czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Badania atmosferyczne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania atmosferyczne

Obudziłam się pewnego pięknego dnia (na początku lutego) z: zapuchniętą twarza, ustami, powiekami, uszami (twarz miała taki zajebiaszczy mongolski wyraz...), i ze swędzącymi plamami na całym ciele.
Pojechałam do szpitala do łomży a tam kazano mi isc do pana dermatologa ktory tam przyjmuje (chyba z 70lat miał albo i więcej). Popatrzał mi na twarz i ręce a potem zapisał 8 różnych lekarstw i kazał przyjść za 3 dni na kontrole.
Od tego świądu to myślałam, że zwariuje. Do tego tan mój wygląd... I ch*j wie skąd to sie wzieło.... I do tego te plamy na nogach porobiły sie tak wielkie ze wygladaly na poparzenie.
Mieszkam z koleżanką. Powiedziała ze jak tu nie potrafia mnie wyleczyc to jedziemy do ostrołęki.
Zostałam przyjęta na pogotowiu przez lekarza interniste. Dostałam 2 kroplówki i 2 zastrzyki. Plamy zaczeły znikac, kazali mi iść do domu.
Po godzinie było ze mną gorzej niz na początku. Teraz drapalam sie cały czas. Skóra mnie jednoczesnie swędziała i piekła od podrapania. Z pogotowia w ostołęce lekarz ten skierował mnie na odział internistyczny. Przeleżałam tam tydzien. Okazało się że była to ostra reakcja alergiczna na cos co zjadłam. Wypisałam sie na żądanie bo mialam egzamin na prawo jazdy. Tak to bym leżala jeszcze dłużej gdyż wszystkie objawy mi wtedy jeszcze nie ustąpiły. Dostałam tabletki do domu. Po jakiś 10 dniach juz nie bylo sladów po tych plamach.
Dziwi mnie że dermatolog w lomzy nie skierowal mnie do szpitala. W ostrołęce lekarz powiedzial ze w takim stanie do domu mnie nie puści bo moga wystąpić duszności. I nie puścił za co mu bardzo serdecznie dziekuje.
I panu dermatologowi terz dziekuje. Za to że dzieki niemu teraz wiem, że jesli cokolwiek mi sie w Łomży stanie i bede potrzebowac opieki medycznej to mam jechac do ostrołęki a nie ryzykować tutaj utraty zdrowia.

To jest moja ocena, prosze nie krytykować mnie za to. Nie chce oczernic tego doktora tylko przestrzec ludzi żeby wybierali sprawdzonych lekarzy a nie takich co wypiszą recepte i karzą iść do domu. Przejechałam sie na opiece medycznej tutaj raz i wiecej nie zamierzam mimo iż tu mieszkam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania atmosferyczne

POWIEDZCIE CZY WARTO KUPIĆ COKOLWIEK W TYM SKLEPIE?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania atmosferyczne

WITAM!!! JA JUŻ MAM WSZYSTKO ZA SOBA CZEKAM TERAZ NA LISTE RANKINGOWĄ I W MAJU PEWNIE SIĘ ZACZNIE PRZYGODA :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH GORĄCO I ZYCZĘ POWODZENIA

KS WARSZAWA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania atmosferyczne

nie warto
Po pierwsze drogo
Po drugie mały wybór
Po trzecie pracownicy nie mają pojęcia co sprzedają i lepiej nie zasięgać ich opinii



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania atmosferyczne

spoko lokal specyficzna atmosfera przede wszystkim pelna KULTURA co jest wielkim plusem, moim zdaniem jedyna wada to duza ilosc zakamarkow ciezko kogokolwiek znalezc, nie mozna tu porownac z jama lokal poprostu inny, ogólnie bylem mile zaskoczony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania atmosferyczne

potwierdzam Edena to ten salon na nowogrodzkiej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania atmosferyczne

A o co ci chodzi? o to reklame? troche lipa ze w środku ale to raczej speclajnie bo tak wszedzie jestJa jak Ja napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania atmosferyczne

Do dupy:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org