środa, 05 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pomóż

Mam prosbe zagłosuj na Schronisko dla bezpańskich psów "Arka" w Łomży na podanej nizej stronce. Z jednego komputera mozna oddac tylko 1 głos. Zeby zaglosowac trzeba sie bezpłatnie zalogowac.Jezeli schronisko wygra to dostanie kase. Przekaz znajomym. Z góry dziekuje!:*

http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=5567

lub www.krakvet.pl /forum/ sklep

www.krakvet.pl /glosowanie na schronisko ktore otrzyma pomoc wrzesnien 2007

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Jest lepszy sposób aby ze schroniska była korzyść dla ludzi.

1.pozabijać psy
2.obedrzeć ze skóry
3.ze skór uszyć futra i sprzedać
4.mięso rozdać głodującym

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

bez przesady. zgodzę co najwyżej na punkt 1.
a za pieniądzę które byłby przeznaczone dla psów oddać na jedzenie dla głodnych dzieci.
Dla mnie pies nie będzie ważniejszy od głodnego dziecka i prędziej wydam pieniądzę na akcję pajacyk.pl!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

oboje macie cos z glowa...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Dziwni jesteście. Głodne dzieci swoją drogą, ale psy też potrzebują naszej pomocy.

Jestem za i oczywiście zagłosuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Ja mam taka sama opinie o bezdomnych psach i kotach jak i o biednych rodzicach ogromnych mas dzieci w afryce, indii itp. Wykastrowac, zeby sie nie rozmnazali, i nie bedzie problemow z masami glodujacych, cierpiacych, niechcianych istot na swiecie. Mnie szlak trafia jak widze reklamy zeby sponsorowac rzesze dzieci z 3-ego swiata, rodzice narobili cala gromade a teraz my mamy utrzymywac, zeby i oni jak urosna sie rozprzestrzeniali. Prawa natury sa takie ze jak jest jakiegos gatunku zwierzecia za duzo to powoduje zmniejszenie ich zasobu jedzenia i jak nie ma wystarczajaco jedzenia to duzo sztuk gatunku wymiera. Moze wydawac sie brutalne, ale w naturze musi byc rownowaga. Nie prubujmy na sile ratowac co nie powinno byc ratowane i samo by nie przezylo bo to zakluca rownowage w naturze, i robi jeszcze wieksze problemy.

'You got a problem, I got a problem solver, and its name is revolver'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Ciebie powinni wykastrować żebyś się nie rozprzestrzeniał więcej. Ja pierdole jakieś więźi krwi z Adolfem chyba masz wspólne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Hanes, ty jestes po prostu ******** i nie rozumiesz zwylklych praw natury. chcesz to utrzymuj afryke i indie, i wszystkie bezdomne psy. Good luck.

'You got a problem, I got a problem solver, and its name is revolver'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

kiernek nikt nie prosi Cie zebys dal na ten cel jakies pieniadze i tak ktos wygra ten"konkurs"i tak pieniadze pojda na ten sam cel, Pomoc zwierzakom ktore niestety ale skrzywdzil czlowiek. Osobiscie uwazam ze trzeba pomoc zarowno ludziom jak i zwierzetom. Piszac post o pomocy schronisku chcialam wykorzystac okazje zeby znalazly sie osoby ktore moga pomoc ,bo niewiele z nas wie jak tam naprawde jest . Te pieniazki sa tam naprawde potrzebne, jak nie wierzysz pojdz i zobacz a podzielisz moje zdanie. Schronisko jest po naprzeciw Fadomu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

a tak wogole jesli ktos bylby zainteresowany inna forma pomocy schronisku np. adopcje zwierzaczkow czy tez wolontariay zapraszam na stronke schroniska
http://www.schronisko-lomza.yoyo.pl


(sa tam zdjecia niektorych pieskow do adopcji )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

TheWiseOne jeszcze znajdziesz się w sytuacji że będziesz potrzebował pomocy i ciekawe jak się poczujesz jak ktoś ci powie "licz na siebie albo spierd....."

powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Ok zagłosowałam :) A br1 udaj się człowieku na leczenie albo zgłoś się do nnie to już ja ci pomogę odzyskać trzeźwość umysłu. Mama cie biła w dzieciństwie po głowie? kiernek..no comment, po raz kolejny pokazujesz, że z rozumem to u ciebie cienko.
Ludzie jeśli jakiś temat was nie interesuje to po jaką cholerę tu wchodzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

zly_czlowiek: może kiedyś będziesz w takiej sytuacji:
jest "was" troje: Ty, twoje dziecko i pies. Nie jedliście 2 dni. Ja stoję przed Wami z talerzem zupy. Wszyscy patrzycie na mnie z błagalnym głosem żeby dać jeść. Lecz ja podaję misku nie Tobie, nie Twemu dziecku a psu. Ciekawe jak byś poczuł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

"Osobiscie uwazam ze trzeba pomoc zarowno ludziom jak i zwierzetom."

a ja osobiście uważam że jeśli dajesz jeden posiłek dla psa tym samym zabierasz jeden posiłek dla dziecka. Tu nie ma żadnego i



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Hanes, nie chodzi o pomoc, tylko o to ze jest bardzo duzo bezdomnych zwierzat i sie mnoza, lepiej je sfiksowac zeby sie nie rozmnazaly, niz placic i trzymac je w klatkach. Nie myslisz? Pozatym jak kiedykolwiek ogladales nature to wiesz ze wszystko musi byc w rownowadze. Pomysl zanim cos napiszesz i bedziesz sie rzucal.

'You got a problem, I got a problem solver, and its name is revolver'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Kto sie ze mna zgadza ze w naturze musi byc rownowaga, albo zaczyna sie zle dziac? Natura sie broni, wprowadza wirusy, plagii, tornada, trzesienia ziemi etc. zeby ograniczyc populacje ludzi, ludzie tylko ziemie ograbiaja, zanieczyszczaja, wycinaja lasy, wprowadzaja chemikalia w wode i powietrze. Mamy mnostwo wazniejszyzh problemow jak wzrost temperatury na swiecie, dziura ozonowa, topniecie lodow, wycinanie drzew ktore oczyszczaja powietrze ktormy oddychamy... Zamiast wspomagac takie dzialalnosci my sie martwinmy o bezdomne psy. W stanach jest tak ze jak nikt nie zaadoptuje w ciagu 7 dni to usypiaja.

'You got a problem, I got a problem solver, and its name is revolver'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Jesli ktos byl w schronisku to zrozumie dlaczego inni ludzie chca pomoc.Odpowiedz do pewnego TheWiseOne zebys byl madry zrozumial bys ze wlasnie w schronisku psy sa wysterylizowane co powoduje ze sie dalej nie rozmnazaja . A nie wszyscy ludzie sa mordercami by odbierac innym istotom zycie, wiec wlasnie lepiej trzymac je w klatkach i karmic bo kazdy ma prawo zyc. Niestety ty rowniez masz takie prawo.Zebys mial psa i serce to bys sie glupio nie pytal po co te glosowanie wiec daruj sobie dalsze komentowanie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Popieram akcję.Z agłosowałam.

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Tak, dobrze, tylko jakie to zycie dla stworzenia byc zamkniete w malej klatce? Myslisz ze to jest zycie? Chcialabys zyc zamknieta w malej klatce do konca twoich dni? To nie zycie, to wegetanizowanie. Mam psa, kupilem dziewczynie Chihuahua i teraz mieszka u mnie w domu.

'You got a problem, I got a problem solver, and its name is revolver'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

TheWiseOne pojdz do schroniska i zobacz ze ludzie tam pracujacy robia wszystko by pieskom bylo lepiej, robia wybiegi i akurat w Łomży psiaczki maja w miarę dobre warunki i swietna opiekę weterynaryjna.Wszystko to wlasnie dzieki pieniadzom z akcji.Psy sa sterylizowane by nie "rosło"ich wiecej. Ale te co zyją zaslugują na lepsze warunki dlatego tez jest to glosowanie, by psiaki nie wegetowaly w malutkich klatkach.Wiec skoro masz psa i widzisz jaka radosc sprawia mu bieganie i zabawy to zaglosuj bo dzieki naszym glosom w schronisku uda sie zrobic cos wiecej. Przeciez nikt nie kaze wykladac Ci pieniedzy to tylko 2 minuty przed komputerem a mozna sprawic tyle dobrego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

TheWiseOne napisał: "Tak, dobrze, tylko jakie to zycie dla stworzenia byc zamkniete w malej klatce? Myslisz ze to jest zycie? Chcialabys zyc zamknieta w malej klatce do konca twoich dni? To nie zycie, to wegetanizowanie"
Raczej chodziło Ci o wegetowanie.

