sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

maruda

Dziaduniu wręcz ubóstwia ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

maruda

Dziadunio Ok ,odezwij się jak coś ;)

madziara

Już dzieciaki coś śpiewają :)
Zbychu nie zginie , spoko ;) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

W temacie oczywiście miała być naprawa- a nie zaprawa :D Jak się człowiek spieszy to tak wychodzi :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

elektryk to do tego nie jest potrzebny, bo to idzie mechanicznie. Przerabialem to juz. Zacznij od linki predkosciomierza, wyjmij licznik i przejedz kawalek obserwujac czy sie kreci, jak nie to prawdopodobnie slimak przy skrzyni padl. U mnie nie byla to kwestia linki, ale zuzytego mechanizmu w liczniku. W internecie masz instrukcje krok po kroku jak naprawic licznik ze zdjeciami i opisami. Trzeba wsunac tryby na miejsce i bedzie chodzic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

Gosiu
Żyjesz już trochę na tym świecie i jeszcze tego nie widzisz? Tak jak napisałaś, facet to praktycznie w całości pierwotny instynkt ;)
Możecie sobie dorabiać cudowne historie o romantycznych rycerzach, miłości od pierwszego wejrzenia etc. Natomiast mężczyzna gnany przez geny i testosteron ma na celu przedłużyć gatunek. To dlatego myśli kilkadziesiąt razy dziennie o seksie. To dlatego obejrzy się za kusą spódniczką. W końcu dlatego nierzadko skorzysta z "okazji".
Zapewne powiesz,że przecież nie jesteśmy zwierzętami i powinniśmy panować nad swoim popędem. Zgodzę się z Tobą w zupełności, ale w związku z tym, że nie żyjemy w świecie idealnym nie do każdego to dociera :)
Wg mnie kluczem jest dialog, zrozumienie siebie. Mówienie otwarcie o swoich potrzebach i problemach. Bez tego nawet najmniejsza błahostka urasta w końcu do rangi mega problemu, który potem staje się świetnym pretekstem do kłótni i wypominania. | Tutaj taka mała uwaga ode mnie, pamiętajcie kobietki, że my na prawdę nie potrafimy czytać w myślach. :)|
Jeżeli ktoś podoba Ci się fizycznie, ale nie traktuje Cię z należytym szacunkiem to czego oczekujesz w przyszłości? Kiedy uroda już minie i pozostaną Wam długie wieczory we wspólnym towarzystwie?
Wbrew Carpe diem największą głupotą jest podjąć ważną decyzję pod wpływem zaledwie chwili namiętności. "On jest taki piękny...to nic , że wyrywny" :P
Czasem, trzeba po prostu ruszyć głową i szukać przede wszystkim przyjaciela a nie boskiego apolla, który potem okazuje się puszką pandory :)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

Witam Państwa
Kiedy się wybieracie na ten wypad
Ja jestem bardzo chętny nawet na bardzo dalekie trasy...
pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

nikt nie ma prawa komuś wyznaczać jego granicy istnienia. Jasnym jest ,że pewne granice będa istniec dla ogólu społeczności mam tu na myśli prawo bez którego cywilizacja istnieć nie może. Natomiast w sytuacjach gdy nie narusza to dobra innego cżłowieka ani nie ogranicza przestrzeni istnienia innego człowieka postepowanie ludzi nie powinno być ograniczane tylko ze względu ,że istnieja jakieś dziwne obyczaje , religie. Nie oznacza to wcale tez,że zachecam do odrzucenia religi bo to nie jest prawda. zadna religia świata nei narzuca nikomu czegokolwiek siła robią to tylko ludzie ubierający się w szaty ich wyznawców i bliżej im do szatana niz do Boga w imieniu którego to czynią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

Ja też bym z chęcią pojeździła trochę na rowerze, w ciut dalsze trasy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

jakis patologiczny slums myslacy ze jest fajny, zlapac i upie....dolic rece :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

A co tak późno???

Mamusia mnie nie puści :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

bobcats1 ostatni post dobrze powiedziany !! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

Pamięta ktoś ten hicior ???

http://www.youtube.com/watch?v=45r-ig8iMyU



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

A przecież wiadomo, że oni nie piją bo im religia (pokoju) zabrania.

http://www.kurierpoludniowy.pl/?page=artykul&id=7235

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

Na ramę ciebie wezmę :):):)

Bagażnika nie mam :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

madziara a Ty na kierownicę;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

hehe
ale tak w ogóle to chyba VNC... :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!


Będzie ok! jak najpierw umyjesz rączki . Muszą być czyste .

A najlepiej to oczyszcza spowiedż u tego Gościa w sukience .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd Pani Premier Szydło dba o Polaków. Brawo!

maruda

oj ciebie weżmiemy jako obstawe w razie awarii

co ty na to omania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org