sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co sądzicie o jańskim

Chciałabym poznać opinie na temat uczelni, poziom, jacy są wykładowcy i wszystko na ten temat. Zapraszam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o jańskim

nieprawdą jest, że w jańskim zdajesz, bo płacisz. na dziennych musisz normalnie zaliczac egzaminy, nie umiesz- masz poprawkę. są oczywiście wykładowcy, którzy idą na rękę, ale to chyba jak wszędzie. podobno na zaocznych jest o wiele łatwiej i tam się zalicza bez problemów.

o jańskim zbyt wiele dobrego nie mozna powiedziec. jesli chodzi o kasę, to nie podarują, kiedy spóźnisz się chocby jeden dzień z opłaceniem czesnego, ale kiedy to oni mają wypłacic stypendium socjalne, sprawa wygląda inaczej. co z tego, że w umowie jest : comiesięczna wypłata stypendium, skoro po pół roku nikt tych pieniędzy nie widział. przyśpieszają trochę po licznych wizytach i dręczeniu telefonami, ale ile to można, żebrac o coś, co ci się bez łaski należy.

poziom nauczania? nie wiem, jaki poziom jest gdzie indziej, w każdym razie przedmiotow i godzin było sporo. tylko, szczerze mówiąc, niewiele mi z tego zostało w głowie. mimo, że egzaminy zaliczałam na dobre oceny.

jeśli wybierasz się do jańskiego na studia stacjonarne- odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o jańskim

odradzam, problemy stwarzaja ze wszystkim, studiowalam tam -odradzam!!!
P.S. zajrzyj do archiuwm, temat o janskim jush byl poruszany



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o jańskim

to juz nawet wsa lepszy jest...

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o jańskim

janski jest dla głąbów, wystarczy chodzic zarzucic plecak na lawke, poudawac ze uczestniczysz w lekcji gadając zkolegami i zdajesz do nastepnej klasy

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o jańskim

Ale mi chodzi o studia a nie o liceum czy gimnazjum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o jańskim

Studia są jak najbardziej ok... wykładowcy też... idzie sie z każdym dogadać... a nie jak w innych szkołach ciągła nauka i poprawki. Kadra jest bardzo dobra i profesjonalna nie zawracają studentom dupy niezbędnymi problemami .. jest też kilku wykładowców co uczą na Poznańskiej. Na stronce Jańskiego se poczytaj itd. Jak dla mnie te studia były odpowiednie po całym tygodniu pracy człowiek myślał że nareszcie czeka go weekend a tu trza iść jeszcze do szkoły ;/ .... no ale nie było źle wszystko zależy od wykładowców.. do jednych trzeba chodzić żeby nie wiem co, a z innymi jak sie spotkasz na egzaminie to zawsze wystarczy powiedzieć że nie było czasu bo ŁKS grał czy było się w pracy itd. i jest spoko heheh. Wielkim plusem jest to że nauka odbywa się tylko w Piątki i Soboty :D i pewnie inni tego zazdroszczą. Niby za dobrego papieru sie nie dostaje po Jańskim ale mi tam on wystarczy....

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org