piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wałęsa zpoliczkowany.

Co tu sadzic-po wizycie w takim lokalu caly jestem "przesmiardniety" petami.Pranie ciuchow konieczne.Wlasciciele lokalów powinni wydzielac miejsca dla palacych i niepalacych.Ale po co,klient i tak przyjdzie. Nie kazdy-ja ich chrzanie-ide tam gdzie nie smierdzi:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

Wysłałem info na adres internetowy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

A gdzie nie śmierdzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

Jasne. Jak wszyscy to wszyscy - babcie też.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

Obudziliśmy się z Mariuszem w sobotę rano 20 marca z dziwnym przeczuciem, że to dzień ostatni. Rozsunełem żaluzję, za oknem świeciło ironicznie słońce a dzieci bawiły się w piaskownicy... Prysznicem cieszyłem się tak jakby był ostatni. założyliśmy nieprzemakalne spodnie, glany i czarne koszule. On włożył ciemne okulary, ja zaś założyłem przepaskę na włosy i w lustrze zobaczyłem Rambo! Zapakowaliśmy broń do czarnych toreb (nie mieliśmy futerału od gitary) i wyszliśmy na ulicę Belmont. Chwilę potem zatrzymały się obok nas 3 hammery (jeden żółty) Ruszyliśmy daleko na południe za Chicago do miasteczka Pinballa. Dziś jak w filmie byliśmy ofiarami do odstrzału. Zakład o 500 dolarów polegał na tym że przetrwamy 6 godzin. Było to nierealne, ale... jest jeszcze coś takiego jak opatrzność... agnieszka zrobiła nam kanapki, ale zanim zajechaliśmy na miejsce, już je zjadła...
Jesteśmy na miejscu. przed nami kilka ha zarośli i ruin i pół godziny przewagi na resztą. Przemykamy aby do przodu, strumykami, kałużami gubiąc ślad. Z tyłu słyszę szczekanie psów, uświadamiam sobie że to wyobrażnia. Ale wiemy, że oni są coraz bliżej... Nie mogę już biec. przed nami jakaś ruina, Mariusz daje znak - tam. Mnie coś tknęło, to zbyt oczywiste, zresztą w ciemności wejścia zobaczyłem jakieś wściekle świecące oczy. Łapię go za koszule, ciągnę w lewo... Na plecach czujemy oddech przeciwników, wszędzie rozpryskuje się farba. Wskakujemy do jakiegoś dołu, przerażony myślę czy to nie szambo. Nie. Wciągamy na głowę krzaki i patrzymy co dalej. Drużyna przeciwna, ośmiu chłopa wypada na polanę. Przegrupywują się w stronę ruin i na komendę wpadają do środka. I nagle wrzask, nagle krzyk. I straszny smród.
Niestety... w tych ruinach schronienie zrobiły sobie skunksy. Razem z Mariuszem zduszamy w sobie śmiech, bo to nieładnie śmiać się z czyjegoś nieszczęścia.
Skunksy to tu naprawdę tutaj duży problem, jest ich mnóstwo. Strach normalnie przejść przez parki na południu: jak nie wpierdzielą ci murzyni to skunksy sprawią ze pół roku spędzisz w odosobnieniu.
Morał: czasami warto zaryzykować wierząc w swoje szczęście. Dlatego zostaję w stanach jeszcze trochę.
PS. Wygraną przepijemy wspólnie z przeciwną drużyną w hawajskiej. Po pijaku zagramy na ukelele polskie melodie ludowe a pod stołem rozlejemy polską wyborową...
Dariusz - Rambo z Mazur i Banderas z Podlasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

U monopolisty nie mam źle: 613 kbps :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

613 ładny wynik.... szkoda że w tepsie a nie " unas " !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

pinball - tak nazywa to natalia... A ona, jak twierdzi. zna się na wszystkim, więc z nią nie dyskutujemy. Wszak jest blondynką!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

Zakladajcie prywatne male sieci na bazie tego co udostępnia tepsa. Bedzie tanio i dobrze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

jedyną knajpą która ma wentylacje i klimatyzacje jest yam caffe.jest to do sprawdzenia zobaczcie co mają na dachu do zrozumiecie .a jeszcze łatwiej podejść do barmana i poprosić żeby pokrecił na maxa .A JAK PODKRĘCI TO RZYMAJCIE PERUKI HI HI HI........POWODZENIA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

Mylicie wentylację z klimatyzacją! Wentylacja działa na zasadzie nawiewu świeżego powietrza oraz ew. przedmuchaniu. W yam caffe powietrze leci tylko z zewnątrz... do klimatyzacji jest bardzi daleko :p. MC DONALD ma klimę i jest tam ok (nic nie wieje :P )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

