poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Urzędnicy MON dozbrajają się w pancerne długopisy, czekam kiedy kupią pancerne rowery - od Bundeswery :))):)

Pomysł fajny, ale przecież wszyscy mamy te nicki, by ukryć prawdziwą tożsamość i móc bez skrępowań pisać co dusza zapragnie, to jest urok internetu. Jak pomysł wypali to ja też stawię się, zorganizujcie i napiszcie czy było fajnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urzędnicy MON dozbrajają się w pancerne długopisy, czekam kiedy kupią pancerne rowery - od Bundeswery :))):)

W okolicach muszli pałęta się zadbany duży szpic niemiecki. Pies jest młody, bez obroży, jest bardzo przyjazny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urzędnicy MON dozbrajają się w pancerne długopisy, czekam kiedy kupią pancerne rowery - od Bundeswery :))):)

Zenit, piwo i śmietana... iście dzikie połączenie ;p
Na ciekawy pomysł dziadku wpadłeś. Napiszcie ilu ludzi było, znając życie połowa tych,którzy się zarzekają, że wpadną, nie przyjdzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urzędnicy MON dozbrajają się w pancerne długopisy, czekam kiedy kupią pancerne rowery - od Bundeswery :))):)

Gienia_Smoliwąsowa
Już chciałam twojego męża podrywać bo moim marzeniem było poznać jasia_śmietanę ;)

Znam Malinię (ta z czerfonym dażkiem)hehehe dobre lody mają :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org