sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Do przesympatycznej koleżanki w netku Ciebie niema ruszę w miasto żeby Ciebie spotkać przypadkiem;)

Say Hello 2 Heaven

http://www.youtube.com/watch?v=5Pt03oU6RHI&feature=youtube_gdata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

@bernard , czyżby nowy właściciel" Perły "? nie sadż się , popracuj nad menu a będzie wszystko OK! Lokal masz fajny, resztę dopracujesz.


"Panorama vel Wiszące Ogrody", to i rewolucję zrobiła Geslerowa !
Tam się nic nie zmieniło, te parę gałązek chrustu ?
Najpierw szukasz po sali obsługi, po tym czekasz w nieskończoność, aby następnie dostać zimne i dosyć drogie danie - w porównaniu z jakością i wielkością porcji.

"Pod topolami " w Konopkach, śmiało można polecić , słusznej wielkości porcje, dobry smak . Goloneczka - pycha !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

darkwarez

WITAJ :):):)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Kiedyś słyszałem ,że na Kazańskiej jest jakiś facet co robi jakies wynalazki i po oparzeniu nie ma śladu.chyba i jego córka też tym się trudni. Może ktoś poda Ci ich adres.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

tak.. jeszcze gówniarzy do klubu wpuszczać.. w domu siedzieć aż dorośniecie !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Kupowaliście może coś za pośrednictwem tablica.pl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

gdzie dokladnie tam gdzie polsat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

zgadzam sie z lala22
do milano napewno wejdziesz sondząc po nicku masz 12lat wiec takich tez wpuszczaja 12zeta i ośka:) może nawet kogoś wyrwiesz?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Poniżej jeszcze lista " 100
najśmieszniejsze polskie nazwiska ": 00. Jarek i Lech Kaczyńscy ;) 01. Wyczesany Darek 02. Pacha Roxana 03. Męczywór Małgorzata 04. Małolepszy Tomasz 05. Kwasigroch Tomasz 06. Chujeba Renata 07. Mahujski Krzysztof 08. Zaporożec Stefan 09. Dokurwo Maciej 10. Boligłowa Bogusław 11. Szaleniec Wojciech 12. Żur Leszek 13. Porąbaniec Marek 14. Gamoń Marek 15. Cymbalista Stefan 16. Kutaśko Mieczysław 17. Szpara Agnieszka 18. Bzibziak Marta 19. Fiut Stanisław 20. Kiełbasa Roman 21. Ocipka Sławomir 22. Cyc Izabela 23. Lachman Zdzisław 24. Stęchły Tadeusz 25. Biały Polak Agata 26. Kusibab Marcin 27. Sierota Maria 28. Rżąca Bożena 29. Spleśniały Andrzej 30. Skwara Elzbieta 31. Ciapciak Krystyna 32. Pomietlarz Piotr 33. Ściera Piotr 34. Pędzimąz Andrzej 35. Lapeta Barbara 36. Cnotliwy Tomasz 37. Paskuda Katarzyna 38. Słaby Edward 39. Jąder Dezyderiusz 40. Siekierka Bożena 41. Wata Zyta 42. Wałach Artur 43. Dziurka Jan 44. Dzika Joanna 45. Sprzeczka-Niedołóż Małgorzata 46. Chujdus Władysława 47. Jebut Roman 48. Szczybrocha Aleksandra 49. Pyta Aleksandra 50. Zaganiacz Tomasz 51. Psipsinski Bogdan 52. Kuśka Izabela 53. Student Alojzy 54. Barłóg Zdzisław 55. Mąką - Ćwikła Hanna 56. Stanisławów Lubomierz 57. Kuciapa Jerzy 58. Cieć Przemysław 59. Duplaga Tomasz 60. Bucior Renata 61. Posępny Łukasz 62. Głąb Leszek 63. Bubel Marian 64. Piotr Anna 65. Kolano Narcyza 66. Moczygęba Radosław 67. Jakoktochce Jadwiga 68. Szkodnik Piotr 69. Prukała Beata 70. Pierdas Beata 71. Sikała Jadwiga 72. Rura Marek 73. Ciemięga Przemysław 74. Ojdana Zenon 75. Ptaszek Rafał 76. Tatarata Magdalena 77. Śmietana Betty 78. Kupka Adeltrauda 79. Fundament Zygmunt 80. Nieruchaj Andrzej 81. Zachciała Elżbieta Józefa 82. Cipa Krzysztof 83. Pinda Małgorzata 84. Cincio Kornelia 85. Maria Pipa-Trzecia 86. Euzebiusza Świderek 87. Dorota Kocioruba 88. Stanisław Balas 89. Paulina Zygmunt 90. Grażyna Potrzeba 91. ******** Marek 92. Kutasińska Barbara 93. Fiuto Małgorzata 94. Kurcipka Jan 95. Hoj Tadeusz 96. Hajtas Józef 97. Łój Jacek 98. Burek Tomasz 99. Kozibąk Paweł 100. Pędziwiatr Kacper

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

karzda antena odbieze dvb-t , nawed taka pamientajonca czasy komóny , ja łapie na sfykłej siatkófce móx 2 z olsztyna , od 17 podobno majom odpalic w białym nadajnik

