sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Propozycja dla admina. Załóżcie nową kategorię tematów forum, dla Jarotów i LPR

i co miałbyś stadion między blokami?

takie myślenie (nie twierdzę, że twoje) to chyba wynik jakiejś choroby. bo inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć.

rada mogłaby się zgodzić na duży sklep. mielibyśmy i dużą budowę i dużą inwestycję i dużo miejsc pracy i dużo odwiedzających i dużo artykułów w sklepie czyli duży wybór.
wniosek: niech rada nie blokuje inwestycji w mieście.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propozycja dla admina. Załóżcie nową kategorię tematów forum, dla Jarotów i LPR

Nie no moim zdaniem stadion na Południu w zasobach P. Lipskiego to całkowity bezsens nie mamy ( UM Łomża) na co kasy wydawać przecież jest duży stadion na zjeździe i tamten trzeba rozbudować wyremontować itd. , a przy okazji już sobie wyobrażam te korki na osiedlu i całkowity brak miesjc parkingowych :-) przed meczem np ŁKS- Manchester United ( żartowałem oczywiście )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propozycja dla admina. Załóżcie nową kategorię tematów forum, dla Jarotów i LPR

Czyja to sprawka, radnych czy urzędników z magistratu, że we wniosku do Funduszy Strukturalnych UE znalazł się punkt:
13. Modernizacja sali widowiskowo - koncertowej zabytkowego budynku Liceum Katolickiego w Łomży (beneficjent - Liceum Katolickie im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego).
Czy ten budynek jest zabytkiem - raczej nie. Czy ta sala jest własnością miasta, też nie. Czy nieremontowane szkoły publiczne nie powinny być ważniejsze? Czy nie ma innych bardziej potrzebnych zadań, chociażby pilnego znalezienie obiektu na siedzibę Muzeum Północno-Wschodniego Mazowsza. Doskonale nadawałby się na to np. budynek przy ul. Giełczyńskiej - jest i możliwość rozbudowy (stara szkoła nr 4).
Widać, że ktoś jednak zadzwonil kluczami - do nieba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propozycja dla admina. Załóżcie nową kategorię tematów forum, dla Jarotów i

Zajrzałem na podane przez Ciebie adresy. Nie posiadam takiego zestawu klocków, jednak interesuje mnie jego cena...

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propozycja dla admina. Załóżcie nową kategorię tematów forum, dla Jarotów i LPR

Zbych popadamy w skrajności :P

Chwała Wielkiej Polsce!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propozycja dla admina. Załóżcie nową kategorię tematów forum, dla Jarotów i LPR

Popieram to pytanie. Ja także wielokrotnie o wycinaniu drzew w Łomży na tym Forum pisałem, a efekt żaden. Ochrona środowiska u nas NIE DZIAŁA!
Zobaczcie jak okaleczono drzewa w samym mieście- stoją jak słupy bez gałęzi- bo prywatne firmy chcąc się wykazać, corocznie bezlitośnie tną ile wlezie. W mieście drzewa zamiast rosnąć - stają sie coraz mniejsze i pokraczne.Ogolono nawet jarzębiny na osiedlach i chorowały one cały poprzedni rok, a część uschła ( bo jarzębin tak się nie podcina). Jakoś tym prymitywom wydającym takie decyzje bardzo zieleń przeszkadza- wolą beton i asfalt, i smród spalin, i kurz. Jeżdżę sporo po Europie i czegoś tak głupiego nigdzie nie widziałem! Znów jesteśmy "najlepsi w Europie".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propozycja dla admina. Załóżcie nową kategorię tematów forum, dla Jarotów i LPR

;), wiadomo sieć jest modernizowana to i występują pewne niedogodności, wiecie konkurencja to i firmy się rozwijają ale i tu zawsze musi być trudny okres przejściowy( bo modernizacja) ale potem zawsze jest lepiej niż było....
pozatym 2 koumpli mają Neostrade i niezawsze leci 512kbita niestety ;(, wystarczy pooglądać wykres.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Propozycja dla admina. Załóżcie nową kategorię tematów forum, dla Jarotów i LPR

Nie dajmy się temu co przegłosował Senat! Napiszmy petycję do prezydenta RP!! http://www.prezydent.pl/poc/index.php3

Podnosząc podatek na internet Państwo utrudnia kożystanie z informacji!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org