czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

A tak w kwestii godziny... Byla to w przyblizeniu 20.15
klaniam sie

Bratniak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
ZCHN za wejściem Polski do UE. Rozsądek zwyciężył!

Ja ze swojej strony już dzwoniłem po Foxa Mouldera.

grzesiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

a ja was nie widziałem...!?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

żeś się uparł CK - jeśli dla Ciebie to nie problem - to nie czytaj tego tematu - prosta sprawa jak mnie jakiś temat na forum nie interesuje to go nie śledzę ani nie piszę postów i tyle i nie próbuje przekonywać autora danego postu, że to nie problem etc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

SĄDZĘ ŻE IMPEZY SĄ !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

właśnie chciałem zaproponować..... 22września - do pracy rowerami..... a po pracy obiadek, spotykamy się gdzieś ok. 16.30-17.00 i lecimy w plener....

co Wy na to?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

Leszek. Bądź spokojny. Ktoś go od złodzieja kupi.

Kefas.
Może przynajmniej na rowerach zbierze sie kilka osób ? Nie bardzo wierzę, ale chętnie dam się zaskoczyć.

Bratniak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

Leszek:
przykro mi, ze ukradli ci rower :( mi kiedys tez ukradli i niestety nasza policja nie odnalazla go i po miesiacu dostalem pisemko, ze sprawa zostala umozona ze wzgledu na niewykrycie sprawcy i niska szkodliwosc spoleczna. wyobrazacie sobie co czuje wtedy male dziecko?

tz:
jesli nie wierzysz to daj sie zaskoczyc i sam przyjedz tez na rowerze. chetnie bym cie zobaczyl :)

XtraVert:
ja codziennie smigam rowerkiem do pracy wiec dla mnie to nie nowosc. chetnie bym sie z wami przejechal. zaproponuj moze cos konkretnie. gdzie, o ktorej, itp.

pozdrawiam
dabal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

słowo rabat czy upust jest dla niektórych naszych handlowców nieznane - będą się upierać przy danej cenie i narzekać na słaby popyt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

Chyba niektórzy z nas zapominają, że cmentarze dotyczą UMARŁYCH, ludzi, a nie tych żyjących (tworzących lobby, organizacje itp). Popieram wypowiedzi na forum te szanujące człowieka - jako takiego i bez zakłamanych kontekstów. Widziałem w wielu krajach ukwiecone,wojenne groby Polaków, którymi to opiekują się miejscowi ludzie (nie Polacy). Były tam także groby najeźdźców - też "ogarnięte i schludne" choć bez kwiatów czy świeczek. Ogarniał mnie wtedy podziw dla wysokiej świadomości moralnej tych ludzi i zarazem wstyd za naszą zwichrowano- katolicką mentalność. Kiedy wreszcie przestaniemy sobie wycierać gęby ideami chrześcijańskimi i zaczniemy je stosować na co dzień?

Adam D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

ksebki
Z tym przystankiem to chyba przeginasz...........,a może chodzi Ci o niepełnospraqnych ?Nad emerytami to sie tak nie lituj mają czas i zadyszka nie powinna im grozić.
ps.Czy oficjalna delegacja rządowa też ma parkować od Zatylnej?

Bratniak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

faktycznie :) powinno być miło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

Większość ludzi kupuje tam, gdzie jest taniej, a nie tam gdzie jest modniej. Nie jesteśmy narodem bogaczy, aby wybierać modne sklepy. Chociaż może niektórzy.......kto wie. Na szczęście dla tanich i dobrych sklepów więcej jest osób liczących się z każdym przysłowiowym groszem. Markety są wlasnie dla nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

ja starałem sie słuchac pewnych stacji ale sie nie da
wole ogolnopolskie, czasami troche posłucham i co do serwisow jak tu pisali poprzednicy to nie zgodze ze sa dobre wystarczy potem poczytac na stronie
nie da sie sluchac w 88,8 tej pani, czy goscia dnia, czy waldemara (to nie baba, czy wadolowski - baba?) w 97,5 a musze sie przynac ze milo mi sie slucha pana ktory czyta informacje w 103,6 jakis sens w tym jest
a Radia Maryja tez nie slucham
4lomza lubie za poziom informacji - wiedza co dac
pozdrawiam i zycze ci niezaleznosci nie tylko w nazwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

na swoją żona mi nie pozwala - tak że nie wiem co zrobić. Czytajac o tym jakie inni mieli z tym problemy że do tej pory sktuki ponoszą - to muszę się zastanowić. Wiesz małe dzieci w domu...

michal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZDRADA !!! ZCHN za wejściem Polski do UE.

Moja banda bedzie napadala i siala groze wiec jak uwazasz :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org