piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Nowym zapisem był paragraf 34 statutu. Informował on, że corocznie poprzez losowanie ustępowała 1/3 składu zarządu, a na ich miejsce wybierano dwóch nowych członków. "Wspólna Praca" w 1929 r. informowała o zmianie paragrafu 34 i 36 statutu, który dopuszczał powyższą możliwość. Powołano dziewięcioosobową Komisję Kwalifikacyjną, która zajmowała się balotowaniem nowych członków. Komisja Kwalifikacyjna zajmowała się także wykluczaniem członków z Towarzystwa. Czyniono to za nieopłacanie składek przez dwa kwartały lub innych należności wobec klubu przez okres pół roku, za poważne przekroczenie statutu lub regulaminu oraz za popełnienie czynu niezgodnego z zasadami moralnymi. Członek mógł być wykluczony także na własne żądanie. "Wspólna Praca" w 1932 r. przekazała informację o zmianie statutu w poprzednich latach i zlikwidowaniu komisji
kwalifikacyjnej, która zajmowała się przyjmowaniem nowych członków.

Studia Łomżyńskie cz. V cdn. .........................................


Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

eeeeeeeeeee..........łot????

No tak ale właściwie to po co???

Kiedy ten wyjazd na grilla nad Narew??? Daj czechu znak, ja tez jadę. :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Raz kupiłem tam plecak, i więcej tego błędu nie powtórzę...

Polecam House Of Colours (nie, nie jest to sklep mojej rodziny/znajomych :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Tak to jest jak się skończyło cztery klasy i korytarz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Wiesz co Zbych pajacu mozesz nam naskoczyc kondonie bo jak juz pisalismy poszczekac to se mozesz, my tolerancjo dla ciebie niemamy bo jestes za cienki w uszch i a jak chcesz to mozemy cie sprowadzic do poziomu ale gleby kondonie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Popieram wszystko powyżej i przede wszystkim pracy i życzliwości wzajemnej :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

...żenada...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Zgadzam si eobsloga w tym sklepie jest zlosliwa no i patrza na ciebie jak bys chcial cos ukrasc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Niesamowite są tutejsze sklepy o nazwie BORDERS. Potężne księgarnie z ogromnymi działami muzycznymi. Są stoliki, kawa, można usiąść, każdą książkę, gazetę sobie czytać. Wieczorami spotykają się ludzie starsi i młodsi, i grają w gry logiczne. Spotykam tu studentów oraz inteligencję różnych narodowości, z Pablo, takim meksykiem grywam w szachy. Z dizajnerami, czyli tutejszymi grafikami przeglądamy wydawnictwa i dyskutujemy o szkołach składu komputerowego. Ja należe do grupy Corela, i jako jedyny tworzę grupę wrogów quarka.
Wczoraj przekonywałem grupę przyjaciół z kanału 34 tv i Bordersa do piwa Łomża. Opowiadałem im o Bieprzy, pissie, wissie... o fortach w piątnicy (szczególnie pozdrawiam grupę rycerską, którą tam kilka razy spotkałem, tu w parku spotykam grupa indiańską...). Opowiadałem o najsympatyczniejszej grupie komputerowców pod słońcem czyli o Speedach, których serdecznie pozdrawiam.
ps. Moja telewizja rozwija sie coraz bardziej. Opowiadam często o naszych stronach, o ludziach, młodych ludziach którzy chcą by było lepiej. Wszystko co dzieje się w kraju, z tej strony jest przerażające... totalna wyprzedaż polskości. Brak patriotyzmu.
My w naszym programie opowiadamy o Polsce, o szansach dla niej. Promujemy polskość.
Mamy już zaczątek strony internetowej - www.polskatelewizja.com (można mnie tam zobaczyć w dziale studio, w takim czarnym dresie i w okularach). wszystkich którzy mają pomysł na miesięcznik patriotyczny polonia proszę o emaile, co byście chcieli czytać o poloni - redakcja już zawiązana, ruszamy niebawem.
ps. chlapnijcie za mnie łomżę. przyda mi się to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Czesc Darek
Takie sympatyczki to zadnego piwa nie trzeba przekonywać...trzeba im je polewać:)...pozdrawiam i dozobaczenia przy stoliku z łomżą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Słuchaj skoro widziałeś fakt kolizji i tak dużo wiesz, to czemu tego nie zgłosiłeś???, zabrakło ci odwagi cywilnej, albo jesteś pieniaczem ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

...aaa ...to Ty jesteś DaSto.... :) ...a ja cały czas się zastanawiałem, który to ze znajomych "z widzenia"! :D

józek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Skype działa teżpod windowsem 98. U mnie działa. To bardzo dobry program. Możliwość rozmowy w Skype jest także jeśli ktoś jest za firewallem, działa także gdy ktoś jest w sieci lokalnej i nie ma zewnętrznego IP.
SKYPE TO BARDZO DOBRY PROGRAM.

