sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

dziś wykonałem z 18 telefonów wczoraj 34 ... nie ma jest tylko dach w sedanie a jest za krótki od hatchbacka o 3 cm :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

No to kolega dolal oliwy do ognia... Chyba jednak beda wczasy na koszt panstwa...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

idź normalnie od pierwszego roku, więcej nauki, fakt ale nie będziesz miała roku straconego, co 3 lata nauki to nie 4

opcja druga: masz licencjat i magisterium w Przasnyszu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

Oj, przecież koniec świata nie będzie trwał bez końca... Godzina i po krzyku. Ostatnie takie wydarzenie 06.06.2006r przegapiłam.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

hahahhahahhahahahahahahha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

a kiedy to bedzie w tv??a moze bylo juz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

a gdzie ten świat szmat???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

nie radze... najgorsze co moze byc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

Ośmieszacie się łomżyniacy.Głupia polska zawiść.Jak ktoś się czuje oszukany to proszę do prokuratury a nie do TV się ośmieszać.Cała Polska będzie się z nas śmiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

Grill na balkonie to straszna wiocha i w dodatku potem ludziom ciuchy śmierdzą.

j.n.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?


2. Hotel GROMADA "Polonez".
Nota: 5. bardzo dobre jedzenie i ogólnie ok
www.gromada.pl


4. W JĘDRUSIOWEJ ZAGRODZIE
Nota 5. Super obsluga, jedzenie przepyszne, jeden minus śliska podłoga
www.wjedrusiowejzagrodzie.com

9. Dom Weselny WENECJA
Nota5 : Super miałam wesele pełna klasa, niektórzy chcą oczernic ze coś tam ale wszystko ok tylko te schody ale ja tam nie latałam na fajka wiec mi nie przeszkadzały
www.wenecja.lomza.pl


11. Karczma Pod Topolami.
Nota: 5. SUPER jedzenie, obsluga lux.
www.topole.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

Polecam salę "Kameralna" w Morgownikach, tak dobrego jedzenia i w takiej ilości na żadnym weselu się nie najadłem.

Podoba mi się również sala w Jędrusiowej zagrodzie,
Pozostałe sale są OK z jednym wyjątkiem Fadom to porażka, byłem tam na 3 weselach na jednym ojciec pana młodego musiał po północy jeździć po stacjach benzynowych żeby dokupić napoi. Na pozostałych dwóch też było wiele niedociągnięć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

WEŹ CZŁOWIEKU OGARNIJ SIĘ I NIE PIERDZIEL TAKICH BZDUR. Czego ty żeś się naćpał wypisując takie rzeczy. Może to jest i twoja opinia o JP2 nio ale nie wiem co chciałeś osiągnąć wyrażając to na forum.

-BOŻE DAJ MU ROZUM
-SYNU JUŻ ZA PÓŹNO


Nie jestem jakimś tam wielce religijnym człowiekiem nie śmigam codziennie do gościoła, a nawet dość rzadko chodzę ale jak dla mnie to Jan Paweł 2 był, jest, i będzie kimś więcej niz tylko papieżem.
Tak mnie wkurzyłeś tym tekstem no ze az brak mi słów!!
Poczytaj trochę sobie o JP2 i wtedy zacznij wyrażać publicznie swoje opinie ok!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

Właśnie czytałem i tobie polecam:
Tadeusz Bartoś, filozof i teolog, publicysta, dr habilitowany, profesor nadzwyczajny na Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, były dominikanin - rozmawiają Bartosz Machalica i Robert Walenciak.

"Jan Paweł II. Analiza krytyczna".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

w barze Alicja na szosie Zambrowskiej podobno imprezują starsi ludzie napewno grubo po 20 stce więc napewno Ci się spodoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

uwiezysz w Boga jak ci smierc zajzy w oczy wiesz jak jestes ateisto to nie powinienes pisac takich bredni bo jak sam wiesz Papierza podziwia caly swiat a co taki cembal jak ty mozesz wiedziec o Papierzu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

Kolegia językowe maja być przekształcone w szkoły wyższe. Nie oznacza to jednak że będą zamykane, z tego co wiem to po prostu zmienia się ich nazwa, gdyż muszą się dostosować do nowych przepisów.

Od 1 czerwca przyjmują dokumenty w NNKJO. Waham się teraz czy złożyć tam papiery, po przeczytaniu wszystkich negatywnych opinii:)
Fakt faktem, mogę sobie pozwolić jedynie na zaoczne, a więc te na Skłodowskiej odpada...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

może i nie mam mózgu tylko,że słońca mi mało bo cały dzień siedzę w biurze myśle że po 18 tego słońca wiele nie załapię, a z solarium nie mogę skorzystać bo jestem w ciąży, a w czerwcu idę na wesele,więc jeśli ktoś coś wie w tym temacie to prszę o jakieś info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

Mimo mojej opinii na temat właścicieli też mam nadzieję że pies się znajdzie,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

Hehe, ale musiałaś mieć fajnych znajomych w tym wieku. Jak widać nawet takim dorosłym 23-latkom przydała by się szkoła, bo coś nie możesz ,,nadąrzyć,, ;D. Widać że szukasz chłopa z kasą ,,Ludzie 18+ nie maja pieniędzy,, a co w twoim mniemaniu ma do siebie brak kasy i burdy w klubach to chyba ty jedna tylko wiesz. Ludzie młodzi lubią się bawić, a taki ustatkowany, wyuczony 23 latek jak ty powinien się bawić w Warszawie, a nie w Łomży bo te progi nie na twoje nogi bejbe :).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

Autobusy i kasowniki nie są własnością ani KMKM i ani MPK tylko miasta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

Przypominam że jutro jest mecz o 12.00 Tak dzisiaj pić, żeby na 12.00 być na stadionie. Nie ma wymówek że oj jak boli głowa oj jak pić się chce. Dzisiaj w tany - jutro na mecz.
12.00!
Nie ma opierda....lania sje!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

tylko tak pisac moze czlowiek ktoremu rodzice na dobranoc czytali marxa i lenina zal mi takich ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy odpowiedz Garlickiego jest zadowalająca ?

paplik daj spokój te biedne owieczki słyszą i widzą tylko to co padre z ambony im pi.e.r.doli hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org