sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kampania ruszyła

Stoję na krawędzi dachu Sirsa (jeden z najwyższych budynków na świecie), patrzę ponad 400 metrów w dół i obliczam w myślach czas lotu. Czy będę leciał wystarczająco długo by poczuć żal za odchodzącym życiem. O czym będę myślał lecąc, czy staną mi przed oczyma chwile mojego życia, czy też z nudów będę liczył okna. Czy moja trumna będzie cieńka jak plasterek? Tęsknota w sercu nie pozostawia mi wyboru. Robię krok do przodu i ... budzę się zlany potem. Dłuższy czas nie mogę zorientować się co się dzieje, co tak wyje... Ach tak, to amerykański budzik chińskiej produkcji za łan dolar. Ubieram się szybko, połykam kawę Inkę z polskiego sklepu podaną z uśmiechem przez portorykańskiego sprzedawcę. Mówię haj murzyńskiemu kierowcy miejskiego autobusu i siadam obok chińskiej dziewczyny w trzecim rzędzie siedzeń. Oglądam przez okno hiszpańskie reklamy, odmawiam przyjęcia strażnicy w jakimś egzotycznym języku i wysiadam obok redakcji. Pozdrawiam serdecznie sekretarkę Agnieszkę i siadam za biurkiem przeglądając korespondencję. Agnieszka przynosi mi kawę przeciągając się jak kotka, lub mi się tak tylko wydaje... (miło czuć się pożądanym). Na onecie czytam o podwyżkach w Polsce i na 4lomża bezskutecznie szukam Bezcennej. Kilka godzin walczę o polskie litery w swoich tekstach w doskonałym windows xp który jak tylko może przeszkadza mi w korzystaniu z polskiej klawiatury. Następnie czytam swoje wypociny i zastanawiam się czy staną się kultowe po mojej śmierci. Po posiedzeniu kolegium redakcyjnego jadę z kolegą jego doskonałym amerykańskim smochodem japońskiej produkcji do polskiego studia telewizyjnego w czeskiej dzielnicy. Patrząc przez szybę podszczypuję w myślach zgrabne słowianki wychodzące od bardzo przystojnych homoseksualnych estońskich fryzjerów. Bierzemy kamerę i jedziemy na kolejną Polsko jakąś tam imprezą, krecąc w pocie czoła mało ambitne programy dla niewyrobionej artystycznie widowni. Pózną nocą kładę się do łóżka pachnący wodą toaletową firmy chanel nr ileś tam kupioną okazyjnie od sprzedawcy pod sklepem za ułomek jej wartości. Wtulam głowe w poduszkę i znowu staję na krawędzi sirsa...
Tęskonota BOLI... Naprawdę boli bólem w piersiach ogromnym... I nie zabija jej nawet owa różnorodność życia, istna wieża babel. Decyzja o pozostaniu tutaj jest jak skok z wieży babel... Pomieszanie języków już powoli zaczynam odczuwać. Amerykańskie słowa wplątuję w polskie zdania. Czuję się wygnańcem z Polskiego raju, który tak jak w bibli przestaje być rajem. Zostaje mi tylko pisanie, które tłumi ból na chicagowskim bruku. Sprawdzam emaile i krzyczę - jedzmy nikt nie pisał.
I znowu robię krok do przodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania ruszyła

Dzięki bardzo za "przekierowanie", Tadeuszu, fakt że połączenia kolejowe są zgrabnie realizowane (zgrabniej niż drogowe), niestety przegrywa z faktem że są gorzej rozpisane w czasie, zwłaszcza jak się dociera do STOLYCY z PROWINCYI (ach, te pociągi expresowe z Łomży do Wawy ;-), no i i jednak niezależność jest na wyższym poziomie przy korzystaniu z samochodu.
A że jacko lubi jeździć, to też fakt ;-)

pozdowienia przesyłam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania ruszyła

A poza tym wszyscy w domu zdrowi, jak mam nadzieję?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania ruszyła

x2 nie ma w dalszym ciagu - nie wierze juz w ani jedno ich klamstwo !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania ruszyła

w PERSPEKTYWIE jest ok.poprawiło sie znacznie.pozdrawiam

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania ruszyła

Co za idiotyczny konkurs dla "pustaków" !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania ruszyła

26.03.2004 czyli w piątek w Koterii o godzinie 20 odbędzie się koncert kapeli folkowej KRAN. Zapraszamy wszystkich chętnych. Wstęp wolny.

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania ruszyła

Łomża ma dużo ciekawych rzeczy ale najciekawsze i najbardziej odwiedzane do sa ogrodki ;).

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania ruszyła

najciekawiej jest u mojego chlopaka w pokoju



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania ruszyła

Ostatnio byłem nad Biebrzą i widziałem kilka par żurawi, choć mało jeszcze gęsi to już wiosna. Lada dzień pewnie i ptactwa przybędzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania ruszyła

Którą szkołę wybrać?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org