czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Giertych-idol polskiego pospólstwa i ludzi przegranych!

Czy śmierdząca Łomża ma być zachętą dla inwestorów, czy smród PEPEES-u ma być promocją Łomży. To mają być zielone czyste, czy śmierdzące płuca polski. Co na to mieszkańcy ul. Poznańskiej, Kraski, Spokojnej i ulic przyległych tak są już otumanieni smrodem, że im już wszystko jedno???
Co na to włodarze Łomży, straciliście zmysł węchu ???

michal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giertych-idol polskiego pospólstwa i ludzi przegranych!

A co na to ksiądz proboszcz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giertych-idol polskiego pospólstwa i ludzi przegranych!

Wiesz co lechu spotkaj sie najlepiej z tz na zywo i po mesku wyjasnijcie sobie co macie do wyjasnienia, a nie pyskowki urzadzasz. A co do Policji - to bez komentarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giertych-idol polskiego pospólstwa i ludzi przegranych!

Eeee MarCo.... a co powiesz na kosmodrom??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giertych-idol polskiego pospólstwa i ludzi przegranych!

Po męsku?? Wolałby nie... Dowiedziałem się kto to... Głupio mi, że kiedyś tego Pana ceniłem... po tym co tu wypisuje mam wiele wątpliwości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giertych-idol polskiego pospólstwa i ludzi przegranych!

Leszek:
o co ci chodzi z tym wydzialem? co to ma do rzeczy? juz nie mozna tak sobie pojezdzic rowerem?

XtraVert:
chetnie sie wybiore, ale moze troche pozniej np. o 17.00 bo ja pracuje do 16.00 i chcialbym jeszcze jakis obiad zjesc. mysle, ze tak jak bylo ostatnio jest ok. no i mam nadzieje, ze pogoda dopisze. Moze jutro wrzuce fotki z wczorajszej wyprawy na strone. /dab

a ja zaluje ze nie bede mogla z wami pojezdzic, bo juz za tydzien nie bedzie mnie w naszej wspaniaaaalej lomzy:( Wczorajszy wyjazd bardzo mi się podobal, a szczegolnie to ze poznalam super rowerzystow! /Ania

michal

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org