czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaczyzm

pawelznavary jezdzi czesto do pracy



za kare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

Zbychu
Zbychu to inwestycja w 4 kozy ;) hehe
będziesz mleko sprzedawał ;)

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

ja mam autosana wyciąga 45 km/h

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

Jak tak jest no to może być. meg- podlasiakxxx napisał(a) ,że ,, wystarczy kupić zwykłego hamburgera czy jakiś zestaw,, więc czemu mówisz, że nie wiesz na jakich kanapkach ? =)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

prawda z tymi kuponami moja koleżanka jak coś zamawia to trafia jej się darmowa cola , frytki...ale nie wiem co trzeba zmówić bo rzadko tam bywam;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

Robciu będę BeLeMem haha

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

dziś chcieli mi coś tam dać ale powiedziałem że śmieci nie chce haha

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

aaaa1234 niby o ktorej sie lali:D?? moze o mnie chodzi??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

Zbychu
Na pierwszej stronie ,centralnie ;) hehe
I nagłówek :

Zbychu co kozy na balkonie hoduje ;) haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

Nie. Nie polecam kaukaza,a tym bardziej już podhalana. Każdy wie, że te psy pasterskie są wielkimi przytulankami, ale w naszym klimacie, a już na pewno na podlasiu się męczą. Ropieją im oczka, bez biegania po pastwiskach i codziennych obowiązków te psy po prostu głupieją. Skąd wiem? Ano osobiście takiego kaukaza znam. I choc ma wybiegu 2ha, to jest dziki i zgłupiały. Taki pies musi mieć cel, dlatego głównie żyją na Kaukazie i w górach - tam mają swój obowiązek - owce.

Polecam owczarka niemieckiego, ewentualnie jakiegoś ze schroniska. Tam też są duże psy, wzbudzające respekt, a jednocześnie kundelki, więc łatwiej się przystosują do każdych warunków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

Zbychu
Co do jutra to jeszcze nic nie wiadomo jak Wszyscy będą mogli i chcieli przyjść to będzie ,juto się wyklaruje .Jak coś to będziemy pisać na forum .
Z Rocbia równy gość i z Ciebie również ,piwo jak w banku macie od kalisonów :):):)

Ja zmykam chłopaki ,później zajrzę ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

w ten piątek godzina 18:) boisko sp7.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

Tylko tak delikatnie:

http://www.youtube.com/watch?v=b5wtmXqHspM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

Helou Bando...jak się macie?



Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

Paplak jest właśnie jedną z tych osób z którymi nie warto rozmawiać bo kulturalnie nie umie. Potrafi tylko obrazić i nie interesują go żadne argumenty. Szkoda mi też takich ludzi jak wolny niewolnik (śmiem twierdzić że i tak wolny nie jesteś). Ostatecznie jak skończy się nasz żywot tutaj to okaże się kto miał rację. Tylko że dla niektórych już będzie za późno. Myślicielek - jesteś na dobrej drodze, życzę Ci byś nie uległ presji świata, który oferuje chwilowe zadowolenie, ale dążył do pełni szczęścia i prawdy. Któż jak Bóg! P.S podoba mi się te obrazowe porównanie Stwórcy i stworzenia do głosu skrzypka i chrapania :) pozdrawiam serdecznie!

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

Nie che mi sie czytać tych wszystkich postów powyżej, ale odpowiem Ci na pytanie. Jest jeden dobry mąż, ale on już niestety ma żonę... (od jakichś 25 lat).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyzm

nie chcę was dołować, ale wasze poczucie humoru ogranicza się do wpisania "hehe" w poście...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org