piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rządu brak- rozkład państwa trwa.

no i juz nie dlugo chiba:P ,zapraszan wszystkich chetnych na modlin 01.05. my jedziemy napewno , jak cos to piszcie na meila pozdrawiam i do zobaczenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządu brak- rozkład państwa trwa.

Jeśli wpłaciłeś zaliczkę i pozwoliłeś sobie jeszcze na takie numery, to tylko Ci współczuję. Powinieneś zażądać natychmiastowego zwrotu kasy, jeśli kolesie nie wywiązali się z umowy (tzn. nie złożyli Ci takiego kompa, jak chciałeś, tylko ściemniali). To powinien być ich problem.

Sorry stary, ale skoro dałeś się naciągnąć na droższe części, to sam jesteś sobie winien.

Pozdrawiam.
grover

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządu brak- rozkład państwa trwa.

...ale i tak wolę księcia Janusza... że poza Mazowszem nie jest znany....? ...a czy to problem...? ...a Kaliwoda? ...a Jakób Waga (żeby nikt nie sugerował, że nie umiem pisać... niech wątpiący sprawdzą najpierw jak się Jakób Waga nazywał :) ) ?
...chyba że to ma być pomnik dla Ślązaków i Wielkopolan...? ...to proszę bardzo...

mimo wszystko jestem za Księciem Januszem.... ew. do pary można by zrobić Księżną Annę .... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządu brak- rozkład państwa trwa.

A ja z innej beczki; Łomżyński Szpital. Brud smrud i chamstwo. Nic dodac nic ująć. Zbywają jak tylko mogą i to jak rasowe wykrztałcone hamy. potraktowal mnie taki jeden łysy w okularach. Nie dość, że niechętnie odpowiadał na pytania to na koniec zaczął bawić sie telefonem komurkowym. I do kogo sie zwrucić? Chyba po 17-tej do gabinetu prywatnej praktyki. Może tam wyslucha?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządu brak- rozkład państwa trwa.

Pułaski był jednak epizodem, a podwaliny Ziemi Łomżyńskiej- to Janusz! I nie musimy się "przystawiać' do głupiej Parady Pułaskiego w hameryce bo oni i tak tego nie pojmą.
A obcokrajowcy niech sie też uczą naszej STAREJ historii (o wiele starszej od państwa-USA). Ziemia Łomżyńska nie wypsnęła się z.... tylko trwa od setek lat i niech to zostanie uszanowane - tak myślę!

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządu brak- rozkład państwa trwa.

J.Waga już ma pomnik... bez niego bedzie taniej...

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządu brak- rozkład państwa trwa.

SJPaNCJNP!!!!!

P.

:-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rządu brak- rozkład państwa trwa.

Duża klatka mały ptaszek. W twoim wypadku chodzi chyba o rozum

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org