wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prof. Jan Zimmerman - Cały Wydział Prawa UJ wstydzi się za swojego absolwenta Andrzeja Dudę, któremu grozi Trybunał Stanu !

Mechaniak to super szkoła . polecam ja wszystkim serdecznie ! :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Jan Zimmerman - Cały Wydział Prawa UJ wstydzi się za swojego absolwenta Andrzeja Dudę, któremu grozi Trybunał Stanu !

madziara oj dzieki a jak Ci się odpłace za tako pychote:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Jan Zimmerman - Cały Wydział Prawa UJ wstydzi się za swojego absolwenta Andrzeja Dudę, któremu grozi Trybunał Stanu !

Ok nie ma problemu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Jan Zimmerman - Cały Wydział Prawa UJ wstydzi się za swojego absolwenta Andrzeja Dudę, któremu grozi Trybunał Stanu !

madziara

Kalisony taką właśnie lubią najbardziej ;)

A oto oryginalny sposób picia herbaty ;)haha

http://www.youtube.com/watch?v=VEu7g8s28s0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Jan Zimmerman - Cały Wydział Prawa UJ wstydzi się za swojego absolwenta Andrzeja Dudę, któremu grozi Trybunał Stanu !

madziara

Madziara , ciekawe czy u Zbycha można herbatkę wypić ? ....pewnie za niedrogo ;) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Jan Zimmerman - Cały Wydział Prawa UJ wstydzi się za swojego absolwenta Andrzeja Dudę, któremu grozi Trybunał Stanu !

madziara

Może nie ....Zbychu lubi kalisony ;)


Kalisony na razie Was pożegnają .....wieczorem wrócą ,mam jeszcze coś do załatwienia ;)


Muzycznie Was pożegnam ;) Już mam przypływ energii po kawie ;)

http://www.youtube.com/watch?v=a_YR4dKArgo&feature=feedlik



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Jan Zimmerman - Cały Wydział Prawa UJ wstydzi się za swojego absolwenta Andrzeja Dudę, któremu grozi Trybunał Stanu !

kalisonki

nuta wporzo skoczna do wieczorka:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Jan Zimmerman - Cały Wydział Prawa UJ wstydzi się za swojego absolwenta Andrzeja Dudę, któremu grozi Trybunał Stanu !

dziadka_kalesonki e nie bedzie taki na pewno, to dwa razy trzeba bedzie sie usmiechnąć:)

Ogladam te modelki z nk tylko trzeba kliknąć na fotke



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Jan Zimmerman - Cały Wydział Prawa UJ wstydzi się za swojego absolwenta Andrzeja Dudę, któremu grozi Trybunał Stanu !

protagoras, zapewniam cię że nie bredzę, znam przypadki takowych czeczenów co pracują, a kobiety sprzątają- żadna dla mnie nowość. Jasne że są tam też lenie co do pracy się nie garną, ale czy wszyscy w miejscowej szlachcie chcą pracować? Podobnie jak Dran zazwyczaj na te wątki nie wchodze, ale to zawsze ta sama śpiewka ty samych nieudaczników...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Jan Zimmerman - Cały Wydział Prawa UJ wstydzi się za swojego absolwenta Andrzeja Dudę, któremu grozi Trybunał Stanu !

7angel

jak głupi łeb to i nogom ciężko by się wstydził buuuuuuuuuuu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Jan Zimmerman - Cały Wydział Prawa UJ wstydzi się za swojego absolwenta Andrzeja Dudę, któremu grozi Trybunał Stanu !

powitać i o zdrowie pytać :D

ależ ja miałam przygodę...ide sobie spokojnie ulicą Broniewskiego a tam nagle 2 straże,policja i karetka :O myślałam że jakis pożar a tu sie okazało że jakaś kobiecina chciała z okna skakać!!!brr masakraa później jak zobaczyła cała tą ferajnę to się schowała do domu i nie chciała nikomu otworzyc drzwi...z szeptów ludzi usłyszałam że kobieta jest psychicznie chora i że to nie 1 raz...chwile postałam ale po 20 min. znudziło mi sie i ruszyłam dalej w drogę więc nie mam pojęcia jak to się zakończyło....

a teraz czas na prysznic,lampkę wina i ruszam w miasto wrażeń dalej szukać ;)) idę przetestować Miles Club :D haha pewnie długo tam nie zabawie ale warto luknąć co tam jest ciekawego :)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Jan Zimmerman - Cały Wydział Prawa UJ wstydzi się za swojego absolwenta Andrzeja Dudę, któremu grozi Trybunał Stanu !

no wiesz hehehe wejdź na gg ja zaraz będe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org