Cała ta akcja jest jak najbardziej słuszna. Zagłosowałam.

Klaudia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

te psiaki skrzywdzili ludzie bawiac sie nimi jak zabawka a kiedy im sie znudzila zostawiajac ja, czesto przywiazujac do drzewa i stawiajac obok zamknieta puszke karmy. czy to jest wporzadku? schronisko moze nie ma najlepszych warunkow ale ciagle sie stara cos zrobic by psiakom zylo sie lepiej. tarfiaja tam naprawde rozne psy kundlki i te rasowe.
uwazam ze nikomu nic sie nie stanie jak zaglosuje na schronisko czy tez zrobi cos innego by je wesprzec. a pieniazki i tak i tak pojda na jeden i ten sam cel. gdybyscie widzieli jak tam naprawde jest i ile jest tam pieskow naprawde nie zastanawialibyscie sie nad tym zwlaszcza ze jest taka okazja i to nie wy dajecie pieniazki. to nie jest nic trudnego naprawde:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Witam. Podlacze sie do watku. Udalo mi sie oddac 2 glosy z roznych adresow. W schronisku bylem kilka razy mozna sobie wejsc chociazby poglaskac, pobawic sie z tymi zwierzakami a jesli ktos ma ochote to nawet pomoc przy normalnych codziennych czynnosciach. Warunki sa powiem tak "nie tak to sobie wyobrazalem". Wszedelm na poczaku udezyla mnie fala smrodu (cieplo bylo moze dlatego) heh ale dobra reklame robie nie ale nie o to chodzi. Jezeli ju sie oswoisz z zapachem i ruszysz dalej na podboj to naprawde serce sie kraje psy sa rozne, malo sie nie udusza tak chca zeby podejsc je poglaskac a najlepsze jest to ze kazdy z nich ma opanowana jakas szuczke zeby zwrocic na siebie uwage heh najbardziej zapadla mi w pamieci klaka z takimi trzema rzezimieszkami z ktorych jeden skakal jak pilka drugi boksowal w klatke jak bokser a trzeci baraszkowal na dole i zajmowal sie logistyka heh. Psy sa lagodne i spokojnie mozna wkladac rece przez siatke i je glaskac. Dlatego zachecam do oddania glosu chociazby ze wzgledu na lokalny pariotyzm. Troche ciezko polapac sie w tym glosowaniu bo trzeba zalogowac sie na forum a nie na stronie glownej i wtedy odszukac posta z glosowanie najszybciej to chyba przez opcje wyszukaj wpisujac fraze glosowanie no i wybrac z listy i poszlo, a jesli ktos sie jeszcze nie przekonal to zachecam do odwiedzenia schroniska. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

ja tez zachecam do pojscia do schroniska niekoniecznie zeby wziasc jakiegos zwierzaka stamtad ale tez poswiecenia chwilki uwagi tym psiakom:) a sa naprawde bardzo fajne milusinskie i az prosza sie zeby je zabrac:P
wolontariat to tez bardzpo pomocna rzecz:) jest tam okolo 200 psow w tym malutkie szczeniaczki sa naprawde boskie:)
jesli ktos ma czas i chec schronisko czeka z otwartymi rekoma na dobre duszyczki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Równiez zachęcam wszystkich do oddawania glosow konkurs potrwa tylko do 30 wrzesnia wiec jest malo czasu a duza konkurencja:)schronisko które wygrywa ma 158 glosow wiec Łomży jeszcze "troche"brakuje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Popieram i zagłosowałem.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

nie lubie zwierzat ale zaglosowalem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

"Autor: Gazela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-09-07 23:18

Popieram akcję.Z agłosowałam."


Oczywiście, Gazelko - jakżeby czegoś innego spodziewać sie po ... Gazeli ..:).

Ja również to popieram, bo trza znaleźć miejsce w swym sercu tak dla potrzebujacych pomocy ludzi jak i zwierzaków - w odpowiedniej proporcji, of course.

Pozdrawiam, wychu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

Dziękuję Wychu:)
Ja również baaaardzo serdecznie pozdrawiam:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

bardzo dziekujemy za wsparcie:) czekamy na wiecej glosow:)
to mile ze sa jeszcze tacy ktorzy rozumieja potrzebe tej akcji:) wielkie dzieki



http://www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomóż

jak widac glosy caly czas rosna :)
wielkie dzieki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org