sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Tester nikt nie jest doskonały,już teraz wiesz czego brakuje łomżanom.Wiedzy tester wiedzy..!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Uwaga słusza poparcia

>POPIERAM<

Ps.
Najfajniejsza jest ta Pani przy kasie co zawsze liczy na głos :-P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

....pingów nie sprawdzam (ale sprawdzałem w umowie... nic o pingach nie ma.... a co do przepustowości.... to już nie mam na co narzekać

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

u mnie przepustowośc bez zmian... ich obiecanki to juz sie nadaja tylko w ...., szkoda pisać .... przepustowsc jak byla tak jest a nawet mniejsza... od czasy gdy zaczeli cos robic to chodzi fatalnie.





not coment !!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

a ponoć o mały włos nie został wyrzucony z seminarium. Jak mówi legenda, ze św. pamięci ks. Boszko podnosili ciężarki w nocy, któregoś razu spadły na podłogę i narobiły hałasu. A pod nimi mieszkał rektor. Ponoć dzięki wstawiennictwu ówczesnego biskupa pozostał. To już kolejny taki dostojnik z Diecezji Łomżyńskiej.
Gratulacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Nawet gdyby ten ich smieszny administrator dostal milion maili to i tak nie wyciagnalby z nich zadnego wniosku. Proponuje podlozyc bombe pod ich siedzibe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

zryty koleś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Witam

Czy ktoś wie gdzie jest teraz sklep Herbaty Świata? Ostatnio był na Starym Rynku, nie wiem czy został gdzies przeniesiony, czy po prostu zlikwidowany?

pozdrawiam
kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Wszystkie kobiety mają jedną wspólną cechę:
...każda - bez wyjątku - jest wyjątkiem od reguły.

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Byłem kiedyś na budynku - kiedyś najwyższym na świecie. Stałem na tarasie. Tuż przy parapecie. Nie stałem na krawędzi, nic nie pchało mnie poza nią.
Sięgałem wzrokiem na północ, ponad Washington Bridge, ponad Harlem. Patrzyłem na New Jersey na zachodzie. Spoglądałem na wschód, na ciągnący się po horyzont szereg domków Brooklynu. Na południu błyskał pod słońcem ocean przesłonięty dwiema bliźniaczymi wieżami. Planowałem wejść tam, bliżej oceanu, następnym razem.
Nie było mi dane i niestety nie będzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

POPIERAM. Uwazam ze sklep szybko zbankrutuje... daleko nam do normalnego swiata.. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

A może nikt nie wpłaci abonamentu za marzec, chyba że ktoś juz się wylamał. Pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

...a babcie moga tez?....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Nie zapomniano o poległych w obronie odradzającego się państwa polskiego. Dnia 3 maja 1921 r. prezydent Łomży Władysław Świderski uczcił część tych, którzy zginęli i odsłonił w lokalu zimowym ufundowaną przez Towarzystwo tablicę marmurową. Na niej były wyryte nazwiska członków klubu wioślarskiego: Leona Jakubowskiego, Tadeusza Wajchta, Stefana Wądołowskiego i Antoniego Zakrzewskiego. 1 listopada 1921 r. delegacja Towarzystwa złożyła wieniec na grobach obrońców Łomży.

Studia Łomżyńskie nr V cdn. ..............................................

Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Jakiś czas temu jeszcze tam był... Tyle że mało widoczny, bo w piwnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

no coz ... jak wam to cholernie przeszkadza wyprowdzcie sie do NY tam w lokalach sie ne pali ;P jak nikt ne patrzy przymykaja oczy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Jak wszysko w naszej pięknej łomży mamy tylko obiecane, a do wykonania daleka droga, ale przyjemnie mieć marzenia :-)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Czy ktoś wie co się dzieje z Waldkiem Bohdanowiczem? Zniknął jak kamfora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Kór.. i ZNOWU NIEMA NETA, CO TO MA BYĆ !!, ile to można wytrzymywać ?, jest neima , jest niema i tak wkółkom a jak jest to chodzi jak chce WRRRRRRRRRRRRRrr........
Adminie rusz DUPSKO,
należy się nam bonifikata.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

