niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Byłem u sPOwiedzi

POstanowiłem sprawdzić reakcję księży /wybrałem starszego i młodszego wiekiem/ na spotkanie nietypowego, w jednostajnym szeregu wiernych, sPOwiadającego się. Nie wyłudzałem, broń boże, sakramentu, zaczynając od wyznania, że choć byłem ochrzczony to dawno żyję jak ateista, ale teraz pytam, czy mogę się wysPOwiadać i zacząć żyć jak katolik.

Proponuję odgadnąć, który ksiądz, młody - ok 30 lat, czy starszy - 60-letni
POstąpił następująco:

Pierwszy wypytał dokładnie, czy byłem u 1 komunii, bierzmowania, czy ślub kościelny itd. Słysząc POtwierdzenie drążył dalej: czy dzieci chrzczone, chodzą na religię itd.. Słysząc: nie, stwierdził, że spowiedż jest niemożliwa, zażądał wizyty u proboszcza w celu uregulowania zaległości wobec boga i kościoła. Na moje pytanie, czy mam założyć wór POkutny, niegrzecznie odegnał mnie od konfesjonału ku zdumieniu ludzi stojących w ogonku.

Drugi zapytał tylko o chrzest, 1 komunię i okres trwania ateizmu, następnie zagadnął o POwody takiej postawy. POwiedziałem, że nie mogłem uwierzyć w istnienie boga, a widząc jaki jest kościół tym bardziej utwierdziłem się w tym, grzesznym, stanie. Zapytałem, czy mogę się wysPOwiadać i otrzymać rozgrzeszenie. Kapłan orzekł, że moja sPOwiedź już trwa, zapytał czy mam oprócz tego jakieś grzechy. OdPOwiedziałem, że tylko te, które POpełnia ateista. Ksiądz udzielił mi rozgrzeszenia i zadał stosunkowo niewielką pokutę.

Który to ksiądz okazał się być także człowiekiem?
Nagrodą za prawidłową odpowiedź będzie POdanie nazwy kościoła.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem u sPOwiedzi

Konuch #paplik pisał te dyrdymały
przed Świętami Bożego Narodzenia
...
Wtedy napisałem-
@paplik- ta baśń którą tu napisałeś to tylko baśń.
Lub taka współczesna forma hagady konucha.
Zapewne jako próba ośmieszenia Kościoła.




Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem u sPOwiedzi

...kościół sam się skutecznie (nie próbuje) ośmiesza...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem u sPOwiedzi

Oto kolejny dowód że trzeba w Końcu
w Polsce przeprowadzić deKomunizację



Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem u sPOwiedzi

...dekomunizacja objęłaby Rzyjdzicowego dvPOkratę za to, że służył w Jaruzelowej juncie jako oficer wojennego stanu straszył długą bronią ludzi na ulicach stolicy...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem u sPOwiedzi

hajhitlo dvpokrato, jaka spowiedź? U was w tej sekcie nienawiści smoleńsko-toruńskiej jest taki sakrament? A kiedy pokutę wypełnisz? Jak wybudujesz piec krematoryjny faszysto? A co tam słychać u twojego tatusia Rydzyka? Nadal okrada staruszki z emerytury?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem u sPOwiedzi

The online slot will instantly take players to the sweet universe with lollipops, fruit symbols and other treats. The bright decoration and no-distracting musical accompaniment perfectly emphasize the main theme of GGBET https://ggbet-pl.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem u sPOwiedzi



Stefan kardynał Wyszyński: ,,Jeśli przyjdą niszczyć ten Naród,
zaczną od Kościoła gdyż Kościół jest siłą tego Narodu”.




Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem u sPOwiedzi

A onanizm w konfesjonale klechy gdy słucha otumanionych zwierzeń to raduje pejsatego boga katolików ???






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem u sPOwiedzi

paplak- weź/podaj tabletki



Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem u sPOwiedzi

...ale ja biorę tylko suplementy diety, a te na twoje ciężkie przypadłości nie POmogą...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org