poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

Ku pełnej satysfakcji lewackiej hołoty i ich specjalistów od mas.
cytat:
\"To trzeba zobaczyć! Młody człowiek żali się Trzaskowskiemu: W Finlandii szkoła uczy prać. A w Polsce? \"Jakiś metabolizm, genetyka.

Następnie narzekał, że szkoła nie uczy go… prać. Musi za to uczyć się o metabolizmie i genetyce.
Tak samo jak szkoły. W Finlandii są przedmioty typu… można się nauczyć prać, można się nauczyć gotować. W Polsce budowa pantofelka, fizjologia roślin na biologii, jakiś metabolizm, genetyka albo funkcja kwadratowa. Po co to komu? Jak chcę wiedzieć, jak opłacić ZUS, jak głosować na wyborach. Nie chcę takiej Polski.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

Lewakowi nie potrzeba więcej.
Prać i gotować.
Na co komu więcej.
Przecież za niego będzie myślał ryżawy z dvcpiarzem.
A nad nimi, te skorumpowane z euro-burdelu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

Poza tym,
na tym spędzie dvpiarza - \"kapuś-polska\",
podobnych wygłaszanych kretynizmów nie brakowało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

Tak jest towaryszko bambusa, tylko twoja szkoła PiSdowska daje max wykształcenia. Ti ole klas podstawówki zaliczyłaś?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

PO pierwsze primo campus jest imprezą otwartą i każdy POgląd może tam być wygłoszony, nie tylko zwolenników PełO,czy innej lewicy.
PO drugie primo szkoła POdstawowa POwinna nauczyć przede wszystkim myślenia, POdstawowej wiedzy o życiu, umiejętności zdobywania informacji zamiast pamięciowej jej przyswajania. W POlskiej oświacie zaś brakuje przekazywania praktycznych umiejętności życiowych co w przesadny sPOsób przedstawił ten uczestnik campusu.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

Towarzyszko bambusa, jak ty możesz pisak tak że o lewackiej, k9munistycznej PZPR-pis? Zobaczysz, I sekretarz KC PZPR-pis obsypany łupieżem nie dopuści ciedo swoich hemoroidow. Ale prawdą jest, że lewackie szmaty z PZPR-pis z ministrem Garnkiem zrównali oświatę do swojego poziomu intelektualne. A potem się dziwią, że ich \"ynteligencja\" jest na miarę Suskicj. Kowalscy, czy innych Sasinów.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

Kali ciemna PiSdo, arcykurwo, ledwo żeś nauki swoje uwieńczył zaliczeniem ósemki a PiSdzisz coś o edukacji, ślepychuju?





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

czarcia kvrvo na kaczych łapach

ciebie wyedukowali aż nadto:
- na cwela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

Kali, nie denerwuj się, w sumie to nie twoja wina że bozia cię takim kretynem stworzyła





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

towarzyszko kałlipso, jak się nazywa ludzik, który liże hemoroidy I sekretarzowi KC PZPR-pis za jedyne PiSda?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

\"cuda rudego\"
Albo - ryży cudak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

No tak,
na huk wam Polacy znajomość matematyki, literatury, fizyki, chemii, etc.

W podstawowej szkole macie się nauczyć:
- prać i gotować.
A w gimnazjum:
- zmywać.
Potem tusk umożliwi wam wyjazd do rzeszy, abyście wykazali się nabytymi umiejętnościami.

Bo przybyłe tam ciapate uwielbiają zasiłki,
nienawidząc wszelkiej pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

towarzyszko kałlipso, matematyka to nie jest najmocniejsza strona czopów PiSdowskich. Taki czop PiSdowski uważa, że 21% podatku to dużo mniej od 17%. Taka matma to tylko w PiSlandii.
A pamiętasz, jak I sekretarz KC PZPR-pis i jego Broszka uznali, że 1do 27 to gigantyczna wygrana komunistycznej PZPR-pis nad UE. Na xuj wam czopom szkoła za PZPR-pis jak PiSda.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

Idź się połóż na \"zielonej wyspie\" ryżego,
I grajcie z paplikiem na fletach, sobie nawzajem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Edukacja PO ryżemu, absolwent - debil po lewemu.

Witam. Jestem studentem i równolegle ze studiami podjąłem pracę, aby zarobić trochę pieniędzy na opłacenie studiów. Ale mam pewien dług akademicki z powodu braku czasu na wykonanie pracy domowej. Dlatego zwróciłem się do sowanaukowa
. Współpracuję z nimi już od roku i wszystkie prace są na najwyższym poziomie. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org