wrócił w swoje rodzinne strony - Łódź city

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

bonifikta w wysokosc 100% jeszcze powninni nam zapłacic ze od nich nieodeszlkismy i sie nie wyywiazują ze swoich obowiazków.... śmieszne rpzestają być bajki typy że złe warunki atmosferyczne są powodem że nie moga prowadzić działań... jakoś wszystkie fimy se radzo i takich pierdołów nie piszą. A co do tego że internet miał chodzić kilkaktortnie lepiej chodiz głownie o transfery to wielka wielka bujda... tkz Pic na wode fotomontarz !!!. Tak ich chwyt marketingowy... podejrzewam że oni wogule nic nie robili, to było tylko poto żeby ściągnać klientów... napoczątku była plotka że miało być dla każdego użytkownika 2X transfery , szybko sie z tego wycofali i zrobili /2 czyli dwa razy mniej... . Niech Admin 4lan wypowie się w koncu na tym forum... i zajmie jakieś stanowisko w tej sprawie.. !!!

Zróbcie coś lepiej późno niż wcale !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Wczoraj nie było NETU u mnie (i u sąsiadów - sprawdzałem - to nie wina kabla). Od rana do później nocy. Do konserwatora nie można było się dodzwonic - komórka była wyłączona.

I zapewniam, że winna nie była pogoda i zerwane gdzieś łącze, bo nie odpowiadało wogóle urządzenie do którego podpięta jest moja karta sieciowa.
Nie wiem jak było w poprzednie dni, bo nie było mnie w domu, ale sąsiad mówił, że nie mógł wejść dio netu od piątku wieczorem!

Przecież to jest makabra! To tak wygląda to zapewnienie ciągłości usług i monitoring na najwyższym poziomie?!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Powoli sytuacja się wyjaśnia.... XtraVert niejestes jedynym u którego interet raz chodiz raz nie... tak bywa u 80% moich znajomych co mają neta z INET-u... cały tydzień mają albo i nie... a w sobote cyz w niedziele zapomoiniją wogule że mogą mieć interent zgłaszając usterke słyszy się jedno zdanie od pani odbierjącej telefon " u nas jest dobrze może u pana w komputerze jest coś źle albo skąd pani wie że nie ma internetu " stara śpiewka.... inne numery nie odpowiadają... komórka konserwatora to jakaś podpucha a kontakt którey mają na stronie to bubel.... GG nie jest nigdy ich aktywne " Admin - 5215312 " a na e-maile nie odpowiadają....


Szara rzeczywistość Łomzyńskiego Internauty ..................

PS.

Miejmy nadzieje że ktoś w końcu zrobi z tym porządek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Na szczeście jest konkurencja i porządek sam się zrobi. Jak tak dalej pójdzie kto u nich zostanie? Ja nikomu ze znajomych ich nie polecę, myślę,że nie tylko ja.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Lato juz zaraz bedzie cieple wieczorki pootwieraja ogrodki piwne i niebeda juz wam fajki przeszkadzac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Sobota, 27 marca, lasek jednaczewski?

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

odpowiedzcie thx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Ja i nie narzekam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

I ja nie mogę się doczekać tzw. godziny 0. A jest to sobota godz. 15-ta!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Łomżyńskie z małej oczywiście :))) ale byk hehehe

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

i znów napisałem z dużej, to przez szacunek dla naszego miasta :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

miko
pytanie zadane przez majorkę było proste - moja odpowiedź chyba równie zwięzła.... w czym problem ?
Pozdrawiam

