piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

Witam wszystkich nie ma mnie juz w naszej kochanej ;) łomży ponad miesiac . Czy działy sie w tym czasie jakies ciekawe wydarzenia godne opowiedzenia:):)
Za tydzien wracam do domu, mocno bede pil i integrowal sie z łomzynskimi imprezowniami hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

witam pana konsumenta. Rzecz pierwsza jaka chcialem poruszyc w pana wypadku to fakt ze nie posiadal pan paragonu zakupu towaru. Nie to zebym byl jakims zwolennikiem k1, ale pana obowiazkiem jest zabrac ze soba paragon ktorego wreczyla z pewnoscia panu ekspedientka sklepu. Paragon ten ma pan obowiazek wziasc ze soba. Przecież widzi sie codziennie w sklepie co ludzie robia z paragonami zakupu w sklepach spozywczych ekspedientka w kasie nabiła rachunek - wydruk paragonu wydała - my zakupy w torbe - a rachunek szlus w smiecie. I potem sa takie akcje jak w pana wypadku. I nie ma co sie buntowac z tego wzgeldu, pana wina i tyle. Jesli pan go nie posiadal to i chocby góry sie zawalily to nikt nie ma obowiazku reklamowac panu towaru. Produkt spozywczy podlegoa takim samym prawom reklamacyjnym jak kazdy inny. Sprobuje pan pojdzie z uszkodzonymi butami do sklepu w ktorym pan je kupil i dam reke uciac ze nikt panu bez dowodu zakupu nie uwzgledni reklamacji towaru. Pana postepowanie w sprawie mialo charakter typowo "łopatologiczny" . Chciał pan sprawe załatwić "po chłopsku". Pan mowi, że mógł pan tam zamienienić kurczaka, a prosze bardzo tylko z paragonem zakupu, z paragonem !!!!!

Pozdro LORD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

Dnia 8 maja 1920 r. podniesienia flagi dokonała członkini Towarzystwa Cholewińska, a kobiety coraz częściej były członkami władz Towarzystwa i brały równoprawny udział w działalności.17
W 1920 r. zarząd Towarzystwa nie potraktował z należytym szacunkiem obchodów święta 3 Maja, nie udekorowano balkonu i okien klubowych, a delegacja klubowa nie wzięła udziału w uroczystym pochodzie. Spowodowało to ostry protest członków, z
których trzydziestu zażądało, zgodnie z 71 paragrafem statutu zwołania nadzwyczajnego zebrania członków Towarzystwa. Na zebraniu tym zarząd ze skruchą przyznał, że postąpił niewłaściwie, a obecni po burzliwej dyskusji postanowili nie zmieniać zarządu.18


Studia Łomżyńskie nr V cdn. ..................................


Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

Wyczuli interes... hehe!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

No to jak wszystkim pasuje to do zobaczenia w srode o 17:00 :)

Yo nigga!!! Aj!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

Pomysł godny naśladowania

Tamtejszy zakład przynajmniej stworzył swoją stronę www, a nasz? Zero. Chyba, że o czymś nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

Aaaa tragedia!!Oni trzymają się za ręce!!I do tego przytulają i wogóle!!Na stos z nimi!!:P Zastanawiam się o co chodzi z tą luźną przyjaźnią?? ..."a może wogóle chodzi tu tylko o sex?"... Tylko o seks? Czytając temat odrazu nasuneło mi się pytanie ile autor ma lat? Te 87 przy nicku to chyba rocznik, jeśli jesteś starszy to współczuje przyszłej partnerce...aha no i życze powodzenia w poszukiwaniu przyjaźni mężczyzna<->kobieta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

Najlepsze modele można spotkać nie w sklepie, ale w pierwszym lepszym URZĘDZIE.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

