czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezczelne Amerykany z USA po chamsku żądają cofnięcia zmian w TK.

a ja mam tyle, że mi wystarczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelne Amerykany z USA po chamsku żądają cofnięcia zmian w TK.

ja też miałem kałkaza (sukę) pies trzymany na podwórku bez żadnych problemów pies akceptowała każdego domownika. Gdy miała około 10 lat kupiony był drugi duży pies (mastif angielski) i też był przyjęty przez nią bez żadnej agresji , natomiast przez 12 lat jej życia nie było takiego co by wszedł sam na podwórko, bardzo czujny i inteligentny pies z tym że wszystko zależy od ułożenia psa. Wiec jeśli znasz się trochę na tresurze psa to polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelne Amerykany z USA po chamsku żądają cofnięcia zmian w TK.

Wiersz jest piękny.. Podoba mi się jeszcze krótka definicja miłości: Miłość - kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (happysad). Dla mnie miłość to dar, codzienne dawanie siebie drugiej osobie. O ile piękniej byłoby gdybyśmy myśleli tylko o tej drugiej osobie zamiast o sobie samych..

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelne Amerykany z USA po chamsku żądają cofnięcia zmian w TK.

czyli ile pkt.? gdzie składałeś? na pewno nie będzie tak źle ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelne Amerykany z USA po chamsku żądają cofnięcia zmian w TK.

kalisiony ty wiesz co dobre :)dziękuję :) oj mojego kocurka gardełko rozbolało a mówiłam nie ganiaj za myszkami z ozorkiem na wierzchu to ty nie słuchasz i sie teraz gardełko od latania przeziębiło ja ci dam zaraz zapasy chcesz nam paść przy klawiaturze:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelne Amerykany z USA po chamsku żądają cofnięcia zmian w TK.

heheheheh nuciłam se piosenke co mi kalisony wysłały:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelne Amerykany z USA po chamsku żądają cofnięcia zmian w TK.

he he he ale ja lupi freszzz ty wieszz??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelne Amerykany z USA po chamsku żądają cofnięcia zmian w TK.

Mogę być Waszym masarzystą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelne Amerykany z USA po chamsku żądają cofnięcia zmian w TK.

no to się narobiło to moja wina to ja spadam też po browara napije się ze smutku>:(( hej wam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelne Amerykany z USA po chamsku żądają cofnięcia zmian w TK.

moją ciążę prowadziła Załęska i szczerze polecam- tylko trudno sie umówić na pierwaszą wizytę jak chce sie na NFZ bo dluga kolejka, ale później już lżej idzie ;-)
noi w szpitalu kiedyś pracowała więc ją znają i raczej dobrą ma opinię



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelne Amerykany z USA po chamsku żądają cofnięcia zmian w TK.

W dzisiejszych czasach nauka kategorycznie wskazuje na to, że nie ma Boga. Dziwi mnie postawa naukowców, którzy twierdzą z całym przekonaniem i stanowczością, że Bóg jest ludzkim wymysłem, jednocześnie nie wiedząc wszystkiego o wszechświecie. Czy któryś z ateistów wie, gdzie i za ile lat świetlnych i ułamków metra kończy się wszechświat? Jeżeli nie, to dlaczego odrzuca wiarę w Boga...? . A jeżeli wszechświat ciągnie się w nieskończoność ? Przecież wg niewierzących wszystko ma koniec i początek. Więc skąd wzięła się cała materia? Proszę sprawdzić ile jest przeciwstawnych teorii kształtu i powstania wszechświata...wg wielkich uczonych. Nie jest moim celem poniżanie, lecz dla mnie ateizm to ograniczenie. Natomiast jest wiele cudów i dowodów na istnienie życia po śmierci. Jednym z nich jest śmierć kliniczna, której doznawali także ateiści opisując np. przebieg operacji potwierdzony przez lekarzy. Z drugiej strony, dzięki ateizmowi i ateistom, którzy mają wolny wybór możemy jeszcze bardziej poznawać Boga. Wszystko ma swój cel. Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrej nocy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelne Amerykany z USA po chamsku żądają cofnięcia zmian w TK.

adam forty maja swoją oprawę, wszystko zalezy od poziomu i stopnia Twojego zaawansowania, lub Twoich dzieci. Nie bywałam w niedzielę, ale myślę ze na telefon bez problemu umówiłbyś się.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezczelne Amerykany z USA po chamsku żądają cofnięcia zmian w TK.

Wszyscy o wszystkim wiedzą, tylko głośno nikt nic nie mówi :d
To jest Polska przecież...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org