niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

a kuzwa no to mamy duble b.s.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

Britney jast gruba a Iglesias to pedał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

Amen.

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

To ile teraz masz lat? Ja 16, skończone. Co do klocków to też swojego czasu dużo się tym bawiłem (wstyd się przyznać ale jeszcze kilka tygodni temu wyciągnałem mój zamek Lego i bawiłem się pół dnia). Mam kilka zestawów Lego (dwa zamki, kilka pojazdów, statki pirackie). Co do starych to nie narzekam, ale nie wiem czy dadzą się naciągnać na klocki za 700 zł. Będziemy kombinować, może się uda :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

Czy zauważył ktoś jakokolwiek zmiane po pracach jakie były prowadzone przez ostatnie dni w "4LAN". Mieszkam na Broniewskiego i od 03.03.2004 jest strasznie słabo. Czy ktoś zauważył obiecywaną poprawe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

ja zauważyłem zmiane ALE NA GORSZE JEST LIPA SIE PŁACI I **** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE CO ZROBIĆ .SZKODA NAWET KRYTYKI .

______________

Chwała Wielkiej Rzeczypospolitej
(Nie mylić z Wielką Polską :-)
WWW.WIELKA.NET
______________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

Byla tez guma TURBO z obrazkami samochodow ...setki ich mialem jak szczylem bylem... :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

Radni swoje podnieśli, a brzezińskiemu obniżyli. Komisjii alkoholowej zlikwidowali.
To dopiero hipokryzja.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

Kornik dobrze mówisz, ale to co w ostatnim czasie oglądamy w wiadomościach iż Żydzi oskarżają Eyropejczyków o Antysemityzm to juz szczyt wszystkiego, nie przecze że nie ma antysemityzmu,ale dlaczego Żydzi nie spytają sie dlaczego ANtysemityzm powiększa się z roku na rok. A może znajdziemy wszystko w wojnie Izraelsko-Palestyńskiej. Przeciez Izrael zaatakował Palestynę wchodząc wojskiem na jej terytorium i cały czas Palestyna jest okupowana i teraz Żydzi uważają że w Palestynie rodzi się terroryzm, a czym do diabła mają walczyć Palestyńczycy z Izraelem. Przecież nie mają ani samolotów ani czołgów. Ja uważam że Izrael powinien sie jak najszybciej wynosić z Palestyny i zburzyć mur, którym ją oddzielił. Żydzi przestańcie rządzić Światem, będąc narodem wybranym starajcie się czynić DObro a nie ZŁO!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

Potwierdzam,
zauważyłem zmianę! chyba na gorsze.
U mnie objaw jest taki, że napoczątku jest ok, a za chwilę chcę otworzyć nową stronę, link wywala mi komunikat o nie możliwosci otwarcia danej strony. Trwa to ok. pół godziny, gdzie ponownie uruchamiam tą samą sronę i odpalają, a za kolejne pół godziny historia się powtarza.
4lan chyba leci sobie w kulki.... kasę się buli i tyle.
Czas pomyśleć o zmianie. Może multimedia? Co są dzicie o tej ofercie?

pozdro....

Chwała Wielkiej Polsce!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

Postawiłem zapytanie kto powycinał drzewa za ujęciem wody dla ziemniaków, ale nie spotkało się to z zainteresowaniem ani miasta, ani ludzi. To skoro można wycinać nad rzeką to i może w,, Jednaczewiaku” też można?
Skoro bezkrólewie wszechobecne czemu nie!!!!!
Skoro władze mają to w d.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

Dragon jest w naszym mieście Inspektorat Ochrony Środowiska dzwonisz mówisz i po sprawie Pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

, będąc narodem wybranym
DO CZEGO ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

Mi też film się bardzo podobał. Mimo tego, że budzi tyle kontrowersji, jest jedyny w swoim rodzaju i wart obejrzenia. Postać szatana naprawdę jest trochę niezwykła, dosyć ciekawe było te małe dziecko u niej na rękach, które Jezus widział podczas biczowania...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 maja 2004r. dniem żałoby narodowej

Ciapek najpierw obejrzyj sobie zdjęcia ludzi, którzy się tak "pakowali" i pomyśl co chcesz zrobić...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org