niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
3. część Stokrotki

Albo mam mylne wrażenie, albo nic się o tym tutaj nie pisze. Nie wiem jak innych, ale mnie bardzo ciekawi, co znajdzie się w tym już prawie gotowym budynku. Czy ktoś wie cokolwiek? Obiło mi się o uszy coś o H&Mie, ale to zbyt bajeczne, żeby było prawdziwe. Czekam na odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

A kto to moze wiedziec jakie sklepy tam beda? Jak otworza to zobaczymy :) po co ci to wczesniej wiedziec skoro i tak jeszcze nie otwarte i zakupow tam nie zrobisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

H&M niestety nie będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

ma tam być chyba część ogrodnicza. Kwiaty, ziemia do kwiatów, doniczki, itp.

Nadzieja umiera ostatnia!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

Ja to chetnie widzial bym w Łomży taki KFC(ten taki prawdziwy)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

a co tym na polowej gardzisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

bedzie hom depot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

Ja bym chciał jakiś skate shop,tribal a nie kur...taki cropp jeden jest i cała lomża w tym samym popierdala. Hujnia z deka ,ze tak powiem. Mogą być różne sklepy lokali bedzie ok 30 (czyli w miare + ,,stara''galeria to bedzie jakieś niecałe 50:D. Ale mniejsza z tym [rzydały by sie jakieś sklepy oldschoolowe przedewszystkim dla młodziezy ,jakiś jeden jakiego jeszcze w Łomży nie ma... Ogólnie faza niech sie rozbudowuje Łomża:D

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

Będzie tam następna galerja "Stokrotki" Na Boże Narodzenie ma byc oddana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

Wszystkie sklepy które będą w nowej galerii: CCC, EMPIK, MONNARI, 5-10-15, SIZEER, BIG-STAR, CACHE-CACHE, CAMAIEU, GREEN POINT, VENEZIA, OXIDE, MARIA BLAND, WÓJCIK, TRIADA, ORANGE - informacje pewne w 100% :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

Tylko tyle?no to bardzo dużo heh w Łomży nie będzie nigdy żadnego porządnego sklepu no ale szczerze poco ? nie ma zakładów nie ma zarobków nie ma sklepów ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

Aha i jeszcze jedno. Galeria nie zostanie otwarta na Boże Narodzenie tylko w okolicach lutego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

szkoda że nie bedzie takiej z ruchomymi schodami,beznadziejne te sklepy,lepsze by były H&M czy House.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

@ bascet: to brzmi dość wiarygodnie, to co napisałeś, bo żadnych rewelacji tam nie ma. z wyjątkiem empiku! czas najwyższy, żeby pojawił się w łomży. ale widze, że nikogo jakoś to nie ucieszyło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

Przecież teraz większość ludzi ściąga muzykę z internetu, a książki też mało kto czyta, więc kto miałby w Łomży ucieszyć się z EMPIK-u??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

z empiku ja sie uciesze w sumie:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

bascet skąd masz takie informacje? JKestem ciekawy bo peird....hujnie jak narazie

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

gosciu sie z was nabija a wy sie jaracie ze to niby prawda :p.
ogrodniczy ma byc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

slyszalem rowniez za ma otworzyc sie w lutym sklep lonsdale, everlast i lacoste tylko nie wiem gdzie ale jesli stokrotka ma byc otwarta w lutym to moze i tam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

ale smieszny jestes, sa tylko 3 sklepy lacoste w polsce, i nawet jakby w tych twoich snach powstal ten sklep w lomzy, co jest nie mozliwe, to niestac by cie bylo nawet na skarpety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

ty...spy... gow.o wiesz na co kogo stac kwiecie a ze cie nie stac to stoj z boku i sie nie wpier...aj! tu sie zgadzam ze sa tylko 3 sklepy w polsce! ale kto tu powiedzial ze to ma byc tylko lacoste na licencji, w zyciu by sie nie utrzymal w lomzy?? jak w kazdym sklepie z perfumami kupisz lacoste jak w wielu obuwniczych w polsce znajdziesz buty, jak w wielu odziezowych w galeriach znajdziez polo czy sweterki!!! a skrpety kosztuja od 12 zl(to niestac by cie bylo nawet na skarpety) hehe!!! nara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

cokolwiek otworzą i tak się ustawicie w rządku.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

Oj naiwne dzieciaki, nigdy nie zrozumiem czemu was tak te metki podniecają.
Popatrzcie czasem na świat nie przez ekran TV.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

do zBig!!! naiwna to byla twoja stara ze uwierzyla w bajere starego!!!dzieciaki to masz albo bys chcial skoro o tym piszesz i na wlasnej skorze sie przekonales!!! ja tylko napisalem co slyszalem a czy tam bedzie wetyranyjny czy odziezowy kolo h*ja mi to lata i kazdy ubiera sie w to co mu pasuje czy z rynku czy z metka!!! podniecaj sie ty czyms w stylu zoo psia śmino!!! nastepna suka co bedzie wychowywac!!! tu byla mowa co maja otworzyc a nie o metkach grzbiecie!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

"dobromil" o tym czy piszę prawdę czy nie przekonasz się w lutym. Jeżeli ktoś jest w temacie i posiada wszelkie plany oraz jest zaangażowany w projekt galerii to chyba co nieco musi wiedzieć :) Jak chcesz to mogę napisać nawet jaką powierzchnię mają wymienione wcześniej sklepy :) Największe będzie CCC - 343,85 m2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

Zobaczymy jak sie okazę ,ze wkręcałeś masz lipe

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

ja tam pracuje, będzie zwykła galeria, parę sklepików jakiś oddział banku, nic nadzwyczajnego, najwieksze pomieszczenie to jakieś 150m to nie wiem gdzie te ccc ma być:) może na dachu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

Jak zrobio hujnie to *** im w dupe cwelom. Budują fajny budynek to niech go wypełnią fajnie a nie zrobią zzewanątrz pokaźny a wśrodku hujnia jak na rynku

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 3. część Stokrotki

zygi ty chyba nie wiesz jak wygląda 150m2, CCC będzie miało właśnie ok 350m2, 150m2 to ma Rossman bez zaplecza

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org