piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

HokusPokus
poczekaj jeszcze 2 lata zobaczysz ile będzie wtedy BZA w Łomży zambrowiaki gadają Łomża fee a jest ich tu tyle że szok i gadaja Zambrów to coś itd. że Zambrów to nie wieś Galerie budują Bem i kino 3d ....

... poczekajmy aż w Łomży wybudują się te 2 galerie (nie pamiętam nazw) + Łomża posiada 3 szkoły wyższe i ściąga do siebie dużo studentów

... mało tego 2-3 lata daje fabryce w Laskocu aż zapełni się kraj oknami zacznie się zwalnianie pracowników i w Zambrowie zacznie wszystko upadać bo tak naprawdę to tylko Laskowiec utrzymuje Zambrowskich ludzi

ps. Zambrów to ładne miasto ale jeżeli nie zacznie się tam produkcja 'czegoś tam' to jakoś nie widzę aby owe miasto zaczeło się rozwijać

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał


.......najwięcej krzyczy ta zbulwersowana " WIĘKSZA POŁOWA"!!!!!!!!!
posiadacze ponadprzeciętnego błyskotliwego umysłu !!!!!!!!!!!!!!!!

<<<INTELIGENCJA>>> to nie tylko test IQ - składową, integralną jej częścią jest WIEDZA oraz KULTURA OSOBISTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale "większa połowa" tu piszących nie ma o tym "zielonego" pojęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

TAK DZIŚ BILETY POD NUM TEL LUB W LOKALU 789289592 START 20.00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

Moge Ci coś podpowiedzieć

A mianowicie odrazu zaznaczam że nie jestem zawistny ani nic z tych rzeczy,
życze Ci jak najlepiej

lecz

Domyslam się ze do Dragons Den masz zamiar pójść z pomysłem tenpub.pl
Rozmawiałeś z jakimś analitykiem lub osobą kompetentną

Bo ja z analizą rynku, socjologią i zarządzaniem miałem kontakt jedynie co na studiach i mogę Ci podać kilka prostych przykładów
1.Serwis ten będzie porównywany do naszej klasy i innych portali społecznościowych które są już rozwinięte na tyle że w najbliższym czasie żadną konkurencją nie będziesz dla nich.
2. W kwestie społecznościowe typu że polskie społeczeństwo nie ma kultury w przeciwienstwie do anglików czy irlandczyków wychodzenia do pubów i barów jako części życia pomijam
3.Rozumiem że chcesz osiągnąć sukces portalem-ale jeśli go osiągniesz to nie wierze że bedziesz mógł zaoferować jakąś korzyść dla tych ludzi
Poważne inwestycje na gróbe miliony tam nie przechodziły które miały przyszłość i były bardzo dobrze zbadane, co mówić o portalu który nie wiadomo czy rozrosnie się chociażby do rozmiarów poratlu 4lomza.pl który na rynku polskim nie stanowi jakiejs większej wartośći
szacuje że może dać utrzymanie lub dodatkowe źródło dochodu jedynie 1 góra 2 osobom

Wiem że to sposób na promocję i może tym się kierujesz jednak jak mówie ja w kilku zdaniach podstawowe aspekty Ci przedstawiłem a mógłbym jeszcze pare Ci przedstawić
jednak życze powodzenia

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

donald chcialbys miec niektore z tych rupieci ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

może i rupiecie ale wielu polaków którzy pracują nawet i na takie nie stać

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

Omanio :)
Ja bez ciebie ?????

W życiu!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

Zenit

Będzię mi bardzo miło jak przyjdziesz .Zapraszam :)

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

Schodzicie z tematu , co do kibiców Olimpii:
-jak chcą to niech wracają do gry na naszej małej scenie kibicowskiej , ale nie dziwcie się jak wpadnie do was Stomil w 300 osób i przegoni cały młyn oraz ochrone , zresztą u nas kiedyś była taka przyśpiewka "delta - co ? - pamiętasz zambrów ?"
-zobaczymy w jakiej liczbie pojawicie się na wyjazdach (o ile wogóle się pojawicie) , jednak od razu wam powiem że największe kluby z tego regionu za wami nie przepadają , kwestią czasu jest więc obicie was np. przez Jage
-może w końcu Legia do was zawita , oglądając filmy widziałem na Żylecie szale z Zambrowa , tylko że oni chyba u was nigdy nie bylo , więc co to za fun club ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

