piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

Znów wkurza Cię sąsiad bo wrócił z kina i ciszy się, że obejrzał najnowszy film?
Teraz Ty możesz ten film obejrzeć szybciej od niego nie wychodząc z domu.
Wystarczy, że zajrzysz tutaj - www.downloadsite.pl

Najlepszy darmowy warez w sieci! Tylko najlepsze i sprawdzone wrzuty! Najlepsza jakość!
Wszystko co chcesz filmy, gry, programy i pikantne XXX na wielu serwerach.
Wejdź i przekonaj się sam! Konkurencja wymięka! - www.downloadsite.pl

Zapraszamy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

witam.
Po ukończeniu technikum (3lata temu) nie przystąpiłem do matury teraz bardzo tego żałuje i chciałbym naprawić swój błąd .
Czy mógłbym przystąpić do matury ?
proszę o poważne odpowiedzi
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

Bo jak mówiłem jesteście w woj podlaskim które jest objęte programem Polska wschodnia ,wasze woj jest mniejsze a do tego więcej środków z UE do was idzie bo wschodnia Polska ma mniejsze PKB w przeliczeniu na jednego mieszkańca.Poza tym w Ostrołęce też dużo się dzieje w stosunku do poprzednich lat. Za rok 2lata będzie rozbudowana STORA ENSO (zakład celulozowy) będzie to jeden z większych ośrodków tego typu w Polsce, także powiększenie elektrowni co za tym idzie polepszenie połączenia z Warszawą koleją(modernizacja torów) co daje ,że i ruch osobowy na tym skorzysta (1,5 h do stolicy)pobudowanie drugiej części obwodnicy. Po zliczeniu tylko tych planów Łomżę wyprzedzimy....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

a może to o podatek chodziło.....pewnie tak :P

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

Od "tego" nikt nir umarł...najwyżej się urodził:-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

-Flip i Flap
-Bolek i Lolek
-Fredy
-Tango i Kesz
to chyba najpopularniejsze określenia , które słysze już od kilku lat.

Jest jednak w Łomży osoba , która bije na głowę wszystkie inne "znane" osobistości naszego zacofanego miasta...jest taka kobieta na oko 60 lat , która podchodzi do Ciebie , i głosem jakby uciekła przed zabójcą pyta czy może zadzwonić - dajesz jej telefon bo myślisz że zadzwoni na policje czy coś a Ona wyjmuje jakąś pogiętą kartkę , wystukuje nr i słyszysz "cześć , to ja , mam czas , opowiadaj co u Ciebie , co u tego , co tu tamtego" , bez kitu przeżyłem szok jak zadzwoniła na jakiś inny nr i gadała z kimś 5 minut o weselu córki jakiejś tam sąsiadki z bloku obok...miał ktoś kiedyś z nią do czynienia ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

na 12 vat cieciu o zasilanie chodzi elektryku z zedezetuw ~!

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

pewnie same dopuszczajonce na sfiadectwie i elektrykiem sie mianuje glomp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

Zawsze będziecie podlasiakami. Do warszawki to wam jeszcze lata świetlne brakują zacofańce bez ambicji i perspektyw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

moge isc z tobo na piwo i wezne jakies pokemonice

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

możesz przystąpić do matury ale to już nie w tym roku. zdawać możesz w swojej byłej szkole albo wyznaczonej przez OKE. deklaracje normalnie maturzyści składają do lutego a czy tak samo jest jak ktoś chce zdawać a wcześniej szkołę zakończył to nie wiem. ale pewnie tak bo przecież z języka polskiego trzeba złożyć konspekty i bibliografię do prezentacji. a w przyszłym roku matura ustna z angielskiego się zmienia - powodzenia życzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

Czyli co może być z nim nie tak??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

Hmm jeśli dobrze rozumiem kloszarda, chodzi o te dwa domy, które stoją obok siebie, przy komisie? Jeśli tak, to strzał chybiony, to jest pies ludzi tam mieszkających :(
Sylvitta podaj info do radia, porozwieszaj ogłoszenia ze zdjęciem, najlepiej w miejscach często uczęszczanych, u weterynarzy, w zoologach. Husky to pies towarzyski, mógł się przyłączyć do innych psów i włóczyć się po nieużytkach przy torach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

przy szkole podstawowej nr 9 na ks. anny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

No problem jest taki, że się rozleciała. Leciwa była i niezbyt solidna. Nie mogę sobie teraz pozwolić na zakup nowej, bo mam całą masę innych wydatków.
Nie nie piszę żeby sie pożalić....ale moze ktoś ma? W jakimś jasnym kolorze najlepiej (kolorze sosny, biała, kremowa itp.), dwudrzwiowa, normalna, bez wybajerzyn.
W zamian wymienię się na:
1.komputer stacjonarny, cały zestaw
2.maszynę do szycia Łucznik w zabudowie;
3.śliczną komudkę w stylu ludwikowskim (antyk) biała ze złoceniami, owalna dwie szuflady, idealna pod lustro nawet do ładnej sypialni, lub przedpokoju;
4.komudkę niską w kształcie klocka (szafka nocna) w kolorze jabłoni, trzy szuflady, idealna do przedpokoju, sypialni na drobiazgi
5. Dwa pojedyńcze materace (gr 10cm, do domu lub na działkę)

Istnieje wybrany wariant z dopłatą.

HELP ME!!!

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

Osobiście nie chciałbym mieszkać w Wawie, kupa chamstwa na drodze,zarozumialców nie brakuje tam...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

Kolezanko nie jestes sama w pogladach.od szalonego pomyslu nikt nie ... !Nie wplywaj na mlodych.to nic nie da a moze pogorszyc sytuacje.jak tak bardzo sie obnazali to trzeba bylo zwrocic uwage.moze by to uszanowali.ja sam jestem szalony ale swoje hamulce mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

No ceny sa rozne....czas jaki trzeba poswiecic na nauke tez jest rozny..zalezy ile umiesz i jakie masz checi do nauki..tego nikt ci na forum nie powie. mnie przygotowywala p. Ola i matura poszla super:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek znowu prawi o JarKaczu...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org