wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bizuteria itp

Witam,
Moze ktos sobie kupowal, ale moze wie gdzie mozna w Łomży kupic kolczyk taki w ksztalcie kryształku albo brylanta. Na allegro jest ich duzo ale sa wszystkie wielki, a mi chodzi o male np. 0,3 mm. Jak ktos wie to prosze o wszystka odp.

Z gory thx!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bizuteria itp

Kolego wez sie przejdz po sklepach jubilerskich i zobacz gdzie sa podobne, myslisz ze ktos zna na pamiec wszystkie produkty sprzedawane w jubilerach? Mi sie akurat w oczy nie rzucily zadne takie kolczyki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bizuteria itp

chyba na krotkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bizuteria itp

Słoneczko, idź sobie na targowisko miejskie, tam stoją ludzie z towarem, gwarantuję, że coś ciekawego znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bizuteria itp

Na rynku maja duzo wyboru srebra ,napewno cos znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bizuteria itp

Bardzo eleganckie bransoletki i kolczyki są na stronie www.fulloffashion.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bizuteria itp

0.3 mm takiego nie znajdziesz chyba że popełniłaś błąd i chodzi ci o 3 mm a takie znajdziesz w każdym punkcie z biżuteria . Rozmiarów ka zaczyna się od
1 mm. Zajrzyj na www.jubilerpieciak.pl



pozdrawiam zbyszekp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bizuteria itp

Na allinside.pl znajdziesz fajną biżuterię. Ja zamawiam n tej stronie rzeczy i jestem bardzo zadowolona :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bizuteria itp

A zamawial ktos bizuterie przez internet? Kupujecie na allegro czy w sklepach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bizuteria itp

Ja zamawialam biżuterię przez internet ale jedynie w sklepach internetowych. Na aukcjach jeśli już to jedynie sztuczną biżuterię bo obawiałabym sie trochę zamawiać sobie w taki sposób oryginalną ( mozna natrafić niestety na podróbki). Wiele jubilerów internetowych ma dobre ceny. Nie piszę tutaj o dużych cieciach ale o mniejszych sklepach. Na przykład możesz zerknąć sobie tutaj;
http://www.jubiler.pl/category/kolczyki-zlote[/ulr]

Jakiś czas temu zamawiałam tam sobie złote kolczyki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bizuteria itp

Nie wgrał sie link
http://www.jubiler.pl/category/kolczyki-zlote

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bizuteria itp

AD. Kasja: jeżeli są to dobre ceny, to Ty z matematyki orłem nie byłaś.Pozdrawiam gorąco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bizuteria itp

Ja kupuję na e-watches, naprawdę porządny sklep z biżuterią ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org