poniedziałek, 22 maja 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kapitalny pomysł pisowskiej służby zdrowia. Rozładowanie kolejek gwarantowane.

Dobre pomysły należy wspierać. Jeżeli jest to pomysł Radziwiłła, serdecznie gratuluję pomysłu. Brawo PiS. Nie tylko ganię pis, ale potrafię wznieść się na wyżyny i pochwalić. To na pewno zwolni kolejki do lekarzy. Zawsze mówiłem, że prostota jest genialna. To się nazywa dobra zmiana. Sam jestem gotowy wesprzeć ten pomysł. Proszę tylko, aby do mnie zgłaszały się pacjentki pełnoletnie, ale przed 30.

http://kobieta.wp.pl/lekarz-zamiast-wypisac-skierowanie-wyslal-ja-do-kolegi-niech-pomaca-tak-wyglada-profilaktyka-raka-piersi-6111880487209089a

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Kapitalny pomysł pisowskiej służby zdrowia. Rozładowanie kolejek gwarantowane.

Moja kobitka chodzi do lekarki i o takich problemach mi nigdy nie mówiła he he

Re: Kapitalny pomysł pisowskiej służby zdrowia. Rozładowanie kolejek gwarantowane.

Moze ten kolega, ma recre które leczą! ;)

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0