wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Konkurs bez nagród. Kto to powiedział : \"stwierdził, że musimy się po prostu przyzwyczaić do terroryzmu\".

dziękuje za komplement ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs bez nagród. Kto to powiedział : \\\"stwierdził, że musimy się po prostu przyzwyczaić do terroryzmu\\\".

za pol godz to ty sie ugryz sama se zrobie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs bez nagród. Kto to powiedział : \\\"stwierdził, że musimy się po prostu przyzwyczaić do terroryzmu\\\".

jestem napisałem przecie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs bez nagród. Kto to powiedział : \\\"stwierdził, że musimy się po prostu przyzwyczaić do terroryzmu\\\".

lovelas to moze jutro dokonczymy bo ltos tu krecic zaczyna hehhee



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs bez nagród. Kto to powiedział : \\\"stwierdził, że musimy się po prostu przyzwyczaić do terroryzmu\\\".

Dran - weź pod uwagę, że dostają też dary z caritasu, darmowe pokoje w ośrodkach. Poza tym mogą sobie dorobić. Czeczeni nie dostają 3800 zł za pracę. To są zasiłki. Oni nadal mają cały miesiąc wolny. Mogą sobie spokojnie dorobić. Ktoś kto PRACUJE za 1500 nie może sobie dorobić, bo już ma zajęcie. Rozumiesz różnicę? Naprawdę nie wiem jak wam - lewakom wytłumaczyć takie proste sprawy.

Donald - bredzisz. Naprawdę. Czeczenka NIGDY nie pójdzie sprzątać. Mąż jej nie puści a i ona sama nie chciałaby.
Gdzieś tam widziałem artykuł z Wyborczej. W tonacji "jaka to nam bieda, dajcie nam pracę, bo my marzymy o tym, by uczciwie pracować i płacić podatki". I w tym artykule jakaś gruba Czeczenka wypowiadała się: "Wezmę każdą pracę, każdą byleby coś zarobić. Tylko żeby nie sprzątanie ani nie opieka nad dzieckiem bo to tradycja nam zabrania, żeby po kimś sprzątać".

To gdzie taka może iść pracować? Języka nie zna, sprzątać nie chce, dziesięciorgiem dzieci musi się zająć. Może do gotowania by się nadała. Nie wiem, czy one umieją gotować, ale kucharka też musi sprzątnąć kuchnię.

Poza tym - zatrudniłbyś taką Czeczenkę? Widziałeś jaki oni syf robią wszędzie gdzie się pojawią?

To, że Czeczeni pracują na budowach to też słyszałem. Co prawda baaaardzo rzadkie zjawisko, ale ponoć niektórzy próbowali. Większość jednak szybko rezygnowała.


Bredzisz, ale zupełnie po głupiemu. To właśnie Czeczeni - jeśli już- to chcieliby pracować na kierowniczych stanowiskach. Polak pracuje gdzie się da.

Czeczenio w Łomży żyją już kilkanaście lat. Kto widział np Czeczenkę za kasą w Biedronce, Czeczena przeprowadzającego dzieci przez ulicę? Nikt? Jakoś mnie to nie dziwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs bez nagród. Kto to powiedział : \\\"stwierdził, że musimy się po prostu przyzwyczaić do terroryzmu\\\".

posiadam samochód o ładowności do 3,5t, może się orientujecie w jakich firmach w łomży lub okolicy można znaleźć pracę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs bez nagród. Kto to powiedział : \\\"stwierdził, że musimy się po prostu przyzwyczaić do terroryzmu\\\".

kalisonki

no można ale lepiej herbatke słodką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs bez nagród. Kto to powiedział : \\\"stwierdził, że musimy się po prostu przyzwyczaić do terroryzmu\\\".

Coś spokojnego na popołudnie ;) ( było już wczoraj ,ale boskie jest ;) )

http://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs bez nagród. Kto to powiedział : \\\"stwierdził, że musimy się po prostu przyzwyczaić do terroryzmu\\\".

a co przeszkadza ze na to samo stanowisko przyjma kobiete do pracy tylko dlatego ze jest kobieta? nioe skladaj aplikacji. to twoja logika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs bez nagród. Kto to powiedział : \\\"stwierdził, że musimy się po prostu przyzwyczaić do terroryzmu\\\".

zezowate szczescie było zwrócić uwage na miejscu chyba ze bajki opisujesz i próbujesz oczerniac kogoś , a może skarpete kolegi wcinałeś bo po nicku widać że masz kłopoty z oczami .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org