poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Motyw

lucynka to prawdopodobnie szef z yamy,wiedziałem że to kobieta!!!profesjonalna pewnie tak jak u pani w lokalu ,a swoja drogą nie wiem czemu sie ci ludzie z nory tak sie napinaja przeciez konkurencja powinna tylko wyjśc na dobre,nora od dawna nie ma konkurencji a jako taka powinna wpłynąc pozytywnie na te dziure.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw

no niestety .....
P@wcio --teraz radze ci przeczytac te bzdury które tu pisałeś żal mi ciebie ze potrafisz robić sensacje z takiej tragedi można takby pisac o twojej głupocie długo ale po co???? ty moze lubisz sie w ten sposób bawić

[*]Marta[*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw

w british nie ma, żadna szkoła językowa w Łomzy nie uczy portugalskiego

może jakaś osoba prywatna zna i ma czas wolny i che zarobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw

Dzięki Peeter09... Tu nie chodzi o zakładanie nowego postu, ale o minutę ciszy i zadumania nad tym, co się stało.. Źle zrobiła wiemy o tym wszyscy, ale może miała jakiś problem i nie było takiej osoby, która chciała, bądź też mogła Jej pomóc.. Życie nie jest usłane różami, ja mam 23 lata i też różnie było, jest i pewnie będzie.. Nie mogę zrozumieć takiego kroku i bardzo współczuje Jej bliskim, dlatego też proszę wszystkich, przed napisaniem głupiego komentarza (jak zdarzały się w poprzednich postach) poprostu uczcijcie minutą ciszy zmarłą Martę..

[*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw

Sorki a moze wiecie gdzie mozna sprzedac monety z 2007 roku z Janem Pawłem II srebrne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw

w tym zadupiu niczego nie ma na liscie juz niedlugo to i miasta na mapie nie bedzie no i nie bedzie niczego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw

Miałem ten sam problem. Soczewki jednodniowe w Łomży znalazłem tylko u optyka na Placu Niepodległości (nad starymi PKS'ami, a ostatnio lodowiskiem). Ale od razu odradzam, ja kupiłem 4 sztuki, wyniosło mnie to 12 zł.
Na allegro miesięczne soczewki (para) już za 20 zł można kupić (plus ok. 6 zł za przesyłkę). Czyli na plusie jestem po pięciu dniach noszenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw

Z tego co wiem to stokrotkę mają rozbudować, może już coś się zaczęło dziać w tym kierunku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw


[*] [*] [*]
[*] [*] [*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw

ewka moje gratulacje!!!! super że ci się udało,też bym tak chciała,do mnie jak narazie niezadzwonili a czekam już dwa dni,więc pewnie nic z tego...a szkoda bo tylko jeden Bóg wie jak mi zależało co 3 dzień gnałam 80 km żeby poćwiczyć na profesjonalnie przygotowanej sali przez 3 tygodnie,ale efekt był ,mój czas to 1:26,ale co z tego jak może tu poległam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw

Jeśli plotkują to najwyraźniej jesteś bardzo interesującą osobą że chce o Tobie rozmawiać. Nie bierz do głowy!!! Sama to kiedyś przechodziłam, ucichło.... A Ci co gadali znaleźli inną bardziej interesującą osobę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw

Do Basi 24 to tylko jedna dziewczyna jedzie teraz za granice do meza. I to jest S.......a N...............o to moze to ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Motyw

AtestPol lub obok PSB

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org