www.skype.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Witam. Czy jest ktoś w Łomży oprócz mnie kto używa Audition Adobe lub programów do robienia MIDI lub XG ???
Jeśli tak to dajcie znać :)

arko@ftv.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Ta dziewczyna z prawej to Ewa. Razem z nią prowadzimy część rozrywkową, to moja pierwsza znajoma tu w stanach, przyszła żona (czerwiec), mojego kolegi Radka (niesamowity facet, służył na atomowym lotniskowcu "Ejzenchauer", od niego dostałem kilka autentycznych pamiątek.
Ta z lewej, bez wątpienia najpiękniejsza ozdoba naszej grupy TV. Kasia. Zdobywczyni serc, osoba niezwykle naturalna przed kamerą, typowa biznes łumen. Rozkochuje i porzuca. Mnóstwo niesamowitego uroku. Obie z tzw. działu studenckiego.
Miło się pracuje w takim gronie, co prawda urodą znacznie odbiegam, dlatego mało mnie na wizji. Ale...
Mówiłem że Polki są najładniejsze... Chociaż najładniejsza czeka na mnie w Polsce...
Może się niedługo zobaczymy drodzy przyjaciele....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Chyba to coś na kształt ośmiornicy, pajęczyny, czy czegoś takiego...tak coś przeczuwam.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Przeciez Łomża to miasto układów i układzików.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Nie wiedziałem, że jest w Łomży sklep House of colours! Może mi ktoś powiedzieć gdzie się znajduje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

W sytuacji sejmowej paniki wszystko się może zdarzyć.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Jeśli o mnie chodzi to zastanowiłbym się nad 2 miejscami.

Moznaby spróbowac wynająć salę w pizzerii w 4 Porach Roku. Jak dla mnie to atmosfera tam jest całkiem fajna.

Jeśłi ktoś nie lubi tego lokalu, to na 100% polecałbym Zajazd POD TOPOLAMI, znajdujący się przed miejscowością Ratowo Piotrowo, na zakręcie w stronę Śniadowa. Mają tam zajebiste żarcie, w przystępnych canach. Obsługa rządzi, sala jest wywalona w kosmos, jest gdzie potańczyć, na środku jest ogromny kominek i mozna liczyc na dykrecję właściciela :))))).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Przepraszam.... Redds - może przez was tak zwany.... bo przez Nas na pewno nie....
co to za idiotyczne hasła...?! - aby w swoją kieszeń nabrać...?
(acha... uważaj bo znów będziesz przepraszał jak cię sądem postraszą!)

tolek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

dodam jeszcze że informacje o klubie znajdziecie na stronach:

www.lkslomza.x.pl

oraz

www.lks.lomza.tk

pozdro i czekam na maile :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

http://info.onet.pl/875107,11,item.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

a tak ogólnie to chetnie bym poznał tą Pania nauczycielke z fantazją. Klate mam ok mucha nie siada itp tez super . I po co zadawać sie z małolatami o molestowanie zaraz oskarżą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

no no ... nieźle nieźle... a w jakiej to szkole, maja miejsce takie ekscesy??

józek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

ŁĄCZY NAS WSPÓLNY CEL I WEZWANIE,
KTO KOCHA NASZ KLUB, PRZY NIM POZOSTANIE,
NIECH ECHO ZNAD NARWI, TĘ MELODIĘ NIESIE,
ŁKS - IE, KOCHANY ŁKS -IE, NIE DAJ SIĘ!

tolek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

LUDZISKA PRZYCHODŹCIE NA MECZE NASZEJ DUMY MAZOWSZA, TO JEST NAPRAWDE CIEKAWE WIDOWISKO NIE TYLKO WPOD WZGLĘDEM SPORTOWYM ALE I OPRAW MECZOWYCH, TA ATMOSFERA JEST WSPANIAŁA, NIGDZIE INDZIEJ NIE ZNAJDZIECIE TAKIEGO KLIMATU I TYLU LUDZI KTÓRZY MARZĄ O JEDNYM- O ZWYCIĘZTWIE SWOJEJ DRÓŻYNY!!!

POMÓŻCIE RÓWNIEŻ I WY W TWORZENIU SUPER ATMOSFERY W NASZYM MIEŚCIE!!!

NAJWIERNIEJSI FANATYCY ŁKS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu


Ekscesy, o których piszemy miały miejsce w Zespole Szkół Zawodowych(ZDZ).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

JayCop w lomzy mozna zorganizowac jak juz to gale disco polo a nie imprezy klubowe. watpie zeby sie znalezli na to sponsorzy... chociaz pomysl jest bardzo dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

to prawad jest wiele bardziej potrzebnych spraw do załatwienia niz budowa stadionu . A i stary stadion wymaga pilnego remontu.