Jako starszy, poważny Pan po 30 wybrałem się do jednej z bardziej znanych chicagowskich dyskotek-Jedynki. Nie za bardzo lubię tańczyć, ale tam po paru piwkach szalałem... szalałem... To było coś dla mnie - muzyka z lat 80 - Italo Disco (teraz kultowe) no i przede wszystkim New Romantic (z założenia mroczne, szare ale jakie densowe!) Zaczeło się od Visage - Niknący w szarości - obok Vieny ultravox kultowy utwor nowych romantyków, a potem taniec ze łzami w oczach (łzy za młodością), photografic depeche mode (oczywiscie zrobiłem sobie photografic z modelkam... a co...), no i talk talk (wystrzałowe dziewczyny były). Fajny jest ten trend powrotu do tej rytmicznej melodyjnej muzyki. Italo disco wraca na całym świecie, dość psychodeli, techno (budzi we mnie tensknotę za ojczyzną, bo przypomina trochę rodzime ursusy). Ponieważ to były walentynki, impreze sponsorowała firma jubilerska i dla pierwszych 100 dziewczyn były złote łańcuszki i szampan. Oprotestowałem tą dyskrminację przed kamerą i oczywiście dostałem łańcuszek. A co, jak równość to równość...
Potem zaś kapitol.... Swojska discopolowa atmosfera, jak na wiejskiej zabawie... stado buraków i buraczanych dziewczyn (dziwny ludowy magnetyzm przyciągał mój wzrok, stroje z cyklu wieś tańczy i śpiewa, ostry makijaż, buty pasujące do ich stroju jak ... ech). Grał toples (ciało do ciała), dj MT (wiadomo wieś pierwszej klasy), Milano (lepiej nie mówić). Toples o dziwo zaskoczył mnie profesjonalizmem, fajny densowy klimat, obycie ze sceną, brak gwiazdorstwa (po paru piwach walnelismy brudzia i bylo Marcinku, darku (obaj mamy białostockie korzenie więc tylko sledzia nam brakowało!). Facet w porządku... Fajnie się z nim gada... Teraz rozwiązał toples i zmierza w stronę popowego rocka - o dziwo czegos takiego w polce brakuje, takiej muzyki do tanca i posluchania bez zbytniego angazowania zmysłów).
Reszte prowadził Bogdan Fabiański, fajne kawałki grał. Gadaliśmy i gadaliśmy za konsoletą. Znamy się jeszcze z Mikołajek ( z disco ABC gdzie mu podawałem płyty). Mówił jak zmienia się moda w polsce, o słabej scenie dance (wina producentow)
Konkluzja czy w łomży przydałby się klub z lat 80, czy miałby sens istnienia. Czy ten klimat znalazłby miejse w Łomży?
Jeśli powstanie, chciałbym w nim zagrać... Mam nadzieję że mnie zaproszą, a jak powstanie to nowe radio o którym piszecie, to prosze o kontak na maila.... chętnie opowiem coś wam....
Znikam w następnym poście Ostrowska i Kozidrak. Hej
dj DaSto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

HCV jest to wirus żółtaczki. Wykryto go kilkanaście lat temu w Anglii. Aktualnie wszyscy dawcy krwi badani są na nosicielstwo tego wirusa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

No właśnie ?, pozatym czemu w nocy jest tylko zimna ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu


Pomagam dorywczo w neonet.

Dzwon tak jak jest podane na:

http://interneo.pl/kontakt.php
502976191
504660544

Jesli zaden z technikow nie odbiera w godzinach pracy (11-19 w dni robocze) to dzwon do centrali 2710581.

Jesli czekasz za dlugo na reakcje to rowniez zglos to do centrali.

Od konca stycznia dziala pelny monitoring i mozna dokladnie sprawdzic jak o danej godzinie chodzil danej osobie internet.

Hej,

Jacek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

czy w lomzy gdzies jest jakis klub kolarski? wie ktos moze... i czy jak jest to co trzeba spelnic zeby nalezec do niego....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

I tu się nie zgodzę, przynajmniej nie na całej frontu linii. Disco polo to muzyka najtańsza, muzyka nie ucząca wrażliwości na Muzyke przez takie M właśnie. Nie chcę żeby disco polo rządziło w Polsce, podobnie jak nie uważam żeby jakieś prawa do zawiadywania polską sceną miał Lepper estrady Michał Wiśniewski. Jasne że nieodżałowany Niemen to nie wszystko, jasne że sam pobrykam jak mam w czubie przy "Sąsiadce" i takich tam. Ale standardy powinni wyznaczać inni. Bo tak się składa, że ci którzy są uwielbiecilami (:-) Di Ska Pe, nie sięgną po inny rodzaj muzyki, poza dichem własnie. Disco polo to najtańsza muzyka, traktująca o najprymitywniejszych subject'ach. Disko polo pomijając jej jego znikome wartości muzyczne, jest konformistyczną muzyką nie zmuszającą do myslenia i to jest i popzostanie jej największy grzech. Już hip hop za swoimi wulgaryzmami to coś innego, to muzyka niezadowolnych, to jakaś prowokacja. Więc disca na salony proponuję nie wpuszczać....

