sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MW ŁOMŻA

Oj wielce ryzykujesz poruszając taki temat. Fanatycy oskarża Ciebie o obraze uczuć !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

AMEN !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Witam i pozdrawiam wszystkich sympatyków czworonogów , mile i serdecznie !!!!
1) Wszystko ma swoje granice- kaganiec , smycz ,itd. Trochę zdrowego rozsądku i wszystko gra.
2) Każdy własciciel psa płaci podatek i co - i jajco ! W niektórych miastach w naszym przedziwnym kraju po opłaceniu podatku za pieska dostajemy 365 zamykanych torebek pcv na psią kupę. I to jest ok. Dostanę takie torebki - będe sprzątał ! Słowo! Nie dostałem - psia kupa nie mój problem. Ostatecznie ktoś wziął kaske nie wiadomo za co .
3) A co z kotkami? Taki kocurek bez smyczy i kagańca to też zagrożenie. Nie wspominając o tym, że zazwyczaj siusia do piaskownicy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

dzięki neon, wygląda na to że nie ma co kombinować, szkoda kasy...

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Cos powstalo, kolo starej Piwnicy, klub 54 chyba

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

A jesli boicie si efotoradarow to sa specjalne spraye do tablic >Pryska sie blachy i ten spray odbija swiatlo wiec ja zdjeciu widac tylko swiecaca blaszke zamiast nomero


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,1905811.html

tutaj masz o warszawskich problemach ze zmiana taryf

k.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

muzyka ma spore znaczenie w kreowaniu oblicza klubu i jest wrecz kluczowa do naturalnego sterowania typem klienteli
naćpany gówniarz z atomu nie zrozumie spokojnych rytmow nujazowych, chiloutu nie bedzie potrafił podskakiwać przy dobrym d'n'b, housie, 2stepie czy muzyce latino. Za mało vixy i za chuda jazda.
A wogole to dlaczego zaden wypasiony klubo-menago nie wpadl na pomysl organizowania w swoim lokalu imprez z muzyką do tanca w parach - salsa i inne wywijance. Przeciez ludzie waliliby drzwiami i oknami co by sie do siebie nawzajem poprzytulac.
k.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

do AD

w Yamie bywałam dosyć często, ale teraz nie chodzę, z moich wypowiedzi wynika dlaczego. nie ty mi będziesz mówił czy mam się udzielać czy nie

nie wiem jak to zniosę że mnie nie pozdrawiasz, ale może sobie jakoś z tym poradzę. cios w samo serce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

z waszych wypowiedzi, wynika jeden oczywisty wniosek
NOWY KLUB , jest potrzebny!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Jakiś czas temu poszło w świat info, iż łomżyńskie muzeum północnego mazowsza traci swoją siedzibę!
Czemu zrobiło się tak cicho wokół tematu? Czy już nic się nie da zrobić? nie ma nikogo, kto by chciał i mógł znaleźć nowe lokum?

Np. sąd przenosi się do nowego lokum, w budynku na Dwornej juz kiedyś było muzeum - w archiwach sa informacje na ten temat. Czemu by nie wykorzystać tego miejsca? - pięknę miejsce na łomżyńskie muzeum!

Albo stary ratusz!!! W wielu polskich miastach muzea sa w ratuszach, czemu by nie u nas? Muzeum mogłoby dodatkowo zarabiać na swoje utrzymanie wprowadzając zwiedzających na wieżę! A teraz stoi nieużywany!

Nie ma woli u naszych władz by pomóc łomżyńskiemu muzeum?

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

ja tamm powiem trancowoooo :) Armin van Buuren, Tiesto (nobla za Flight 643 :))) i oczywiście Paul van Dyk ale za dorobek do 2003r bo Reflections.. :/

i Cosmic Gate za niemożliwe (starsze) remixy :))

pozdroooo

______________

Chwała Wielkiej Rzeczypospolitej
(Nie mylić z Wielką Polską :-)
WWW.WIELKA.NET
______________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

CHLEBA I IGRZYSK !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

marudzicie, a mimo to, chodzicie tam. po co? bylam tam raz. "Pani" Edyta zwrocila uwage mi i mojemu towarzystwu, ze za glosno rozmawiamy. ogarnal mnie pusty smiech. moim skromnym zdaniem ta "elitarnosc" top zwykle chamstwo i drobnomieszczanstwo wlascicieli, ktorzy wyzej sraja niz dupe maja. ot co. nie musze chyba nadmieniac, iz od owego incydentu ( jakies 2 lata temu to bylo) moja noga tam nie stanela i nie stanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Chcę poruszyc temat Niekompetencji Łomzyńskich kontrolerów MPK

Raz trafiło mi się akurat nie skasować biletu. Dobra trudno trzeba zapłacic ale co widze w autobusie NIE WSZYSCY PŁACĄ !!!! /2 dziewczyny z autobusu nei miały biletu co dobrze widziałem jednak nie zapłaciły
z jedną z nich miałem okazje puźniej rozmawiac tak się trafiło iż mieszkamy na tym samym osiedlu, moje przypuszczenia się potwierdziły/
Zwracam uwagę (kanarowi) jednak dostaje odpowiedz cytuje "To moje nażeczona" Więc czy to jest normalna odpowiedz

Poprosiłem o okazanie legitymacji został podany mi inny numer niz własciwy tego kontrolera o czym puzniej się dowiedziałem