Skoro az tak pragniesz mojej obecności to może i zrobie użytek z balkoniku :):)

Ale nie w ten czwartek w następny , musze miec czas na dotarcie do was :)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

No cóż, nie jestem jakimś wielkim ultrasem i nie we wszystkich takich rzeczach się orientuję. Ale postaram Ci się odpowiedzieć zgodnie z moją "wiedzą kibicowską".
- z tego co wiem, na Olimpii ma być klatka dla kibiców, prawdopodobnie maks na 150-200 osób, więc będzie określona liczba biletów dla kibiców chociażby z Olsztyna, poza tym nie widzę powodu dla którego OKS miałby przegonić zambrowskich kibiców.
- narazie ruch kibicowski w Zambrowie raczkuję, dla Jagiellonii Olimpia narazie nie jest warta zachodu, a Jagiellonia była ze 2 lata temu na stadionie. Z tego co słyszałem powiedzieli, że "albo jesteście za Jagą, albo za nikim, albo wpie***". Dla kibiców Olimpii najważniejszy jest teraz klub z Zambrowa i tyle. Poza tym nie jest tajemnicą, że w Zambrowie są aktywni kibice Jagiellonii, znam nawet paru którzy kibicują Lechowi i nawet czasem pojadą na mecz. Określenie się, że od teraz jesteśmy FC Legii, automatycznie kibiców innych klubów dyskwalifikuje, więc po co to komu?
- priorytetem w Zambrowie jest stworzenie solidnego, stałego młyna, przynajmniej na 70 osób, uważam, że sukcesem będzie kilka wyjazdów w sezonie (7-8). Ważne by być aktywnym przez cały sezon, nawet jeśli to ma być 50 osób. Powoli będzie to się rozwijać, nie można oczekiwać nie wiadomo czego już od razu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

Shoei TY PISZESZ BREDNIE,POD LATARNIĄ TEŻ KOCHAMY SIĘ,NA ULICY W ŁOMŻY.


TO MÓJ NARZECZONY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

nie tak łatwo zmienić prace na lepsza bo wcale jej nie ma... tez pracowalem srednio 12 godzin dziennie a teraz szukam pracy pol roku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

Gdzie w Łomży kupię sziszę? Podobno jest jakiś sklep koło komendy na Wojska Polskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał


ale impreza ,kolesie się napier..... na samym środku ulicy
panny pijane
no i przyjechała psiarnia

i koniec imprezy pip..............


bo wszystkie Ryski to fajne chyłopaki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

MR.Y FI.UCIE NIKT CIĘ NIE CHCE HEHEHEH,IDIOTĄ TO TY JESTEŚ FRAJERZE NA PROCHACH HAHAHHHAHHAHA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

SZUKA SUKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

MR.Y BRZYDAL ŚMIERDZĄCY NIKT GO NIE CHCE HEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEEHEHHEHEHEHEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

Witam!
Poszukuję dobrego i niedrogiego stolarza,mozecie kogos polecić?
Pozdrawiam i z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

jaki aparat cyfrowy polecicie kupić? taki do 300zł

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

506664908 Janusz.spróbuj pod tym numerem telefonu.Jeśli chodzi o ceny napewno konkurencyjne. Sposób wykonania na perfekt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

u Państwa Cendrowskich nie robią ciekawych (śmiesznych) kształtów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

Będę wdzięczny *Sun*:):)

Ale dopiero 9 czerwca:(

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

który to raz piszesz ze ci się oświadczył już chyba 2 wiec się zastanów parę razy zanim pier****** jakaś głupotę, ale sadzać po twoich wypowiedziach a a dokładniej wpisach widać ze nie masz poukładane w głowie... ale cóż sam i tacy ludzie... jak ty ale nie bende się rozpisywał bo szkoda slow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

zdecydowanie RONIX, grali u mnie na weselu i jestem bardzo zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

Zależy na jakim stanowisku w Dantexie strzeż się wrednej kierowniczki chociaż na początku wydaje taka miła, to małpa z niej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani frankowicze PiS po prostu was oszukał

też kupuję ;)i czasami naprawdę warto.chociaż raz zostałam oszukana ale już się to wyjaśniło ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org