niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uroczysta sesja - Bernadeta Krynicka

olivka hmm ja miałem nalot rodzinki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uroczysta sesja - Bernadeta Krynicka

No jakżesz się mogło nie podobać ;))

olivka: pospałem może godzinę po powrocie, więc ciężko było rano, ale już jest ok, czuję się prawie jak skowronek.. prawie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uroczysta sesja - Bernadeta Krynicka

ale ty jesteś durny - po prostu zrobiła z ciebie durnia a ty teraz robisz to jeszcze raz. Facet z klasa olewa takie kobietki i takie problemy i idzie dalej do przodu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uroczysta sesja - Bernadeta Krynicka

wierzę bo tylko człowiek ślepy nie dostrzega jego obecności. Kim jest , czym jest tego nie wiem i chyba nikt z nas nigdy się nie dowie. Nie jest to tak istotne. Ważne , że jest i swoją obecnościa tak delikatną i zmysłową napełnia sensem ten świat. Jego słowa nie ranią , nie czynią zła a prowadzą człowieka i ludzkość ku lepszemu. Wszytko przepojone jest bezgraniczną miłością do drugiego człowieka do każdej istoty. Szkoda czasu na prózne dyskusje typu jest czy nie bo on jest. Otacza nas każdego dnia . Nie wiem kim czy czym jest ale go czuję.

Moje pojmowanie istoty Boga nie ma nic wspólnego z kościołem katolickim bo do tego jest mu bardzo daleko. Bóg już dawno nie ma nic wspolnego z tą instytucją i nie jest ona wcale mnie potrzeba aby na codzien obcować z Bogiem. Doświadczac jego łaski istnienia i czynić dobro jakiego ludzi nauczał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uroczysta sesja - Bernadeta Krynicka

co i jak ? bo i ja nazbierałem kapselów :) jak nie będzie padało to może się zjawie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uroczysta sesja - Bernadeta Krynicka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uroczysta sesja - Bernadeta Krynicka

to ten chińczyk z reklamy tyskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uroczysta sesja - Bernadeta Krynicka

wpadłam obcykać co tu się dzieje i dalej ide do wyrka mam dzis dzień lenia :D heheh wpadne wieczorkiem Pozdrawiam kochani ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uroczysta sesja - Bernadeta Krynicka

Dzisiaj o godzinie 21.00 pod katedrą. Zapraszam chętnych na jazdę próbną.;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uroczysta sesja - Bernadeta Krynicka

ale nie mają :)
A w związkach łożkowo partnerskich pozostają i wcale nie mniej niz inni :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uroczysta sesja - Bernadeta Krynicka

Musiało go porwać na trójkątem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uroczysta sesja - Bernadeta Krynicka

Był jedną z atrakcji festynu na Jana ! Sypał cukierkami . Widocznie nie wiesz co się w mieście dzieje .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uroczysta sesja - Bernadeta Krynicka

maruda czary to możesz swoim ziomkom sprzedawać wiesz na pewno o kogo chodzi hehe

Nie masz facet honoru ... jeśli wogóle wies co to jest honor

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org