piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szpital w Łomży zmiany na stanowiskach!

jezeli gra w lksie to zarabianie na zycie to rzeczywiscie beda sie cieszyc jak dasz im po tej stowie :)
czekam tylko na kolejne tematy i rozmowy o biednym lksie, bo walkujemy to i walkujemy. Wiesz sprawa lezy tez w tym, ze nie kazdy musi byc fanem pilki noznej i patrzy na to inaczej. Ty jestes tylko kolejnym, ktory mowi o lksie i jego finansach i wogole, a ja po prostu, chyba jako jeden z nielicznych, powiedzialem, ze jest to juz nudne i nie warte zachodu. Wazna rzecz co do wymienionych inwestycji. Infrastruktura, szkolnictwo itd sa korzyscia i mozliwoscia dla wszystkich bez wzgledu na ograniczenia, druzyna juz nie kazdego musi obchodzic, a na jej korzysc straci ktos kogo to nie interesuje, bo nie wmowisz mi, ze nie korzystales ze szkol czy nie korzystasz z drog.
Nie ogarniasz tematu, bo pora wyjsc poza lks.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży zmiany na stanowiskach!

robciu no dawaj chłopcze szybko bo czas leci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży zmiany na stanowiskach!

maruda boisz się jednak wyznać prawdy Hehe migasz się:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży zmiany na stanowiskach!

chodź robciu :):)
on już pokazał swoją klasę nic tu po nas przy tym pacanie :):):):)

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital w Łomży zmiany na stanowiskach!

Roberto ale o co chodzi ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org