Ja też stoję za Januszem. Można by go jeszcze na Jelonku posadzić :-) Albo chociaż gdzieś tam z boku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

Książę Janusz miał już w Łomzy swój pomnik. Na tej górce koło "jedynki". Tylko się rozsypał, w czym mu wydatnie pomogły okoliczne dzieci.
Waga ma nowiutką tablicę. Na gmachu Sądu Rejonowego jest waga Temidy, wystarczy dopisać: Jakób.
Mam dwie nowe propozycje do przedyskutowania:
1.Witold Lutosławski- mamy w tym roku uroczyte obchody, jak będzie rondo jego imienia, to mozna go usadzić albo postawić na środku.
2.Józef Piłsudski- zanim się rozlegną protesty: w Domku Pastora (obecne Muzeum na Krzywym Kole) ukrywał się zanim został Marszałkiem i tutejszy pastor Mikulski udzielił mu ślubu w kościele w Paproci (chociaż może być ciężko, bo pastor był ewangelicki i w takim obrządku ślub brał "Dziadek" i to z rozwódką...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

Nie zakładaj neta na ISD bo to chłam jak ich mało. Jak już masz zakładac to zakładaj jakieś kablowe łącze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

słuchajcie jak wy chcecie czystego powietrza w lokalach jak ja na klatce się nie mogę doprosić. Ciągłe palenie papierowów picie piwa i "miłe" słowa. A spółdzielnia nie reaguje (ŁSM) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

z chęcią się przyłącze tylko nie mam rowerkac :(, samochodem można?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

PiPi - Pan Waldemar dalej działa na terenie Łomży - wprawdzie pożegnał się z Radiem Bab ale nadal jest współredaktorem strony www.lomza.info

Pozdrawiam

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

majorka - nie wiesz po jakich szkolach sa osoby wypowiadajce sie na tym forum i rzniesz cwaniaka. Podejrzewam,ze 90% uzytkownikow 4lan korzysta z netu takze do gier, a tu pingi sa najwazniejsze. Jak nie wiesz co to oznacza-napisz do kogos moze Ci wyjasni.
Ja czekam kiedy stanieje SDI i chrzanie INET. Zrywam wtedy umowe- podstawy sa-obiecane bylo od stycznia razy dwa a co jest? Gowno od ponad miesiaca. Internet 24h na dobe- a czy jest ktos nie mial ostatnio przerw?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

majorka znasz li taki numer 997 ? Nawet sie nie musisz przedstawiać - wystarczy przedzwonić i masz kłopot z głowy ... a swoją droga czy miałaś(łeś) na tyle odwagi aby samej(memu) zwrócić uwagę palącym i pijącym na Twojej klatce?

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

"Chi-ca-goo, czyli okolica skunksów, późniejsze Chicago. Indiańska nazwa bardzo trafna, współautor niniejszej powieści jeszcze spotykał tam, żyjące na wolności skunksy podczas podmiejskich wycieczek w latach od 1920 do 1925"

K. i A. Szklarscy, OSTATNIA WALKA DAKOTÓW, wyd. Śląsk, Katowice 1981

Co tam panie we faunie? - skunsiki 3mają się mocno!!

Pozdro DaSto!

______________

Chwała Wielkiej Rzeczypospolitej
(Nie mylić z Wielką Polską :-)
WWW.WIELKA.NET
______________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

Na stronie www.numion.com mam całe 33 kbps/sec.
To chyba są kpiny
Pozdrawiam i życzę lepszych wyników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

mój kumpel ma i jest extra !!!!

józek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

Zapraszamy wszystkich na nowe forum o Łomży! Super http://lajtowa.prv.pl

józek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

Ludzie czyście poszaleli ? Na co komu pomnik ? Lepiej te pieniądze zainwestować z pożytkiem w ludzi ! Jakąś stołówkę doinwestować dla poterzebujących , czy inny bar mleczny. Pomniki nieodparcie kojarzą mi się osobiście z zeszłą epoką , brr .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Wałęsa spoliczkowany" ?

hmm,.. dobrze tam, gdzie nas nie ma. Pomyślaęłm sobie DaSto, że może powinieneś zacząć pisać poezję.( Romantycy pisali z tęsknoty). Jeśli chodzi o forum, twoje posty się wyróżniają, masz potencjał i ... tęsknotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsa zpoliczkowany.

kurcze w ten weekend byłem w łomży szkoda że wcześniej się nie ustawiliśmy ;) . Może jak swięta przyjdą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org