Przy próbie wyjaśnienia całej sytuacji okazało się iż niestety wszyscy się kryją, wszyscy kontrolerzy byli gotowi świadczyć iż tamte osoby miały bilet co jest ewidentną nieprawdą !!!!
Ja swoją karę zapłaciłem ale gdzie jest sprawiedliwość !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Powiem tak Kruk Krukowi oka nie wykole. Masz racje, że żądasz sprawiedliwości, ale zrozum nie ma jej tak jak policjant nie wlepi innemu policjantowi mandatu za jakieś wykroczenie tak i tu jeden za wszystkich wszyscy za jednego, nara Trzymaj się



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

tez mnie ten temat interesuje ale nie wiem nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Z całym poważaniem ale ile jeszcze części Powróćmy nad Narew ! zostało bo to jest nudne wrzuć te wszystkie informacje na jakoś stronę tematyczną o Narwi i zaproś wszystkich na nią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA


Pewnie pobliskiemu księdzu proboszczowi się nie spodobała ta stodoła albo nie chcą mu dachu zrobić na kościele tak jak to było w umowie wcześniejszej za zgodę na budowę to załatwił co gdzie trzeba i budowa stoi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

...z tego co wiem to w Jedności ciepła woda jest w kranach całą dobę....

I bardzo dobrze!!!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Sala weselna w Elżbiecinie - lokal również pod Łomżą, w którym miałem się przyjemność bawić. Sala dosyć ciekawa i co ważne bardzo dobre jedzenie :)
Szefuje tam Pani Janina Góralczyk - telefon możesz znaleźć w książce telefonicznej

Pozdrawiam

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Ogrodek powinien byc a w nim jakies karaoke jak w minione wakacje. Powinno cos sie dziac ciekawego a jesli komus ogrodek nie pasuje to niech tam nie chodzi tylko niech stoi pod bramą lub pod blokiem i niech se tam pije piwo

POZDRO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Dzisiaj prace budowlane znów ruszyły, więc pozwolenia na budowę raczej nikt im nie odebrał.

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

śmieszy mnie to że w Yam caffe robią ankiety, spisy poparcie i inne takie pod tym aby były ogródki i to Łomżyńskie... a sami tylko obce piwa sprzedają - Łomżyńskiego nie ma!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Czemu ludzie na tym foróm robiom tyle błenduf ortograficznyh???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Pozdrawiam i do zobazcenia:)))
Zapraszam do udzielenia swego komentarzu na temat naszej policji bo wiem że też masz coś do powiedzenia.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Moim zdaniem to nie ma gdzie zrobić 18stki w Łomży, wszędzie jest drogo, a lokale takie sobie. Może wynajmniesz sale w jednostce wojskowej, tam podobno ktoś ostatnio robił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

a jak...Coco Jumbo i do przodu :P

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Kornik, chodziło mi konkretnie o budowe stadiony lekkoatletycznego, wypowiedz pana prezydenta widziałem w Tv Łomża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Ciekawe, ciekawe....

tylko co to ma wspólnego z tym tematem?

Tu się dyskutyje, czy za społeczną pracę należy płacić.
Społeczna praca to ponoć praca naszych radnych i praca komisji rozwiązywania problemów alkoholowych.

Odpowiedzi udzielił już Radny Piechociński. Ten, kto pracuje społecznie powinien być dumny z tego, co robi. I ta duma powinna mu starczyć. Pieniędzy nie potrzeba.
Szkoda tylko, że Naszym Radnym duma nie starcza i miasto musi wydawać 250.000 zł rocznie na ich diety.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

W Polsce wystarczy powiedziec glosno "ŻYD" a juz jestes posadzony o antysemityzm. Moze zrobic im jakas dyskoteke w STODOLE:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Prawdopodobnie dzisiaj miała być poprawa, a nadal jest do d..., poczekam jeszcze kilka dni i jeśli się niepoprawi to chyba zmienie dostawce netu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Mam w szafce spory zapas,
ale nie wiem czemu nie ma na rynku, moze za maly rynek na taki rodzaj gumy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

a kiedy otworzyli po faceliftingu?
Lepiej niz klubie 54?


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

Witam!!!

Byłem przez 6 miesięcy na moje nieszczęście użytkownikiem tej sieci. Kupiłem sobie łacze na dmowskiego w inecie i przez radio. taka kiszka, że mnie szlag trafiał. W cs'ka se nie mogłem popykać chociaż łącze miałem 64kbps. Pingi skakały do 3000.

ZOSTAWCIE TĄ KICHE I PRZEŁĄCZAJCIE SIĘ NA KABLÓWE VECTRA LUB MULTIMEDIA.

Teraz mam Vectrę i płacę o połowe mniej za 64kbps i pingi w cs'sie mam rzadko powyżej 80.

Jeśli się ktoś zastanawia nad łączem to niech wybiera firmy o zasięgu ogólnopolskim, sprawdzone i takie które świadczą usługi już długi czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

ejjjj...ja tam jeszce nie bylem...teraz studiuje poza miastem...co to za klub??? jak tam jest?? bardziej konkretne opinie prosze.... :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA


http://www.muendener-pioniere-kurhessenkaserne.de/p23.htm

Ciekawe jaka to cześć miasta ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MW ŁOMŻA

moi drodzy nie badzcie bezduszni. pomozcie choc niewielka kwota. Michal jest w tak ciezkim stanie, ze samodzielnie nie moze nic zrobic i z pewnoscia bedzie Wam, nam wszystkim przeogromnie wdzieczny za pomoc...

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org