sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Ja korzystam ze " skype" i uważam , że jest najlepszym komunikatorem. Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Zapomniałem dodać , że skype działa tylko pod windowsem xp i 2000. Pobrać go można ze strony: http://ui.skype.com/download.html
Można wybrać polską wersję językową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Członkiem klubu wioślarskiego mogły stać się osoby narodowości polskiej po ukończeniu dwudziestu jeden lat życia bez żadnych ograniczeń płciowych. Zlikwidowano ograniczenia dla uczniów i wojskowych. Po odzyskaniu niepodległości oficerów wojska polskiego przyjmowano z pominięciem balotowania. Krytyka przez pozostałych członków tego odstępstwa od stosowanych zasad spowodowała ponowne ich przestrzeganie.

Studia Łomżyńskie nr V cdn. ..................................................


Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

super jak cos to zaprosze cie na moja impreze bedziesz mogl zagrac umnie

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,


Akurat dorywczo pomagam przy w Neonet.

Jakbys wysluchal wiadomosci to bys wiedzial ze bylo wlamanie i okradziono glowny wezel - wyniesiono wszystko co sie dalo.

To bylo w piatek przed swietami. My skompletowalismy sprzet w niedziele rano (co nie jest proste) ale do wigilii rano czekalismy na firme telekomunikacyjna by nam podpiela nowy sprzet.
W Wigilie wieczorem zaczelo dzialac w wiekszosci lokalizacji.

Teraz jesli uwazasz ze postawienie od nowa calego wezla w 5 dni z czego jeden to sobota, jeden to niedziela a jeden to Wigilia przy braku checi wspolpracy ze strony telekomu to zly wynik to sorry ale pisz do jakiego chcesz rzecznika.

Od tego czasu siec chodzi calkiem dobrze, byly 3 drobne awarie - dwie z winy telekomu (raz im burza wywalila cos w W-wie) a raz po prostu nie bylo pradu.

Pewnych rzeczy sie nie da przeskoczyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

>ja mam neta z neo pol roku darmo postawili nadajnik zadnej
> umowy
...
> pingi chodza w miare necik za darmo

To sie niedlugo skonczy, ciagle jeszcze naprawiamy pewne rzeczy po kradziezy ( wezel glowny powstwal przez 3 lata) ale juz od stycznia dziala pelen monitoring i wiadomo kto ile ciagnie i jak komu chodzi - to tylko kwestia czasu zanim sprawdzimy kto placi/ma umowy/ile ciagnie.

Na razie pierwszenstwo maja nowe podlaczenia bo zbyt dlugo czeka sie na podlaczenie (3 tygodnie) ale jak tylko sie rozladuje to zacznie sie sprawdzanie platnosci.

Hej,

Jacek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Zgadzam się z Tobą KubaJa, ale ja mam internet z sieci ...neo już prawie 2 rok i nie było zaciekawie zwłaszcza że w pierwszym roku było więcej awarii niż miałem neta i więcej wydałem dzwoniąc do serwisu na komórki niż była warta aktywacja czyli 550zł. Teraz net chodiz całkiem dobrze choć nie zawsze ( raz zawaliście szybko raz trochę wolniej), a odnośnie kradzieży waszych anten to powiedz mi co obchodzi zwykłego klienta to że was okradli ze wszystkiego powinniście być ubezpieczeni i mieć lepsze zabezpieczenia wiedząc jak dany sprzęt jest drogi. Narazie

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Nie wiem jak w Jedności ale i w Perspektywie i w ŁSM stosuje się nocne wyłączenia cyrkulacji ciepłej wody we wszystkich budynkach. Na ogół pomiędzy godzinami 0.00 - 4.00
Dlaczego? Bo daje to wymierne oszczędności w zużyciu energii cieplnej.
Ja nie narzekam - choć pisząc te słowa nie mam już ciepłej wody :P

Pozdrawiam

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmo

Wieża jest sliczna .. niszczeje.. przypomina kupę gruzu oby tak dalej będzie zabytkowa kupa gruzu.. gdzie jset konserwator? władze?.....tak dużo zabytków ma Łomża żeby je od lat olewać????

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Wybaczcie, ale czegoś tu nie rozumiem:czyżbyście płacili karę mimo posiadania ważnego biletu i dokumentów(bo to byłoby nadużycie)? A może uważacie, że macie szczególne prawa do jazdy bez biletu? Czy kontrolerzy nie mają prawa ukarać za jazdę bez biletu?
Jakoś tak wyszło, że domagacie sie pokracznej sprawiedliwośći (typowo polskiej): "sprawiedliwie- to wszystkim równo, ale mnie trochę inaczej". Mnie się też zdarzyło, że zapłaciłem karę za jazdę bez biletu, albo mandat, ale nie miałem pretensji do kontrolera ani policjanta, którzy robili po prostu swoją robotę i tyle. A to, że dziewczyny nie zapłaciły - to powinno cieszyć (znów ta polska zawiść). Po co te nerwy za sprawiedliwe de facto zdarzenia?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Szukam informacji na temat sal weselnych w Łomży. Jeśli ktoś mógłby mi w tym pomóc byłabym wdzięczna. W szczególności interesują mnie adresy i nr telefonów. Mile widziane są opinie osób, które skorzystały z tych sal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Co prawda lokal, który chciałbym Ci polecić nie znajduje się w Łomży, ale blisko, a mianowicie w Nowogrodzie i nazywa sie "Pasjonata". We wrześniu ubiegłego roku odbyło się tam moje wesele i jestem pod wrażeniem zarówno wyglądu sali, obsługi jak i menu. Wcześniej obejrzeliśmy z żoną wiele sal i żadna nie zrobiła na nas takiego wrażenia jak ta. Może z zewnątrz lokal ten nie robi większego wrażenia ale od wewnątrz - rewelacja. Goście byli zachwyceni, ponieważ jest to stosunkowo nowa sala i niewiele osób jeszcze o nim słyszało. Co najważniejsze cena nie zwala z nóg jak w przypadku niektórych innych lokali. Polecam!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Ciekawe to jest bardzo
Co myślicie o tym