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Oni już nie mają żadnej kultury, włażą tacy do ciebie do lokalu i dają jakieś zaproszenie na ich zlot... paranoja, powinni Czeczenów zaprosić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Dlaczego tak nie powiesz o tych co roznoszą ulotki i wciskają je gdzie tylko się da? Dali Tobie zaproszenie. Możesz skorzystać lub nie. Bezsensownie zaśmiecasz forum i tym samym pokazanie przykładnego wzoru katolika.....
A kultura.... Spójrz na siebie. Bo nawet nie potrafisz podać dokładnej nazwy ich religii....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Witam. Był ktoś może w tamtym roku? Jakie wrażenia? Warto jechać ?
Może ktoś z was wybiera się w tym? ;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

ło to ja złodziejjj jesem????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Donald to imię dla cwaniaka, który lubi imputować innym swoje nocne lęki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

do algeroth


dokladnie kazdy pijak to zlodziej

tylko ze on wtedy byl nacpany i najarany moze i napity nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

jade po pojemniki


pozniej bede robciu i algeroth

i jade do nike widzialam zajebis7e rzeczy dla Mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

ten płyn zastosowałam u swoich mocno poparzonych przez słońce dzieci - wystarczyło, że tylko raz polałam nim po pleckach całych w bąblach, efekt był natychmiastowy a na drugi dzień nikt nie domyśliłby się, że cokolwiek działo się ze skórą moich dzieci - było to ponad 20 lat temu a płyn na oparzenia kupiłam od ojca tej pani, bardzo wiekowego juz wtedy pana - ogromnie cieszę się, że natrafiłam na ten temat, bo słyszałam, że receptura tego płynu jest tajemnicą rodzinną ale nie wiedziałam, gdzie szukać tej pani; dobrze mieć w swojej apteczce ten płyn
Aga, nie bój się zastosować się tego środka, jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

I jeszcze to :):)




http://www.youtube.com/watch?v=TwGEpoIlPxg&feature=related

I jeszcze wersja w oryginale :)

http://www.youtube.com/watch?v=c0XzTFnowNQ&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

4 straszna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

5 jaka wiesniara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

13 WEZ PRTZESTAN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

najpierw trzeba sobie zasłużyć na to aby być lubianym i co najwazniejsze szanowanym. Polacy i tak dają zwasze dośc duży kredyt zaufania przybyszom ale i tez szybko potrafia rozpoznac kto kim jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

ten zwrot to potworne naduzycie , zastosowane w sytuacji tak trudnej dla naszego miasta.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego



Naczelny Sąd Administracyjny w Niemczech uznał, że reklamować produkty lub usługi na ulicy mogą firmy, które zdecydują się na wyraźne oznakowanie pracowników. W przeciwnym razie klient może oddać sprawę do sądu.

Będzie miał także większe szanse, aby otrzymać odszkodowanie, jeśli pochopnie podejmie decyzję o kupnie czegoś na ulicy.

Niemieckie prokuratury będą więc mogły prowadzić dochodzenia przeciwko prowadzącym uliczne promocje. Tamtejszy Naczelny Sąd Administracyjny zakazał hostessom zaczepiania przechodniów.

Osoby, które zaczepiają na ulicy przechodniów, aby sprzedać jakiś produkt, naruszają przede wszystkim ich prywatność. Dzieje się tak wtedy, kiedy zaczepiona osoba nie wie, z kim ma do czynienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

no własnie macie ten link powyżej więc chyba jasne w co usiłuja się wpisac ci twierdzący ,że alkohol zabija - i to w naszym mieście.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

podaj ulice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Z Kolna jestem. No ja też ponad, a dokłądnie 64%, wiec szczerze watpie, ze na Medyka mnie przyjma, tam ogólnie na fizjoterapie chciałam, a ze w Łomży nie ma to ostatecznie na pilęgniarswto. ehh.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Oj widzę że jeszcze i psychiatra by Ci się też przydał, a ten to napewno przyjmię Cię na NFZ i chyba bez skierowania nawet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Kozioł puknij się w czoło,PIS nawet nie obiecywał tej drogi za swoich rządów..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Lato ach ,że ty :):):)

http://www.youtube.com/watch?v=q80BAs4QjQQ&playnext=1&list=PLF02EC7ACAAE25D31

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

ja ja tylko wzielam zeby sobie przypomniec 3 lata nie jezdzilam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Witam . Może wy pomożecie . Mam problem z kosą spalinową , normalnie pali tylko po kilku minutach gaśnie i nie chce zapalić musi ostygnąć i dopiero zaczyna chodzic i tak cały czas może pomożecie ponieważ dałam do naprawy wymienili moduł gaznik i dalej to samo ręce rozkładają nie wiedzą co sie stało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

kaleson????


ty cyganeczko Zofio..

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

a ja myślę że może cylinder się powoli zaciera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

no więc powiedz co jest w paczkach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

nie kolego tylko koleżanko ;) spróbuje dzięki za rady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

Brzeczyszczykiewicz

Ano wrócił. Sam się w bagno wpakował i sam do niego wskoczył ponownie.
Ale jednak przynajmniej próbował coś z tym zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie !!! Dla Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego

jaskółka oknówka - jak pozbyć się nieproszonego lokatora w oknie ?

sezon lęgowy to okres letni , więc teraz to trochę mi żal młodych ale na jesieni trzeba coś zrobić z tymi obsrajmurkami !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org