...ale pobrykać czasem można ;-)


i jeszcze tytułem polemiki...

Autor: QQ-Majsta (80.240.164.---)
Data: 17-02-04 08:41

Disco Polo to fajna nuta jest zreszta wiekszosc ja krytykuje ale jakos w jeziorku na wichurze w szumowie jest duzo wiecej ludzi niz we wszystkich lokalach w lomzy i tak jest co tydzien.


Nie zawsze większość ma rację.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

Proszę o informację czy ktoś próbował pod Windows Millenium?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

w cuda wierzysz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

ŁKS rulez...wielkimi krokami do 3 ligii zmierza :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

Pewnie miał na myśli firmy oferujące dostęp do netu oraz pojedyńczych userów np. z dsl czy neostradą. Albo opierał się tylko na modemowcach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

ej no kurde tylko 2 przyblizone ofrerty nikt naprawde nic niewie ? no wezcie ludzie moze sie dowiem czegos nowego plis ....

Pasja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

Potwierdzam . w Łomży na razie nie planuje się budowy hipermarketu. Jeśli ktoś za hipermarket uważa KAUFLAND czy STOKROTKĘ to nie wie o czym mówi.Wymienione sklepy to typowe dyskonty jak BIEDRONKA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

Dobra to ja też dorzucę coś od siebie: skoro Żydom ma być wypłacana rekompensta z tytułu utraty mienia(ziemi) to dlaczego takowa rekompensata nie ma być wypłacana Niemcom przesiedlonym z "Ziem odzyskanych"??? Oni też utracili to co do nich należało. Nie umniejszam oczywiści faktu iż to Niemcy rozpoczęli wojnę. Ale z jakiej racji jednej nacji to się należy a innej nie?? Nie jestem antysemitą ale faworyzacja Żydów jest widoczna gołym okiem. Pytam się dlaczego??? Holocaust?? Wojna??? Liczba zabitych??? Tyle samo, aby nie więcej, zginęło Polaków!! A reparacji wojennych od Niemiec do tej pory się nie doczekaliśmy!! Może by tak w końcu zamknąć finansowy etap 2 wojny światowej, a Żydzi niech przestaną grać "pobitej i pokrzywdzonej dziewczynki" bo to staje się już denerwujące!! Ile można żerować na doświadczeniach swego narodu???
Potrzebna jest w końcu jedna mocna ustawa która ukróci zapędy odszkodowań powojennych, zarówno Żydów, Niemców , jak i innych narodów!
Skończyłem.
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

taaak, 4lan ostatnio chodzi coraz gorzej. ja mam ten luksus, ze podpisalam umowe na czas nieokreslony i wlasnie zastanawiam sie nad zerwaniem jej. jak myslicie, cvzym coraz gorsze dzialanie netu jest spowodowane? czy tym, ze przylaczaja coraz wiecej ludzi i powstaje ten sam problem co w IST? czy moze chodzi o cos innego? chodzi mi o to, czy wobec tego istnieja jakies realne nadzieje na poprawe w przyszlosci czy raczej wg was nie ma na to szans?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

Obwodnica... ViaBaltica.... może dla naszych dzieci.
Teraz należałoby zlikwidować kolej w Łomży a w miejsce torów zrobić drugi pas Al.Legionów - z wylotem na Wojska Polskiego... (dwie jednokierunkowe nitki).
Pieniądze na tę nową nitkę można by uzyskać ze sprzedazy pozyskanych od PKP gruntów (chętni będą - w końcu tereny PKP leżą w środku miasta).
A kolejowa stacja przeładunkowa nie musi znajdować się w centrum miasta - może istnieć np. gdzieś na końcu Konarzyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

Kim(czym)kolwiek by nie były, to nie mają w zwyczaju rzucać w ludzi kamieniami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reality Minda Show czyli TVN w Szpitalu

z ty ksieciem Januszem to niezly pomysl..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org