sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

tak tak pisze z przyszlosci, mozecie zadawac pytaniaq odpowiem na wszystkie, dodam ze za duzo czasu przed soba to wy nie macie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

ALE IDIOTA................ NIE KARMCIE TROLA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

fresz miłego ;)
P.S. a może masz ochote do Jednaczewiaka rowerkami pośmigać?hm

kalisony ja dziękowałam za przyjęcie zapro. ;)

a tak poza tym to już mam wsio porobione mogę spokojnie kawę wypić :)

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

A znacie jeszcze innych adwokatów bo ci to wcale w innym kierunku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

kto jest prezydentem?
Czy wygramy z burkinafaso?
Czy jest nadal forum 4lomza i czy ty nadal na nim zaśmiecasz swoimi durnymi postami?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

Czwłowieku nie wmówisz mi że mieszkasz na swoim i zarabiając 1000zł oszczedzasz 500. To gdzie ty mieszkasz ? Same opłaty w bloku ze wszystkim średnio wynoszą 600 z mediami na swoim, bo jak na wynajmie to plus odstępne a gdzie jeszcze wyżywienie. Oczywiście można tak ale wtedy to chyba pozostaje jeść sam chleb z ziemniakami i to dwa razy dziennie, niemyć się wcale tylko raz w tygodniu na wodzie jesteś do przodu, i zero tv, internetu, radia i siedzenie przy świeczce + na prądzie. Także jak niemasz pojęcia oczym piszesz to nie rób tego, bo nie wierze w żadne twoje słowo, spytaj się mamusi ile potrzeba pieniążków na życie i dopiero bież udział w dyskuji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

moim zdaniem mogło by być więcej żłobków , ja zapisałam swojego synka do małego artysty ponieważ ma dobrą opinie i mi się tam podoba atmosfera oraz dużo fajnych organizowanych imprez oraz dobra edukacja, ale nie wiem jak to będzie ponieważ mały ma ma rok i dwa miesiące i jest bardzo do mnie przywiazany ale orientowałam się i możliwe jes na początku przychodzenie rodzica z dzieckiem (okres adapcyjny )

jak u was dzieci szybko się przywiązały do żłobka lub przedszkola?????
proszą o rady i odpowiedzi

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.


... Jda ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

Co ty do mnie gadasz człowieku????

Skoro pisze to wiem :)

Za MIESZKANIE NIE PŁACĘ, BO MIESZKAM POD MOSTEM :)
ZA WODE NIE PŁACĘ, BO MYJE SIĘ W RZECE I TO KILKA RAZY DZIENNIE :):)
ZA PRĄD NIE PŁACĘ, BO LAMPY NA MOŚCIE MI LOKAL OŚWIETLAJĄ :):)
A I JEM TO CO ZNAJDĘ , UWIERZ MI ŻE LUDIE WCALE NIEZŁEGO JEDZONKA SIĘ Z LODÓWEK POZBYWAJĄ :):):):):):):)
TV mi nie potrzebne bo starczy wieczorem prześć się po mieście i lepszej rozrywki nie trzeba :):):)
Neta jak widzisz też mam i też za free bo telepatycznie ciągnę :):):)

Grunt to znaleźć sobie porządną i tanią w utrzymaniu lokalizację :):):):):

A ty mi tu z jakimiś horrendalnymi kosztami wyjeżdżasz :):):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

*specu* zgadzam się w 100%%%
jak ktoś mieszka u matki to g**no k**wa wie i o życiu mój mąż zarabia 2000zł i mieszkamy na stancji mamy małe dziecko i samochód i jest ciężko odłożyć bo cały czas wydatki i wszystko drogę ............



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

Nie sadze by ktoryś z pracodawców brał by sie sprawdzić bo dla innych to tylko tania sila robocza gdyby tak bylo nikomu pracodawca nie dawalby umowy o prace i tylko bral codziennie kogos innego nowego i mowil do widzenie nawet za to nie placil . Ciekawe gdzie tu pisze by dzien próbny tzn (sprawdzic sie) byl w kodeksie pracy bo go nawet nie widzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.


można przeżyć tanio : zapomoga z MOPS-u, na obiadki do Caritasu a na drobne szaleństwa to uciułać zbierając puszki na fajansie !
a i jeszcze w sezonie zatrudnić się u okolicznego beneficjenta dotacji unijnych i popierdala.ć za parobka !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

ojjj sun rowerkami :) milusio ale niestety o 21 do lasku rowerami to nie bardzo cio?po za tym nie mam u siebie roweru tylko u rodziców a rowerkiem se śmiagam w domku :)stacjonarnym więc raczej odpada :(ale bede pamiętac pomysł na pewno skorzystamy z niego w te lato:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

freszt toć mam lato!!! :D hehehehe
ale oki więc moja propozycja jakby co aktualna jeśli byś chciała :)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

skad ty bierzesz te wszystkie tamty do rozmow com kalisony?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

tak interkontynentalnym w finale zmierzy sie b. juniors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

młody wykrztałcony

Jesteś wielkim prezydentem :):)


Obyś panował nam wiecznie :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

aktualnie przebywam na wyspach, tutaj to dopieru pogoda jest do bani:/

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

co to jest "saochod"? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Same sukcesy pis. Ostatnie osiągnięcie rządu - ceny żywności rosną, a będzie jeszcze drożej.

powodzenia;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org