czwartek, 21 września 2017 napisz DONOS@
170828033807.gif
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jeśli wygram wybory, zajmę się sprawą zniesienia wiz dla Polaków w pierwszych tygodniach prezydentury...

Jeśli wygram wybory, zajmę się sprawą zniesienia wiz dla Polaków w pierwszych tygodniach prezydentury - obiecywał Donald Trump w siedzibie Kongresu Polonii Amerykańskiej na miesiąc przed wyborami. Według polonijnego pisma „Dziennik Związkowy” padł nawet bardziej konkretny termin – dwa tygodnie.

Trump wygrał. Urząd prezydenta objął 20 stycznia, a od tego czasu dwa tygodnie minęły 3 lutego. I co? Przepisy dotyczące wiz dla Polaków jeszcze bardziej się zaostrzyły.

Co na to Andrzej Duda? Przecież tydzień po wyborze Trumpa na prezydenta z nim rozmawiał i wszystko załatwił. A.D. wszystko wiedział i wszystko wie, więc niech powie coś mądrego w tej sprawie.

Tak to jest z prawicowymi kandydatami. Duda i Szydło też naobiecywali gruszki na wierzbie. Teraz mówią, że wierzba pogubilła kwiaty bo były przymrozki. PiS kłamie bo ciemny lud co na niego głosuje i tak wierzy we wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Jeśli wygram wybory, zajmę się sprawą zniesienia wiz dla Polaków w pierwszych tygodniach prezydentury...

Jednak...

nikt Ci nie obieca tyle, ile obieca D. amberGOLD Tusk i patologia obywatelska. Naprawdę!!!

PRAWYCH interesuje Prawda. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Re: Jeśli wygram wybory, zajmę się sprawą zniesienia wiz dla Polaków w pierwszych tygodniach prezydentury...

Ktos zap.......dolil Broszce teczke pelna dobrych gotowych ustaw. kmiocie to nie ty? U was komuchow wszystko ginie. I wszystko wam sie pie....doli w glowach. Nawet Gowina od Maciory nie odrozniacie.

licznik postów w temacie bije, a posty nie wchodzą ?

admin, dlaczego stosujesz CENZURĘ PREWENCYJNĄ ?

nie można napisać o dużo większej aferze w bankach S..K ?

... tam państwo straciło ok. 3,6 miliarda zł !

czyżby z automatu nie wchodzi słowo SKOK ?

Nie ma afery SKOK-ów...

jest PARASOL OCHRONNY nad oficerami dawnej WSI. To oni wyprowadzili kasę ze SKOK Wołomin, co zostało już opisane.
Podobno na rozliczenie WSIoków nie zgadzają się służby specjalne USA, ale ja twierdzę, że to SS Niemiec.

Taką mamy suwerenność. Podobnie, jak Państwo Polskie nie może opodatkować sieci hipermarketów handlowych, bo komisarze EUROsojuza zablokowali reformy.

Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Kmicic, nie mogę ci odpisać,
admin kasuje moje posty w tym temacie,

... złożyłem już skargę do administracji tego forum,
JAK TO JEST, ŻE JEDEN TAKI JAK TY np. MOŻE BEZKARNIE OBRAŻAĆ OPOZYCJĘ
tu> cyt.\" ...Tusk i patologia obywatelska\" , CZYLI PLATFORMA OBYWATELSKA ?
a DRUGIM SIĘ USTA KNEBLUJE ?

ps: w moim poście nikogo nie obraziłem, nie pisałem np. o złodziejach ect.

Kmiocie, a kto Birecki? A gdzie wasz I sekretarz komunistycznej partii pis ma dlug, dlaczego Pacyn bronil SKOKi przed KNF, skad Birecki ayprowadzil miliardy zlotych. Ufo zaj.....balo. ?

Jestem Jerzy K. Kmicic...

a z CHAMAMI nie będę się zadawać, Robercie ANODINAnowicz - ziomex. Na przydomek ANODINAnowicz sam zapracowałeś, atakując Polaków (w tym polskich lotników) UBelżywymi skrótami z arsenału putinowskich IMPERIALNYCH służb.

........
JKK

O menda speech się pokazała,obojniak bo zapewne nikt nie wie jakiej jest płci,morda niewyparzoną,zakała forum która wie wszystko i całe gówno,cioto nie zaśmiecaj forum swoimi wymiocinami...

Autor: Jerzy K. Kmicic (---.adsl.inetia.pl) Data: 21-04-17 14:25

Jestem Jerzy K. Kmicic...

a z CHAMAMI nie będę się zadawać, Robercie ANODINAnowicz - ziomex. Na przydomek ANODINAnowicz sam zapracowałeś, atakując Polaków (w tym polskich lotników) UBelżywymi skrótami z arsenału putinowskich IMPERIALNYCH służb.

_______
których Polaków zaatakowałem? Komunistów z komunistycznej partii pis? To są Polacy? Piotrowicz to patriota bo ścigał działaczy Solidarności w stanie wojennym? Ale za to ma eleganckie miejsce w ławach komunistycznej partii pis A może Polakiem patriotą jest Kryże, który wsadzał w stanie wojennym opozycję antykomunistyczną do pierdla, za co I sekretarz komunistycznej partii pis dał mu stołek wiceministra sprawiedliwości w swoim rządzie. A może patriotą jest członek egzekutywy Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej , a do wczoraj szef podkomisji zakłamania smoleńskiego ? Wyrażając się słowami członka komuniistycznej partii pis Dominika Tarczyńskiego, bydlaku komuchu kmiocie (wspierasz komunistów, więc jesteś komuchem), nie wyzywaj innych od komuchów sam nim będąc. A nie masz ty jakiś znajomości u swoich komunistów z pis? Jakąś teczkę TW SB byś mi załatwił. Bym może ambasadorem został z ramienia pis. Bo bycie pomocnikiem w aptece to już nie załatwi sprawy. Nie.
Miłego weekendu na czytaniu dzieł Lenina i śpiewaniu Międzynarodówki (wszak 1 maja tuż tuż, a towarzysz Piotrowicz odpyta, Kryże osądzi, towarzysze Zelnik, czy inny ambasador z ramienia pis w Niemczech, to już na pewno podpi....doli), zyczę, że się tak wyrażę po pisowsku - bydlaku.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0