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Lecisz do raju... mówili mi znajomi przed odlotem. Tam pieniądze leżą na ulicy. Tam wszystko jest możliwe. Podjęłem nawet poważne postanowienie że w niedzielę nie będę schylał się na ulicę po pieniadze. Ja w niedzielę nie pasuję.
Prawda jest zupełnie inna. Żyjąc samemu są niewielkie szanse by cokolwiek odłożyć - zwłaszcza gdy się jest na czarno. Życie kosztuje, autobusy kosztują, mieszkanie kosztuje - i to takie pieniądze ze w Polsce za to można by było zyć i żyć. Pracuje się non stop, nie ma nawet czasu by spotkać się ze znajomymi. Moja praca jeszcze jest taka, ze obracam się wśród ludzi, jeźdzę na koncerty i tym podobne imprezy, ale gdy zasuwałem przy oknach, jedyne o czym wieczorem myślałem to sen. I ciągle mało - to trzeba konto założyć, to wyrobić linię kredytową, to kupić trzeba czajnik elektryczny, to zapłacić za mieszkanie.
I mija dzień za dniem, i każdy jest taki jak poprzedni. Przywykłem już do wszystkiego, nawet wieżowce nie robią już na mnie wrażenia. Myślę sobie czasem że tak wygląda piekło - zamkną Cię w kotle z obcymi narodowościami, z twoją tęsknotą i ambicjami... Każdego dnia będą Ci udowadniać że jesteś nikim, każdego dnia będziesz się sprzedawać za zielone. I każdego dnia będziesz się czuł coraz bardziej podle. Warto jest jednak być mało ambitnym, nie szukać wyzwań, godzić sie z losem.
Jedyne co się liczy to przyjaźń, wiem ze mogę liczyć na Mariusza Agnieszkę Darka Aśkę. Że gdy już znowu myślami będę na krawędzi Sirsa mogę do nich przyjść, pooglądać polskie filmy i cofnąć się od brzegu budynku...
A teraz zaciskam pięści i biorę się w garść - wszak znowu czeka mnie 80 stron A2 do złożenia i parę tekstów do napisania. Sprawdzam emaile, pozdrawiam w myślach znajomych w polsce, przyklejam do ust sztuczny amerykański uśmiech, nastrajam głos do miłego haj i ruszam... właśnie wschodzi słońce, zmrużam oczy i nagle wszyscy wokół mają skrzydła. A może to tylko czyściec, może już jutro będę milionerem... Wszak mam szczęście ze jestem tutaj, że oglądam kawałek innego świata... W radiu leci Light my fire The Doors...
Rozpalam więc w sobie ogień i otwieram szeroko drzwi percepcji... Ameryka to narkotyk, uzależnienie... Przebiegam przez ulicę mijając o ułamki cala samochody, działa już adrenalina. Doganiam autobus na przystanku i... znów zaczyna się dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

ludzie jeździli do stolicy zobaczyć Syrenkę Warszawską (nie samochód :) ).... do Krakowa - Smoka Wawelskiego.... do Gdańska - Posejdona....

...może do Łomży za jakiś czas będą przyjeżdżać, albo choćby na moment zajeżdżać, by zobaczyć Jelonka Łomżyńskiego.... ? ...i zostawią trochę drobnych w okolicznych sklepikach...?

może to być...?

---
Iota Geminorum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

HE, ZAMILKŁ JEDEN OSZOŁOM A TERAZ JAKIS INNY JEST CO MA PROBLEMY Z WYMOWĄ :)))) PERZANOWSKI CZY COS TAKIEGO < LUDZIE CZY WAM NIE WSTYD ROBIC Z TAKIEGO FAJNEGO RADIA TAKIEGO SHITU? , JUZ LEPIEJ WY NIC NIE MOWCIE TYLKO MUZYKE PUSZCZAJCIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Jestem w I i tam jest fajnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Ja mam tego pecha ze podpisalem umowe niedawno miedzy innymi dlatego ze obiecywali szybsze lacza. Teraz niedosc ze tej zmiany wcale nie widac to obserwuje raczej pogorszenie. Od oklo 10 dni mam przerwy w poloczeniu (np godzinke jest net a pozniej pol dnia ani sladu). NIKOMU NIE POLECAM TEGO OPERATORA!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

a ciekawe jak nazwać tych od Narwii? Może Narwięty. Jeśli tak, ja też jestem Narwięty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

proponuję ściągnąć i uruchomić u siebie dumeter - taki programik - bardzo prosty, mały, mierzy rzeczywisty, całkowity ruch na karcie sieciowej w obie strony...

uruchomcie sobie kilka stron na raz.... przeglądajcie onet, wp, plfoto i inne portale gdzie jest duzo grafiki do ładowania... może jakąś galerie na 4lomzy....

i wtedy zobaczcie ile wam pokaże programik.... jaki jest ruch na waszej karcie sieciowej.... a nie w połączeniu z jakąś jedną stronką...!