Klub ..... twój drugi dom... !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Nie wiem, dlaczego, ale ktoś powycinał pół metrowej średnicy drzewa w pobliżu ujęcia wody dla ziemniaków od strony Starej Łomży. A podobno to jest obrzeże ostoi ptactwa wodnego i rezerwatu przyrody! Osobiście wole oglądać drzewa niż niezbyt urodziwy budynek przepompowni. Ślady prowadzą w stronę pobliskich zabudowań. Może by się tak ktoś tym zajął?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Jestem za pozbawieniem radnych diet, może wtedy zeszli by na ziemie z piedestału i zobaczyli jak uczciwi ludzie musza pracować na swój chleb powszedni. Z tego, co pamiętam to radni nie tak dawno podnieśli swoje uposażenia, ale jakoś nie zauważyłem żeby było to konsekfęcją poprawy czegokolwiek w życiu mieszkańców tego miasta. Ba nawet osławione inwestycje FAROSKIE są w sporej mierze zasługą poprzedniej rady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Siemka,
no mogło by być coś teraz legalnego,Baca- teraz jesteś po kursach to możesz coś wykrecić legalnego,chociaz z droogiej strony- w illegal'u jest troszke wiecej adrenalinki,czekamy az coś sie zacznie dziać.
Wątek zimuje, chłopaki chyba przysneli w zime.
Pozdrawiam i do zobaczyska na drodze,
szczałeczka>>--->

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

To straszne. Nie martwmy się, niedługo, podobnie jak kilka lat temu, zdejmą jej z brzucha i pośladków, wsadzą w biust i będzie jeszcze piękniejsza! oh!

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Pitrex jestem pod dużym wrażeniem możliwości tego zestawu, jednak sam na siebie jeszcze nie zarabiam, aby poczynić taki zakup (uczę się). Powiem szczerze, że gdybym dysponował taką gotówką, to pierwsze co bym zrobił, to kupiłbym sobie takie klocki :D Chętnie bym natomiast zobaczył jak to funkcjonuje, co można stworzyć z takiego zestawu, i jakie są możliwości jego programowania. Często pracuję w Delphi, więc jakbyś czegoś potrzebował, wal śmiało.

Chwała Wielkiej Polsce!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Nie wiem ile masz lat,ale ja klockami lego interesuję się od dłuższego czasu.
Początkowo były to proste zestawy typu Slizer, a ostatnio Bionicle.
Zaś na 10 urodziny "dostałem" zezstaw Mindstorms.
Tak więc i ja jeszcze "na siebie" nie zarabiam.
Poprostu mam spoko starych.
Pogadaj i ty ze swoimi.
Dziś jestem nieco starszy.
Pozdro....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Widocznie rajcowie musieli sobie podnieść, bo im opadło, a prezydentowi i komisjii akoholowej obniżyli- bo tym widocznie sie podniosło! To dopiero zawiść! ale wreszcie wszystko się wydało i znamy motywację rajców ( bo innej logiki sie nie mogłem u nich dopatrzyć). :-))

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Oj to trochę jesteś starszy ode mnie........ ja mam 11 lat, ale chyba wiek nie gra tu roli i tylko wspólne zainteresowania.
Jeśli nadal jesteś zainteresowany to daj znać. Chcę poważnie pogadać na temat tych robotów i nauczyć się ich programowania. Czasami wkurzają mnie moje ograniczenia wiekowe...

