wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowe laptopy!!!!

Witam. Jakie sklepy w Łomży polecacie które sprzedają najtaniej nowe laptopy?

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe laptopy!!!!

moje zdanie jest takie: trzeba iść samemu obejrzeć. Ostatnio chodziłem za drukarkami laserowymi i było różnie. Mieli tylko modele: 1018 i 1020 (HP) Ceny były rozłożone jak losowanie totolotka. i tak jeśli 1018 była najtańsza w simmtechu to gorzej wypadała 1020.
Ogólnie ceny wyglądały tak: 1018: 345-395, 1020: 425-470. Najwyższe ceny były w unitechniku. Analogicznie będzie z laptopami. Nie można powiedzieć gdzie dokładnie najtaniej.

Wniosek: Kupiłem na Allegro model 1022 (którego w Łomży istaniała możliwość sprowadzenia za 650) ja kupiłem za 320zł. Rok temu też kupiłem lapka - na Allegro 500zł taniej. Polecam to samo. Kupuj na Allegro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe laptopy!!!!

w vobisie 1018 kosztuje 299

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe laptopy!!!!

dowód na to
drukarka:
simmtech oraz allegro

laptop:
simmtech - 3937zł oraz allegro - 3299zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe laptopy!!!!

j/w tylko allegro! :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe laptopy!!!!

w stanach sa tanie laptopy, w swieta przylatuje do pl mogie komus przywiesc laptopa. www.dell.com

http://www.circuitcity.com/ssm/HP-Pavilion-15-4-Widescreen-Entertainment-Laptop-DV6654US/sem/rpsm/oid/192557/catOid/-12963/rpem/ccd/productDetail.do

adrian

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe laptopy!!!!

a co sądzicie o lapku ACER dostepnym w sieci sklepów Avans??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowe laptopy!!!!

Na przyszłość - szukajcie konkretnego modelu, a dalej optymalnej ceny dla niego. Model wybierany na podstawie recenzji, zerknijcie na to - https://www.morele.net/wiadomosc/hp-probook-640-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3515/ Ten model jest zdecydowanie udany, a wcale nie wszystkie takie są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org