....u mnie okazało się, że ruch przy intensywnym korzystaniu z sieci jest taki jak wykupiłem.... ni mniej, ni więcej....

a pingi? ...pingi to już inna sprawa...

...ja od poniedziałku nie narzekam, ...także w godzinach nocnych... a ten brak netu w niedzielę też mnie zdenerwował....!

ziuk(lomzanin)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Ja tam nie wiem ktora jest najlepsza ale jak chcecie miec troche luzu to wpadajcie do ekonoma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Co sadzicie o kulturze mongolskiej XVII wieku??????????? heheheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

osobiście poleciłabym III
tyle że ja skonczyłam pare ładnych lat temu, i nie wiem jaki jest stan obecny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

I

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

na pewno to musi być ktoś młodszy ale nie bojący się młodzieży, bo mogą kosz na głowę założyć. Myślę , że to powinna być osoba -mężczyzna z j....... z innego środowiska tj.z innej szkoły a nawet z innego województwa Może nawet z Białegostoku . A Białystok lubi obstawiać się swoimi ludżmi. I tak z łomży zrobili pipiduwę/ / nie wiem jak sie pisze ten wyraz/Albo przenieśmy ogólniak do Białegostoku a niech mają czereśniaki ze wschodu i niech się cieszą. Strasznie nie lubię Białegostoku.
A nowemu dyrektorowi LO w Łomży oby tylko nie był z Bialegostoku życzę wszystkiego najlepszego. Bo gdyby był z Bialegostoku to zyczenia bed.ą inne/bardziej złośliwe.
Pozdrawiam ale tylko tych co nie lubią Białegostoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

to samo co na temat wpływu wiatrów monsunowych na rozwój kolarstwa w Chinach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

oraz... wpływu deszczów tropikalnych na rozmnażanie pand w Paryżu pod Kroczewem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Najlepiejna przygotuje Cię na mature i studia pierwszy ogólniak, ale jak chcesz iść do kozackiej szkoły to idź do ekonomika :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Teraz chyba już wszystkim net chodzi ?? Przynajmiej mi, a co do ulepszeń to internet chodzi troche szybciej. Nie ma już co nażekać, lepszy ryc niż nic :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

...jak ja Cie rozumiem .Przezylam juz takie chwile a niedlugo znow bede to wszystko przezywac od nowa a juz wiem co to znaczy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Ej DaSto, Ty bierzesz jakieś prochy ?? Czy taką masz fantazje ?? Twoje posty nie cieszą się zainteresowaniem, a śmiecą troche te forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Ok. ja czekam.

pewnie nie tylko ja... ale i wielu ludzi takę :)

Rafał - dobrze ze siętym zajmujesz. Jesteś najodpowiedniejsża osobą do: Open Source :)

pzdr :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Pasja, a co Ty o mnie w ogóle wiesz ?? Poprostu wyrażiłem swoje zdanie, tak ciężko to Tobie pojąć ?? Spójrz tylko na tematy tego forum, połowa z nich to są jego posty, w których żadko się wypowiadają inni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

wg mnie ela jastrzebska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Ja nie narzekam :-) Są jak wszędzie debile i fajni ludzie, tyle, że tych drugich jest tu znacznie więcej. A nauczyciele niektórzy są naprawdę fajni i takich jes niemało (np. pani Urbańska), a niektórzy, wiadomo, naprawdę niefajni. Ale mi się podoba. W każdym razie trzeba przyznać że dresiarze, to u nas wyjątek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy weźmiesz udział w wyborach do PE?

Oczywiscie ze Jan Kalinowski, wykladajac w 'ogolniaku', TPD, TPP, ... itp. Ale bylo to juz tak dawno ... (N.B.: - moj wychowawca).
Pozdrawiam, Wychu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org