Chwała Wielkiej Polsce!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Jeśli ktoś komuś odebrał majątek siłą to chyba powinno mu się ten majątek zwrócić (lub rekompensatę). I nie powinno mieć znaczenia czy tym kimś jest Polak, Niemiec, Żyd czy Eskimos. Ale...
To nie państwo polskie odbierało siłą te majątki - robiło to państwo niemieckie... i to ono a nie polski podatnik powinno ponosić konsekwencje finansowe tych "zwrotów".
Nazwanie Żyda Żydem nie jest przejawem antysemityzmu (w potocznym tego słowa rozumieniu). Ja nie pognniewam się jak ktoś mnie nazwie Polakiem, Żyd nie obrazi się za nazwanie go Żydem. Nazwanie Polaka Żydem już jest antysemityzmem.
Palestyna jest państwem, które nie potrafi/nie chce walczyć z mnogą liczbą terrorystów, którzy wydają się być w Palestynie całkiem bezpieczni. A terroryści to nie są ludzie, którzy walczą z Izraelem. Terroryści to ludzie, którzy walczą izraelskimi cywilami (głównie) - z kobietami w supermarketach, z młodzieżą na dyskotekach, ze sprzątaczkami i studentami jadącymi autobusem do swych codziennych zajęć.
Niech walczą z wojskiem - no chyba, że nie czują się na siłach... Wtedy powinni z walki raczej zrezygnować a nie szukać i zabijać bezbronnych przeciwników.
Prawdopodobnie dlatego władze Izraela postanowiły się odgrodzić od takiego państwa i budują mur. Czy mają do tego prawo ? A co, gdyby Polska chciała wybudować mur wzdłuż swojej granicy np. z Rosją ? Możemy go budować ? Po naszej stronie granicy to chyba możemy...
Wojska izraelskie są obecne w Palestynie i raczej będą do czasu ukończenia tego muru. Po wybudowaniu powinny (i prawdopodobnie to zrobią) wycofać się z Palestyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Jest troche "starych" historycznych miejsc...w których się przebywalo i niejedno się tam działo :))) . To zależy od tego co ciebie interesuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet dla wszystkich PAŃ pracujących w Urzędzie Gminy Wizna i dla wszystkich innych Pań ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

http://www.4lomza.pl/turystyka/index.php?tem=propozycje

Cytuję "Zbójna - to Kurpie w pigółce"

Gdzie jest byczek? Oto jest pytanie hehe

Pozdrawiam twórców 4lomza

Tiger - łowca byków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

film jest mocny. co do antysemityzmu, to uwazam, iz zydzi maja sie o co czepiac. sposob, w jaki ukazal gibson zydowski zadny krwi motloch daje do myslenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Pogrzeb podobno w poniedzialek o 13, ale nic wiecej jeszcze nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Klub ATOM :P

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Moje ciekawe miejsca:
1. Forty w Piątnicy - ładne widoki, trochę emocji.
2. Fort na Łomżycy - spokojne miejsce, mało kto zna.
3. Grobla do Jednaczewa - teraz nie jest juz tak ładnie jak w bagiennych czasach, ale warto się przespacerować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Nie słyszałem by Łomża była tak mocno zniszczona w 1939. Może to Nowogród?


To jest ciekawe:
http://www.muendener-pioniere-kurhessenkaserne.de/site02.htm
http://www.muendener-pioniere-kurhessenkaserne.de/sp.htm (ten budynek powinno się dać zidentyfikować)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

UWAGA UWAGA CHYBA COŚ DOTARŁO !!!!!! COŚ LEPIEJ TROSZKĘ A JAK U CAŁEJ RESZTY??????

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

powiem czy jest lepiej jak któregoś dnia będę siedział dłużej jak do 22! ...dziś nie zamierzam, wcześniej spać się kładę...!

Pozdrawiam!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

gdzie jest fort na Łomżycy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Moja prędkość dla testu ze strony continuum wynisosła:
wynik 1: 40kb
wynik 2: 54 kb
wynik 3: 53 kb

czyli mniej niż zwykły modem telefoniczny.

A po za tym mam pytanie. Co dzieje się z serwerem proxy?
Stare ustawienia tj. 80.240.165.20 port 3128 nie działają.
W czwartek, piatek (11,12 marca) nie działał mi internet, poczta była OK.
Po telefonie do inet szanowna pani poinformowała mnie, abym wyłączył ustawienia serwera proxy.

Czy może są nowe ustawienia, a wogóle po co jest ten proxy jeśli nie działa?

Czy wy też mieliście podbne kłopoty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Wedlug zaleceń 4lan serwer proxy powinien był włączony na automatyczne wykrywanie, a co do obsługi to ........................ i tyle :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Dziś 15 marca. Inet chciał dobrze jednak się pomylił. Zamiast 64x2=128 mam 64/2=32. Da sie zyc w koncu Inet to jedyna firma ktora widzi zagrozenia zwiazane z internetem i chce nas ustrzec przed ta plaga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Witajcie!

Gdyby nie potrzeba wyższej natury (duchowej, artystycznej muzycznej), nie fatygowałbym (się) i Waszej uwagi nie zajmował faktem, że jutro (środa, 17 marca) w Yam Caffe ok. 21.00 ma zagrać KRAN, białostocko-łomżyńska kapela folkowa.

MRD
P.S. To nie jest autoreklama (jak zwykle, gdy łaskawie poświęcam chwile i minuty pogawędkom na forum) - to jest rekomendacja, bo słuchałem ich nagrań duuużo wcześniej, niż data tego wpisu. Pozdrawiam z Nowym Rokiem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan Jarota kandydatem LPR do Europarlamentu

Skoro więc, jak twierdzisz, Policja nie reaguje to czego żądasz od spółdzielni?

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org