sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobra kosmetyczka z zabiegami

która kosmetyczka w łomży robi dobrze zabiegi na ciało, ma dobry sprzęt wiedze i kosmetyki? nie chodzi mi o nałożenie głamu pedzelkiem tylko o coś bardziej zaawansowanego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra kosmetyczka z zabiegami

wystarczy sie zaakceptowac

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra kosmetyczka z zabiegami

dobry zabieg? hmm kijem po mordzie

chyba ze jeszcze gorzej wyglondasz rze i pala po gembie nie pomorze to polecam krematorium

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra kosmetyczka z zabiegami

jak nie potrafisz NIC wnieść do tematu to MILCZ!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra kosmetyczka z zabiegami

Na krotkiej 3b babka ma wiedzę i doświadczenie i odpowiedni sprzęt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra kosmetyczka z zabiegami

odpowiedni sprzęt heheh..... obalsamuj sie jak faraon brzydka kobieta!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra kosmetyczka z zabiegami

nawzajem

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra kosmetyczka z zabiegami

Na krótkiej jest dobra kosmetyczka,reszty nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra kosmetyczka z zabiegami

ja polecam studio oliwia. kosmetyczka ma super nowoczesny sprzet wiele moich znajomych chodzi i jest zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra kosmetyczka z zabiegami

Witam.
Czy chciałabyś poznać serię kosmetyków-produktów odżywiania zewnętrznego- NouriFusion?Możesz zastąpić sobie kosmetyczkę codzienną pielęgnacją skóry.Jeśli jesteś zainteresowana umów się na LEKCJĘ PIELĘGNACJI CERY.Uzyskasz informacje jak należy dbać o własną skórę-nasz największy organ jak też będziesz miała możliwość wypróbowania ww. produktów.Kontakt :600436209

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra kosmetyczka z zabiegami

OLIWIA ???? Uchroń mnie Boze od tego salonu, sprzęt to ona może i ma, ale specjaliści że pożal się boże, pani masażystka jest po 3dniowym kursie. dla porównania na fizykoterapii zagadnieniu masażu i anatomii poświęcone są ze 3 semestry conajmniej. Kilka moich znajomych robily u niej też paznokcie, dwie mialy później grzybice. a same paznokcie beznadziejne!!! O poziomie usług może świadczyć również fakt ze na jednej ze ścian wisi dyplom ukonczenia kusu tipsów jej męża podpisany przez nią ;-)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra kosmetyczka z zabiegami

cioteczka.
z tego co się orientuje Pani Oliwia nie ma męża. Ja robie paznokcie juz od wielu miesiecy i jakoś nie widze grzybicy. miło tak robić antyreklame dla konkurencji?. NIe ma w Studiu |Oliwia masazy. Nikt tam ich nie wykonuje!. z kad wiec taka opinia?. ja jestem zadowolona , i moja rodzina także. Jak osdtatnio nas wyszykowała na wesele wygladałysmy slicznie. Co prawda to prawda, ja do Pani oliwi chodze tylko ale do zadnej z dziewczyn bym nie poszła. To moje zdasnie i mam prawo do tego że nikt tak nier uczesze koka jak Pani Oliwia a do tego jej makijaże sa najlepsze jak dla mnie. uczesanie nie rozwala sie po 2 godzinach , ja w swojej fryzurze poszłam jeszce na poprawiny. Pani Oliwia pracuje w telewizji w warszawie także dla mnie wystarczy to bo uważam że tam nie biora byle kogo do pracy. nie z nam z łomzy żadnej innej kosmetyczki która pracuje w telewizji, czy gdzies w jakiejs gazecie. A to że ma sprzet pierwsza klasa to swiadczy o tym że jednak zarabia kase i ma klientów bo z kad by ja miała?, jakos nie upadła z salonem. rozpisałam sie bo nie lubie jak o kims nie mówi sie prawdy, he kobieta z klasa i kasa , he a z tym mezem wyskoczyłas , kobieto. Te osoby co znaja Pania Oliwie to wiedza że jest niezamezna.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra kosmetyczka z zabiegami

mobile, ale Ty śmieszna jesteś... Nie jedna osoba wie na tym forum, że to Ty jesteś całą właścielką tego salonu. Nie oszukujmy się, ale Twoje tipsy to trzymają się do 3 dni, pewnie nie jedna dziewczyna robi w domu bez kursów o wiele lepiej. Mówię z własnego doświadczenia, gdyż robiłam w tym salonie paznokcie, i niestety musiałam je poprawiać. Twoje konkurentki się tylko śmieją jak dziewczyny przychodzą na odratowanie paznokietków. Faktycznie w salonie Oliwia sprzęt jest bardzo dobry, ale nie ma odpowiedni sprzęt, ale nie ma do niego fachowców.

Tak na marginesie ciężko jest pogodzić pracę w TV w Warszawie, a pracą w salonie, to ciekawe kiedy Pani wykonuje te wszystkie zabiegi?? Bo z tego co pamiętam to często jest Pani w salonie i popija kaweczkę i plotkuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra kosmetyczka z zabiegami

HAHA sory nie Pani Oliwia (pseudonim artystyczny) a Pani Kasia ;-))) no cóż może i nie mąż a partner Andrzej. a jak ta pani "oliwia" jest taka rozchwytywana przez warszawską TV to niby kiedy odszykowywuje te babeczki na wesela? 2 lata temu miała w planach masaż, byc może nie ma bo Emilka nie zabardzo przylożyla się do nauki na tym trzydniowym kursie;-))) Robiłam tam paznokcie raz w sierpniu dwa lata temu i ten raz mi wystarczył. Jak "Oliwia" robila mi te okropne żele bo na żel mnie namówiła to Emilka siedziała i się przyglądala (czytaj uczyła) bo "oliwia" tłumaczyła co pokolei robi. Rozwaliła mnie stwierdzeniem patrz, patrz bo zaraz przyjdzie klientka na akryl to będziesz robiła. Pomyślałam sobie że super że to nie ja byłam tą szczęściarą na której emilka miała się uczyć ;-). Pozatym Pani "OLIWI" BUZIA SIĘ NIE ZAMYKAŁA, jakaż to ona utalentowana, jaka wykształcona, jaka rozchwytywana. No i jak na prawdziwą stylistke przystało była bez maikjażu bo jak to mówiła żeby dobrze się 'zrobić' to trzeba czasu a ona czasu nie miała. Myślę jednak że żaden czas by jej nie pomógł.... ;-))) A i te okropne materialowe rękawiczki które miała na swych pulchnych łapkach... fuj bo na lateks ma uczulenie. A jak moja kolezanka poszła za dwa dni na ślubne paznokcie to odwaliła jej jakieś koszmarne przestrzenne kwiatki, paznokcie mialy różną długość i zaspiewała 250zł !!!!koleżance szczęka opadła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra kosmetyczka z zabiegami

bardzo dobra kosmetyczka(zna sie rowniez na chorobach skory) przynajmniej moim zdaniem przyjmuje za biedronka na wyszynskiego w rusalce,naprawde jest swietna,tylko nie pracownice tylko sama wlascicielka,nie pamietam jak ma na imie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org