piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zdrada, gwałty, rabunki, zamach stanu! Wstydliwa przeszłość Jana Sobieskiego ...

zgadza się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada, gwałty, rabunki, zamach stanu! Wstydliwa przeszłość Jana Sobieskiego ...

a jakie ceny upięć długich włosów na imprezy okolicznościowe ? może polecacie jakieś fryzjerki które czeszą u klientek w domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada, gwałty, rabunki, zamach stanu! Wstydliwa przeszłość Jana Sobieskiego ...

Nie przesadzał bym z tym uogólnianiem co do niewierzących naukowców, bo takie wrażenie można odnieść. Są wierzący naukowcy, co prawda w mniejszości ale szacuje się, że jest ich na pewno 2-cyfrowy procent.

Poza tym tych którzy zdecydowanie odrzucają istnienie siły sprawczej jest coraz mniej, bo czym bardziej zagłębiają się w poznanie materii i praw rządzących wszechświatem tym więcej nabierają pokory i tym bardziej uświadamiają sobie, że naukową metodologią nie da rady wytłumaczyć, opisać i uzasadnić dlaczego powstało coś z niczego. To jest poza zasięgiem nauki tak jak i potwierdzenie czy zaprzeczenie istnienia Boga - tym zresztą prawdziwa nauka się nie zajmuje i nigdy nie zajmowała. Coraz więcej naukowców przyznaje, że nauka ma swój kres i coraz bliżej są tej ściany za którą żadne badania empiryczne nie będą możliwe.

Pozostają przeróżne teorie których nigdy nie będzie można doświadczalnie potwierdzić, a więc można wybrać sobie którąś i bardziej się do niej przychylać niż do innych, z tym, że nigdy nie będzie się miało pewności. Toż to tak samo jak z wiarą w Boga...:P

Chociaż nie, bo np. w moim przypadku od jakiegoś czasu wręcz mogę napisać, że nie wierze że Bóg istnieje tylko WIEM, a te moje "wienie" bierze się z wiary właśnie i jest bardziej pewne niżby wynikało z wiedzy. Tak, wiem, niewierzący z politowaniem puknie się w czoło ale tego nie da się zrozumieć czy wyobrazić, w ogóle sprawy wiary i Boga bardziej się odczuwa i doświadcza gdzieś w pozarozumowym poznaniu, rozum jest z tego świata i ten świat może tylko poznawać i analizować, transcendentny Bóg jest poza jego zasięgiem. Tak jak Pierwsza Przyczyna poza zasięgiem nauki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada, gwałty, rabunki, zamach stanu! Wstydliwa przeszłość Jana Sobieskiego ...

no i się spóźnilem,ale taka praca:-(.
jest tu kto?


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada, gwałty, rabunki, zamach stanu! Wstydliwa przeszłość Jana Sobieskiego ...

Dokładnie dog to nie jest pies do pilnowania posesji, jest za delikatny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada, gwałty, rabunki, zamach stanu! Wstydliwa przeszłość Jana Sobieskiego ...

Co myślicie o tym? cyt...
Dziś też opublikowano informację o wynikach naboru na stanowisko Specjalisty ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w UM w Łomży. Został nim Wawrzyniec Kłosiński, dotychczasowy asystent prasowy prezydenta Czerniawskiego....

Świetnie ręka rękę myje itd.. smutne piszcie śmiało jakże mogło być inaczej niedługo będę bała się otwierać lodówkę bo będzie tam Czerniawski albo Wawrzyniec Kłosiński albo Jarosław Antoniuk Boże zabierz mnie z tego świata :(


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada, gwałty, rabunki, zamach stanu! Wstydliwa przeszłość Jana Sobieskiego ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdrada, gwałty, rabunki, zamach stanu! Wstydliwa przeszłość Jana Sobieskiego ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org