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

I jak w tym kraju ma byc dobrze jak od gówniarza wpaja sie wam ,ze kradziez popłaca,mam nadzieje ze szybko zmienia prawo .

Sam tok myslenia ,ze kradnac ze sklepu kradne niczyje ....isc ukrasc dropsa dla zgrywy ,a zyc z tego to dwie rózne sprawy choc i jedno i drugie powinno byc surowo karane

Gans własnie nie zrozumiałes istoty problemu....małolaci sa wykorzystywani do popełniania przestepstw na duza skale pod naszymi nosami o tym mówie ......ale moze to dla niektórych normalne,swiat sie zmienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

********** spoleczniak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

taa ,w strazy obywatelskiej wieczorami chodze ......
a dzien staruszki przez jezdnie przeprowadzam


i jak, zabłysłes inteligencie ?rozszyfrowałes mnie po dwóch postach ,gratulacje doctorrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

lepiej jest jak bysmy mnieli 100% spoleczniakuw niz 100% doktorrkuf. to bylaby jazda...

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

kiedyś obcinano złodziejom ręce. Odeszło się od tego, bo złodzieje zaczęli rządzić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

***** tam..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

Znam z widzenia duza czesc zloziei sklepowych. Pracowalem na targowicy i wiem komu to wszystko przynosili. Przewaznie odbiorcami byli obywatele ze wschodu, ludzie handlujacy art. chemicznymi, ormianie itd. Dziwi mnie tylko jedno. Zachodze kiedys do sklepu swojego kolegi (dosc duzy samoobslugowy sklep z monitoringiem), a przede mna wchodzi znana juz od dawna zlodziejka. Patrze, a obsluga zero reakcji. Pytam sie czy jest kolega, tak jest na zapleczu. Wchodze pokazuje mu na monitorze kobiete jak laduje pianki do golenia do torby jakby to byly jej. On w szoku. Pytam.- czy wy wogole ogladacie zapisy z tych kamer? A on -tylko wzruszyl ramionami. Tylko jedno mnie w tym zastanawia - po co ladowac w sprzet jak i tak nikt go nie uzywa?\

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

A tak wracajac do wczesniejszych postow:
Co to za kretyni wypisuja takie rzeczy, ze tanie kradzieze to nie jest nic zlego. Zycze tylko tym patalachom aby sami kiedys trafili do pracy gdzie szef bedzie rozliczal manko po kradziezach i aby do wyplaty zostalo tylko 15zl za caly miesiac. Ciekawy jestem czy wtedy tez takie male, sporadyczne kradzieze byly by ok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

kur.wy jedne złodziejskie każdej bym łapy poobcinał i na czole wydziargał "złodziej", nie mają siły chodzić do normalnej pracy bo są śmieciami to kradną, a tym co tak ich bronią życzę wyjebanej szyby i wyciągniętego radia z samochodu

nara



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

Hanes nie każdemu się w życiu poszczęści. Wiesz jak jest w Polsce. Nie popieram kradzieży ale rozróżniam jej 2 typy. Bo jak dzieciak pójdzie i ukradnie dla fazy albo żeby mieć szacunek u kolegów to jest zerem ale są dzieci które nie jedzą jakiś czas bo są po prostu buiedne i ukradna tą bułke czy coś.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRADZIEZE W SKLEPACH

Gruby ŁkS zgodzę się z tobą w 100 % .Eh co się dzieję ???????



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org