POZDRO dla przyszlych studentów !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

przerażąją mnie niektóre wypowiedzi na forum. W niektórych ludziach jest tyle jadu, tyle nienawiści a jednocześnie samouwielbienia... czy my nie umiemy zrozumieć że wbrew pozorom nie możemy być pewni że nasza racja nie jest racją ostateczną. Mnie fascynuje następująca maksyma - nigdy nie wiesz kim będzie ten z którym teraz rozmawiasz więc szanuj go.

Disco Polo. Ile to jadu wylano na tą muzykę. Zapomina się że 99,999999% muzyki na świecie to chłam z której zostanie zaledwie kilka płyt. Jeżeli było zapotrzebowanie na tą muzykę i słuchano jej wszędzie, to była potrzebna. Zaskakiwało mnie że najbardziej psioczyli na na nią pseudointeligenci, którzy po paru kieliszkach śpiewali i najlepiej się przy niej bawili. Dzięki niej powstało kilka naprawdę wielkich przebojów, z których zapewne przejdą do historii muzyki rozrywkowej polskiej piosenki tak wyśmiewanej grupy Bayer Full: Moja Muzyka i Bo wszyscy Polacy. To wielka sztuka stworzyć klasyk muzyki biesiadnej, nie każdemu się to udaje...

Tu w Stanach mieszkają ludzie którzy wyjechali z Polski wiele lat temu, i ze względu na urząd emigracyjny nie mogą do niej wrócić. Dla nich liczy się nie tylko Niemen, ale i fogg, sośnicka, bayer full, gronicki... Każdemu została jakaś nuta w głowie, i trudno jest powiedzieć, iż ktoś jest dnem ponieważ słucha Ich troje. Całyświat szanuje swoją muzykę popularną, tylko my polacy szukamy dziury w całym. Zapominamy że nagroda i krytycy nie zawsze wybierają dobrze - wiele filmów oskarowych po prostu jest po latach chłamem, nikt tak naprawdę nie wie co jest nieoszlifowanym diamentem.

Podróże uczą - szacunku dla kultury innych. Sztuka rodzi się z różnorodności. Im więcej się tworzy, tym większa jest szansa że pojawi się coś wartościowego.

Drodzy forumowicze. piszcie, malujcie, grajcie... nie przejmujcię się zazdrośnikami, którzy umieją tylko krytykować. każdy ma jakiś talent, tylko musi go odkryć. (pewnie u tych ludzi talentem jest krytykanctwo).

Aby coś krytykować, należy się na tym czymś znać. I tu jest sentencja wszystkiego. Wiedza uczy pokory.

Dasto - dziś moralizator...

ps. Pamięta ktoś classix noveaux i sala solo. Gra teraz piosenki religijne, często koncertuje w chicago. przesyła pozdrowienia dla wszystkich fanów w polsce. Fajny ciepły gość, który stworzył super kawałek San Damiano (no i never never comes).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmo

DaSto! Bardzo mi się podobają Twoje posty , styl pisania i świeże spojrzenie młodego człowieka na to co się wokół dzieje. Potrafisz znależć ciekawe miejsca , ciekawych ludzi i obalać mit Polaka który zna tylko drogę do pracy i do shopu z żarciem i smirnoffem. Zazdroszcze Ci trochę bo kiedyś też trochę mnie nosiło po Polsce , Europie wschodniej i zachodniej gdzie poznawało się wszelkie barwy życia. To jest to. Tak trzymać . Pozdrawiam:
______________
autochton
______________

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Jak zwykle myśmy się spóżnili. U nas mają być studia politechniczne płatne , podczas gdy w Ełku i Hajnówce takie już są i to bezpłatne , dzienne. Nie rozumiem dlaczego nasze władze lokalne są tak niemogiętne w tym temacie jak i w temacie pozyskiwania inwestorów gotowych zainwestować w naszym mieście?
__________
autochton
__________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Dobrze mówisz, ale nie zapominaj że Polska to kraj w którym wszyscy się kłócą, ubliżają sobie nawzajem, ale gdyby ktoś się czepną do Polaka to daję słowo że wszyscy Polacy stanęli by w jego obronie. Tzrymaj sie nara

Hoł, Hoł ,Hoł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Disco Polo to fajna nuta jest zreszta wiekszosc ja krytykuje ale jakos w jeziorku na wichurze w szumowie jest duzo wiecej ludzi niz we wszystkich lokalach w lomzy i tak jest co tydzien.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Senat to zgrzybiałe i sklerotyczne pierdoły które nie wiedzą co czynią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Popieram Zibi 1 ale pragnę zauważyć , że Woodstok też jest szlachetny , bo był tam "Przystanek Jezus".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

I jeszcze niemiłosierną kasę za to biorą!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

SIMMTECH, SIMMTECH !!! Stamtąd aż "wali" głupotą, na kilometry !!!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nasz Dziennik o słynnym łomżyńskim procesie cywilnym o odszkodowanie za odmowę,,

Popieram ten pomysł!

....ew. może zamiast jakiejkolwiek osoby..... po prostu pomnik Jelenia.... jakby nie było symbol Łomży... ?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org