niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skowyt kundli się niesie, a Antek nadal nie wie kto i dlaczego testował broń elektromagnetyczna na Polakach

A ja znam temat chamskich forumowiczów, którzy wchodzą na forum tylko po to, aby pokazać jacy są mocni w słowach (w słowach pisanych oczywiście), także nie zrobicie na mnie wrażenia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie, a Antek nadal nie wie kto i dlaczego testował broń elektromagnetyczna na Polakach

na allegro "chodzą" po kilka stów, u mnie ok. 3 dych za numer.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


NIE CZARUJ NAS TAKIMI BAJKAMI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie, a Antek nadal nie wie kto i dlaczego testował broń elektromagnetyczna na Polakach

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/ja-chce-placu-zabaw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie, a Antek nadal nie wie kto i dlaczego testował broń elektromagnetyczna na Polakach

Szczerze...wszystkiego;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skowyt kundli się niesie, a Antek nadal nie wie kto i dlaczego testował broń elektromagnetyczna na Polakach

No i nikt nie żyłowałby tych swoich oklejonych z każdej strony plastikiem dupowozów z magiczną mocą 90 KM na światłach na Legionów z podnietą że wyprzedził dziadka tylko widząc na czym polegają modyfikacje pozaglądaliby do tych pozamulanych "tuningowanych" seryjnych silniczków :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org