sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koniec Telefonów za ''Zeta''

Przeniesienie numeru w ciągu jednego dnia. Prawo do rezygnacji z umowy już po 12 miesiącach, to nowe zmiany w prawie zatwierdzone przez Parlament Europejski. Operatorzy zapowiadają podwyżkę cen telefonów – donosi Gazeta Prawna.

Operator, który zaoferował ci nawet najdroższy model telefonu za złotówkę nie będzie mógł cię zmusić do podpisania kontraktu dłuższego niż 24 miesiące. Będziesz mógł przenieść się do innego operatora zachowując swój numer, a jego przeniesienie nie będzie mogło trwać dłużej, niż jeden dzień. Jak jest teraz wiemy… Nie podoba ci się obecny operator? Będziesz miał prawo do zerwania umowy już po 12 miesiącach. Nowe zmiany w tzw. europejskim pakiecie telekomunikacyjnym nie podobają się jednak polskim operatorom.

Gazeta Prawna przypomina, iż Polacy przyzwyczaili się już do tego, że za większość nowoczesnych aparatów płacą zaledwie symboliczną złotówkę. Podpisując umowę na 36 miesięcy, operatorzy mają gwarancję tego, że przez ten okres zwróci im się subsydiowanie drogich telefonów. Kiedy prawo zezwoli nam na zrywanie umowy już po roku operatorzy nie będą mieli ochoty dopłacać do czegoś, na czym nie zarobią, a wręcz stracą. Nie jest to gdybanie, ale rzeczywista zapowiedź polskich operatorów komórkowych.
Gazeta Prawna 2008-10-07 (13:59)


Waszym zdaniem lepiej czy gorzej ?? Ja telefon posiadam o 5 lat od tamtej pory raz miałem mixa w plusie w miedzy czasie i tak po roku oddałem bratu,a tak cały czas posiadam telefon na karte co miesiąc doładuje się za te 25zł wykupie pakiet smsów i nie narzekam :) a telefon moge zmienić w każdej chwili od tego czasu z 30 telefonów miałem i nie żałuje :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec Telefonów za ''Zeta''

Niekombinatorom nie zaszkodzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org