wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

Aleście guupie. Na Słowacji gdzie w każdym sklepie są tony piwa w żadnym nie widziałem lodówki. Zimne piwo jest w knajpie albo można schłodzić w domu.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

Ja też byłabym za sharanem. Posiadałam dwa, jeden vr6 drugi 1,9 tdi jeden i drugi był ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

My są w Polsce w Łomży a nie na Słowacji jakiejś czytać nie umiesz!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem


LATO :);):)

http://www.youtube.com/watch?v=eaHbjnXItXc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

CZOPKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZIMNE PIWO TO PIJE SIĘ W PUBIE ALBO W DOMU Z LODÓWECZKI A NIE POD SKLEPEM LUB NA ŁAWECZCE MENELE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

no pewnie że ładne..............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

Tak polecam zespół Va Bank bylam na ich imprezach nie raz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

Anusiak

Byli kilka lat temu na Muszli ;)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

Anusiak jak u ciebie 5 min się chłodzi piwo to chyba masz w chałupie ciekły azot ! godzina minumum w normalnej zamrażarce, chyba że ma ktoś quick chillera /coolfreeze itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

Czy to jest legalne, że zdjąłeś ten licznik? Chciałam usunąć grzejnik w kuchni i nie pozwolono mi. Możesz mi powiedzieć w jaki sposób to załatwiłeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

do ola*** sama się uśpij!!! życia im nie dałaś to i nie odbieraj. Szczeniaki mają szansę przeżyć na zwykłym mleku i kaszkach dla dzieci i nie trzeba mieszanek specjalistycznych. Ty się dziewucho ogarnij szacun dla gościa że je dokarmia, a ty mu karzesz do weta lecieć? chyba pisze że nie ma kasy na ich utrzymanie. Chyba masz zaległości z czytania ze zrozumieniem. A co do usypiania to nie wiem czy wiesz? ale młode szczeniaki usypia się zastrzykiem prosto w serce co jest dla szczeniaka bardzo bolesne.
kuna szczeniaki ma zjeść? puknij się, i poczytaj encyklopedię. pies utopi się w kałuży??? a to dobre, hahaha co trzeba mieć w bani żeby takie głupoty pisać??
Aby zapobiegać takim sytuacjom należy propagować sterylizację psów i kotów a nie niewinne maleństwa zabijać. Ciekawe czy twoje zwierzęta są wysterylizowane?
Radzę Ci w szkole się pilniej uczyć i głupot na forum nie pisać jak nie masz wiedzy.
Ludzie co z durny naród rośnie!!!!

Porozwieszaj ckliwe i wzruszające ogłoszenia po lecznicach o ratunek dla nich, jeśli będziesz miał czas, jeszcze są ludzie wrażliwi na cierpienie.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

robciu

Robcio nie myśl tyle bo myśliwym zostaniesz ;)

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

już nie myśle kalisonki................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

:)smieszne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

pawel z navary ma takiego lacho.ciga 2o lat stary alkoholik matka zulica dom melina menele dziady zlodzieje


jak sie z lachonem widzi leje jej do ryja i przetrzymuje ta polyka i mowi pycha glodna bylam



policzki ma jak chomik od ku.tasow i spermy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

pawel z navary ma takiego lacho.ciga 2o lat stary alkoholik matka zulica dom melina menele dziady zlodzieje


jak sie z lachonem widzi leje jej do ryja i przetrzymuje ta polyka i mowi pycha glodna bylam



policzki ma jak chomik od ku.tasow i spermy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

robciu :)

Kolezko ty mój forumowy :)

Jutro piwko sączymu , mam nadzieje ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny generał podał się do dymisji. Nie chciał trzymać parasolki nad Misiewiczem

mam nadzieje kolego sympatyczny he he chech

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org