poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
znak Opatrzności - przestroga przed nierządem

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znak Opatrzności - przestroga przed nierządem

grubaryba

Czas pracy reguluje Kodeks Pracy ,jeśli masz problem z pracodawcą i czujesz się wykorzystywany odpowiednia instytucja powinna się tym zająć Państwowa Inspekcja Pracy .
Miej odwagę i zrób coś w tej sprawie ,zamiast skarżyć się .


Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej.
— Paulo Coelho



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znak Opatrzności - przestroga przed nierządem

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znak Opatrzności - przestroga przed nierządem

pewnie, kupuję wszystko co mi trzeba nie płacąc naszym łomżyńskim złodziejom w sklepach 150% ceny rynkowej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znak Opatrzności - przestroga przed nierządem

Kupuję jak najbardziej na allegro , wszystko ....to czego potrzebuje , czasami nawet taniej wychodzi z przesyłką niż w sklepie , oczywiście jest minus ,że nie można zobaczyć ,dotknąć itp ,ale jak widzę coś w sklepie i taniej jest na allegro to kupuje :) Oczywiście trzeba czytać opinie innych kupujących o sprzedawcy ,jeżeli ma same pozytywne komentarze to nie ma czego się bać ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znak Opatrzności - przestroga przed nierządem

kupuje. Praktycznie wszystko poza codzienna spozywka :) wszystko zalezy od tego jak szybko musze cos miec, bo czasami trzeba sie przejsc do sklepu i przeplacic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znak Opatrzności - przestroga przed nierządem

Ja kupuje głównie sprzęt, jak chce coś obejrzeć to ide do sklepu pozniej robię zakup.
Nigdy nie kupię ubrania ze względu na to ze musi być wygodne. Wpierw czytam komentarze i z jakiego okresu one są, staram dowiedziec sie czy dotycza mojego przedmiotu.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znak Opatrzności - przestroga przed nierządem

kupuję i to bardzo często ;) opłaca się

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org