piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
...i znowu nie uchodżca...


Może coś ze zwierzątek ? np. Hiszpańską muchę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie uchodżca...

Ja tylko mam nadzieję, że w końcu w naszym mieście uda się poukładać odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach. Nie nastawionych na zysk ale na dobro Łomży. Pomimo takich głupich zachować ja nadal wierzę, że może być normalnie. Z mojej strony mogę powiedzieć jeszcze, że pomimo iż nasz Prezydent to zwyczajna komunistyczna św***a, to jego funkcja nie pozwala na wprowadzanie chorych czerwonych posunięć jakie na pewno kłębią się w jego głowie. Moim zdaniem nieważne z której strony jest prezydent, ważne żeby był dobrym gospodarzem, a zdaje się że prezydent Czerniawski jest o wiele odpowiedniejszą osobą na tym stanowisku niż Rudzielec. Podsumowując moje wypociny o prezydencie chciałbym zaznaczyć że to właśnie w jego rękach jest poukładanie tego burdelu. Może troszkę pod publiczkę ale Pan Cz. zaczął działać od początku chociaż z drugiej strony nie pokazuje się tak w mediach jak tamta Ruda k***. Bałagan jest wielki więc dajmy troche czasu na ogarnięcie tego wszystkiego.


PS. Sasinowski, a byś ze schodów spadł i głupi łeb potłukł!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie uchodżca...

Zrób mu romantyczną kolacje, ubierz sexy bielizne-wazne! wycałujesz chłopaka gdzie trzeba i prezent jak ta lala :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie uchodżca...

Bo teraz młodzi ludzie to chcą być rentierami, a nie pracować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie uchodżca...

bobcats, to że poziom piłki jest niski i wiele problemów, to jedno... ale nie lubie w tym portaliku jak się drwi personalnie z piłkarzy, wyśmiewa, sorki ale od tego lepiej nie zaczną grać, piłkarze mają swoją godność a poniżanie bez podpisu na koniec tekstu, to troche tchórzostwo. Ci dziennikarze jakby nie było, też z tej piłki żyją.
P.S. oczywiście to ze stadionem w Łomży to skandal...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie uchodżca...

1000 zl kolego to jest duzo kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie uchodżca...

wpm żałosny jesteś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie uchodżca...

Filmik widziałem kiedyś jak płyta była szlifowana pastą lekkościerną i polerką do lakieru. Trzeba wprawę mieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie uchodżca...

MŁODY WEŹ SIĘ SCHOWAJ BO NA MAŁPY POLUJĄ .A TWÓJ ILORAZ INTELIGENCJI JEST WIELKOŚCI MÓZGU ROBAKA ( JAK ROBAKI MAJA...) PS MAM NA MYŚLI GLIZDY ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie uchodżca...

Ostrzegam zainteresowanych wynajęciem lokalu na uroczystości u państwa Święszkowskich w Zabawce k/Jeziorka. Ostatnio byłem uczestnikiem imprezy i wspominam to jako koszmar. Beznadziejny catering, głodowe porcje (właściwie puste stoły) a przy tym leniwa obsługa. Jeżeli nie chcecie doznać wstydu przed gośćmi nie róbcie tam żadnych przyjęć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie uchodżca...

No trochę źle podpisane zdjęcia w artykule, bo akurat mostek który widać na jednym z nich to ul. Piłsudskiego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie uchodżca...

Nie polecam Klima-Med. Płacą na Łomżę normalnie, ale właściciele są zblazowani - szczególnie "szefowa". , sypie chamskimi tekstami, jest wyniosła, nie szanuje ludzi. Posądzają każdego o kradzież - jeszcze zanim zaczniesz pracować usłyszysz reprymendę co cię spotka jeśli............Mają bzika na tym punkcie. Nie wiem może to jest związane z tym, że ludzie w łomży faktycznie tak kradną i pracodawcom siada to na psychikę (?).
Sami nie zawsze dotrzymują warunków umowy. Na rozmowie kwalifikacyjnej podobno bardzo wporządku, a w praniu wychodzi.
Ponadto są mało komunikatywni w stosunku do pracowników. Oczekują, ze ci będę sami się domyślać co ma być zrobione i jak. Jak nie czytasz w myślach to nie ma szans, że wypełnisz dobrze swoje obowiązki. Ponadto nie doceniają tego co prac robi dobrze tylko skupiają się na tych punktach gdzie niedoinformowany popełnia błedy.
Suma sumarum można przeżyć, ale szukaj dalej.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org