niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sędzia Biernat z Trybunału Konstytucyjnego oraz poseł PO Borys Budka -radca prawny z zawodu nie znają przepisów prawa?

hmmm kalesony ja odpadam na basen nie idę moja mała ma 7 miesięcy dopierko i tak nie czuję się pewnie żeby z nią iść i sama jeszcze się nie przełamałam myślisz że po co ja ćwiczę i podbudowywuję moją psychę nowy basen otwarty a ja nie idę bo wstyd rozumiesz choćby nie ma czego ale tak mam jeszcze parę tygodni i będę śmigać tam co weekend:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia Biernat z Trybunału Konstytucyjnego oraz poseł PO Borys Budka -radca prawny z zawodu nie znają przepisów prawa?

ja bardzo chetnię ale tam wielorybów nie wpuszczają :D
a serio to hm...napisze Ci meila ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia Biernat z Trybunału Konstytucyjnego oraz poseł PO Borys Budka -radca prawny z zawodu nie znają przepisów prawa?

@ nolimit

młodzieńcze, jak ja bawiłem się " listkami" to Ty jeszcze na chleb mówiłeś bep
, a na nocnik to po drabinie wchodziłeś !

W pokerka to możesz pograć sobie z kolegami w swoim gronie albo
czwartki po 21 w hattricku blindy 1/2 Autor: Alexxx , na śmieszne pieniądze.

Do dobrej gry, masz rekomendacje ? kto Cię wprowadzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia Biernat z Trybunału Konstytucyjnego oraz poseł PO Borys Budka -radca prawny z zawodu nie znają przepisów prawa?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia Biernat z Trybunału Konstytucyjnego oraz poseł PO Borys Budka -radca prawny z zawodu nie znają przepisów prawa?

Adwokat Elżbieta Maleszewska tel. 503 827 837 - kancelaria Łomża i Ostrów Mazowiecka.

Zadzwoń, czy zajmie się mobbingiem w pracy
(są to bardzo trudne sprawy z zakresu prawa pracy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia Biernat z Trybunału Konstytucyjnego oraz poseł PO Borys Budka -radca prawny z zawodu nie znają przepisów prawa?

ile za pasata chcesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia Biernat z Trybunału Konstytucyjnego oraz poseł PO Borys Budka -radca prawny z zawodu nie znają przepisów prawa?

haha:D z ciekawości pytam;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia Biernat z Trybunału Konstytucyjnego oraz poseł PO Borys Budka -radca prawny z zawodu nie znają przepisów prawa?

4pory roku najlepsza pizza!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia Biernat z Trybunału Konstytucyjnego oraz poseł PO Borys Budka -radca prawny z zawodu nie znają przepisów prawa?

Lokalizacje mam na myśli wyłącznie na terenie Łomży a na pewno nie jest ona bez znaczenia.Na razie zastanawiam się i gromadzę informacje i być może coś z tego będzie.Dziękuję za informacje i piszcie jeszcze jeśli coś wiecie na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org