wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSdzie panstwo

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSdzie panstwo

pawelznavary jezdzi do ełku


bo jego wsciekla stara z nerwica tam sie wyprowadza

buduja bude dla suki starej pawelka


łańcuch kupili teraz matke pawła przyczepia do budy i będzie jazda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSdzie panstwo

ja polecam wszystkim wypoczynek w Jastarni cudownie jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSdzie panstwo

znasz. tylko nie wiem czemu kłamiesz tu na forum -_-

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSdzie panstwo

"Autor: lomzerman (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09-06-11 08:57

Kilka pytań w sprawie stadionu miejskiego

- Ciekaw jestem kiedy te fuszerki na stadionie, sztucznym górnym i na kortach zostaną wyeliminowane.
- Kiedy pracownicy Mosir zaczną w końcu dbać czy chociaż podlewać oba boiska trawiaste sic!. Na boisku bocznym i główne liczne są obszary wypalonej trawy przez słońce lub nieumiejętne zastosowanie nawozów.
- Bije licznik miesięcy nieużytkowania górnego boiska sztucznego- właściwie to wizytówka łomżyńskiego Mosir- co to ich obchodzi ( przecież to nie oni będą z tego korzystać) to jest jakaś PARANOJA.
- Kiedy wreszcie Prezydent wyeliminuje tę patologię?"

Te wszystkie pytania do Twojego "P"rezydenta , mosir zarządza , nie buduje/odbiera , dopiero jak "P"rezydent przekaże oni zaczynają odpowiadać za stan. Wracając do "P" to jego goń do roboty w końcu to miasto to jego folwark, albo umie wszystkiego dopilnować ( ma zastępców i pomocników i całe wydziały replikujące zadania jednostek ) albo go to przerosło. Ot i tyle w tym temacie.

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org