sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wojska OT i ich stan zdrowia.

Witam:)
Wątek, aż prosi się, żeby napisać komentarz. Skrót trackone jakże trafny, uśmiałam się. Niestety taka rzeczywistość. Obiecują złote góry, to do policji kandydują osoby, które chcą poprawić swoją sytuacje finansową, mieć państwową posadę, szybką emeryturkę, nie zastanawiając się, czy w ogóle jest to zajęcie, które chcą wykonywać, czy mają ku temu predyspozycję. Jakimś cudem przechodzą mulitiselect, a osoby, które być może bardziej się do tego nadają, zostają odrzucone.Ten MS ma tak naprawdę odrzucić osoby ponad przeciętnie inteligentne (bo policjant nie ma być za bardzo inteligentny), a przyjmuje wiem dobrze kogo... Opinia o policjantach jest szczerze mówiąc taka, na jaką sobie po części zasłużyli. Bo wśród całej masy kiepskich policjantów, którzy znaleźli się tam przez przypadek, bo nie widzieli innych perspektyw na życie, jest garstka tych z powołania. Ale o tych dobrych się niestety nie mówi. A znam takich i generalizowanie w tym temacie jest dla nich krzywdzące. Podobnie rzecz się ma do pana szowinisty, który 'pije' do kobiet. Jestem kobietą i staram się o przyjęcie do służby w policji, nie dlatego że nie wiem, co z sobą począć w życiu, nie dlatego, że skończyłam kiepską uczelnię, nie dlatego że obiecują złote góry, ale dlatego iż uważam, że nadaję się do tej pracy. I nie jedna panienka nadaje się do tego bardziej, niż cała masa płci męskiej, którzy służą w policji.
Pozdrawiam
mw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojska OT i ich stan zdrowia.

ok ale pytam o opinie, czy to jest wiarygodny portal?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojska OT i ich stan zdrowia.

a to jakiś Twój kumpel????? megan?

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojska OT i ich stan zdrowia.

23 ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org