niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto ratował z kłopotów szkolnych Jarosława Kaczyńskiego?

No było zapytanie od kilku osób. Wszystkim odpowiadała tak samo. Wyzwiskiem i tym, że z nieznajomymi nie b ędzie rozmawiać. To wersja light. Mówiła też że z mordercami nie rozmawia:) Może jej była potrzebna pomoc? No ale z takim zachowaniem, kto chciałby jej pomóc???

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ratował z kłopotów szkolnych Jarosława Kaczyńskiego?

he ja ide;) Krolowa jest tylko jedna więc trzeba ją ujrzec nie ma wyjscia;) I zadna nawet deszczowa pogoda mnie nie powst3ma..Pozdraiwma wiernych fanów Dodzi;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ratował z kłopotów szkolnych Jarosława Kaczyńskiego?

Najtańsze drzewo na wierzbę dachową gdzie polecacie????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ratował z kłopotów szkolnych Jarosława Kaczyńskiego?

Jeśli ktoś znalazł lub ma jakieś informacje na ten temat bardzo proszę o kontakt oksana-17@wp.pl, z góry dzięki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ratował z kłopotów szkolnych Jarosława Kaczyńskiego?

Autor: dziadka_kalesony (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15-07-11 17:03

Brzeczyszczykiewicz

Ja chętnie jej pomogę ,zawsze może do mnie napisać .


Nie wiesz jak zachowuje się zranione zwierze ? Kąsa wszystkich ,nawet tych którzy chcą opatrzyć jego rany .......


---------------

tak, zgadzam się, ale z tą różnicą, że nas - ludzi - coś różni od zwierząt. I trzeba wiedzieć jak i gdzie się zachować. To nie trudne. Są inne sposoby załatwienia spraw. Tak naprawdę to nie wiemy ile w tym co pisała jest prawdy. Druga strona milczała, zresztą wcale się nie dziwię - to nie temat na forum. Wypada tylko życzyć opamiętania.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ratował z kłopotów szkolnych Jarosława Kaczyńskiego?

No tylko że idąc normalnie do policji nie zabezpiecza się stadionów, tam w tym kwestionariuszu jak się składa papiery można wpisać że chce się tylko do prewencji ale to już chyba całe życie albo na ulicy albo na stadionie bo to jest dla tych którzy mają tylko średnie i nigdy wyżej nie awansują, czasami widuję na ulicy takich krawężników co mają po 50-tce i spisują źle zaparkowane fury i pewnie już do emerytury nic innego robić nie będą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ratował z kłopotów szkolnych Jarosława Kaczyńskiego?

mialam ucho zszyte juz tam i extra wyglada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ratował z kłopotów szkolnych Jarosława Kaczyńskiego?

WIECIE ZE STARY ŁAPÓWKARZ DZIWKAR3 OJCIEC PAWLA Z NAVARY DZIWKARZ2


WYCIAGAL GO Z WIĘZIENIA?


WIECIE TO?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto ratował z kłopotów szkolnych Jarosława Kaczyńskiego?

nie nie boli zabieg nic nie czuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org