sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ponad 100 krów spaliło się w Wierzbowie

To jest nieprawiedliwe zeby mieszkancy srodkowych mieszkan byli rozliczani tak amo jak mieszkancy szczytowych parterowych i ostatnich. Ja mieszkam na szczycie, w okresie jesiennym jak wieja wiatry tak sie lomocze jakas blacha na dachu, ze jak siedze w lazince to zawsze mam wrazenie ze mi sie zaraz dach nad glowa zerwie, meble mam tak poustawiane zeby miec odkryte grzejniki i nic! Dlaczego mieszkancy bawelny nie maja tych licznikow i grzeja sie na maksa, a mieszkancy innych spoldzielni maja taki problem? Mam nowe okna bo maja max 3 lata, nie przepuszczaja zimna, parapety tez wymienione, wiec nie wieje spod nich, a w mieszkaniu mam tak zimno, ze masakra, tez mam male dziecko w zime jk go kpie to musze dogrzewac lazienke i pokoik suszarka, za co po okresie zimowym dostalam doplate 460zl, ja juz nie mam sily, co roku doplaty i doplaty, a w mieszkaniu jak na antarktydzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ponad 100 krów spaliło się w Wierzbowie

nie bronie...napisalam wczesniej zeby to zalatwic in real F2F...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org